-
Posts
1480 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by seramarias
-
Zgubiłem się? Uciekłem?......Chyba jednak mnie wywalili:(
seramarias replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Gdyby był w typie bardziej na topie rasy np.buldożek, maltańczyk itp.zapewne i zainteresowanie byłoby większe... -
Zgubiłem się? Uciekłem?......Chyba jednak mnie wywalili:(
seramarias replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
No tak jeden telefon i jedno zapytanie, a ogłoszenie świeżutkie niczym bułeczki z piekarni. To chyba nie najgorzej przez tak krótki czas? -
Zgubiłem się? Uciekłem?......Chyba jednak mnie wywalili:(
seramarias replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Wiecie tak sobie myślę, jak to bycie w typie rasy bardzo ułatwia znalezienie domku, ale w sumie to smutne, że mimo wszystko ludzie tak trochę próżnością się kierują i rasowego czy w typie to chętnie by wzięli, ale bardziej pospolitego to już nie koniecznie. To trochę jak w życiu ładniejszym jest z wieloma rzeczami łatwiej. Szkoda że tak rzadko patrzymy w duszę. Niemniej cieszę się, że jest spore zainteresowanie psiakiem i szansa na szybkie znalezienie domku. -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
seramarias replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
No proszę z Dragona prawdziwy model wychodzi, czyli jednak dało radę fajnie go uchwycić ; ) Martwią mnie te jego uszka, muszą mu spory dyskomfort sprawiać, niestety leczenie trwa długo i są nawroty, taki już urok tej przypadłości. Bądź dzielny pieseczku i oby ktoś wreszcie Cię wypatrzył i pokochał. -
Dosłownie kłębek psiego nieszczęścia. Bardzo suni żal :(
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
seramarias replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Jaki zadowolony pychol :) -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
seramarias replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Bardzo to przykre, ale trzeba być dobrej myśli. Czy on kiedyś mieszkał w domu? -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
seramarias replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Piękny jak zawsze :) -
Piesek miał dużo szczęścia, dzięki pomyłce w ocenie wieku zyskał szansę na lepsze życie. Gdyby nie to pewnie zestarzałby się w schronie, a tak znajdzie domek i będzie długo cieszył się wolnością. Najwidoczniej jakiś anioł nad nim czuwał.
-
Biedny piesio :( Tak bardzo chciał mieć swój dom, że pokochał lecznicę i swoją klatkę. Tak bardzo potrzebował mieć swojego ludzia , że pokochał weta. On myśli, że to jego dom, jego człowiek. Jeszcze nie wie, że niedługo czekają go zmiany.Jego psie życie znów wywróci się do góry nogami.Szkoda, że nie będzie to podróż do DS. Bądź dzielny maluszku .