Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. Gdyby był w typie bardziej na topie rasy np.buldożek, maltańczyk itp.zapewne i zainteresowanie byłoby większe...
  2. No tak jeden telefon i jedno zapytanie, a ogłoszenie świeżutkie niczym bułeczki z piekarni. To chyba nie najgorzej przez tak krótki czas?
  3. Wiecie tak sobie myślę, jak to bycie w typie rasy bardzo ułatwia znalezienie domku, ale w sumie to smutne, że mimo wszystko ludzie tak trochę próżnością się kierują i rasowego czy w typie to chętnie by wzięli, ale bardziej pospolitego to już nie koniecznie. To trochę jak w życiu ładniejszym jest z wieloma rzeczami łatwiej. Szkoda że tak rzadko patrzymy w duszę. Niemniej cieszę się, że jest spore zainteresowanie psiakiem i szansa na szybkie znalezienie domku.
  4. No proszę z Dragona prawdziwy model wychodzi, czyli jednak dało radę fajnie go uchwycić ; ) Martwią mnie te jego uszka, muszą mu spory dyskomfort sprawiać, niestety leczenie trwa długo i są nawroty, taki już urok tej przypadłości. Bądź dzielny pieseczku i oby ktoś wreszcie Cię wypatrzył i pokochał.
  5. No to trzymam kciuki, oby to był ten domek, a decyzja o adopcji 1000 razy przemyślana i pewna :)
  6. Dosłownie kłębek psiego nieszczęścia. Bardzo suni żal :(
  7. Wiecie nie wiem jak to powiedzieć, ale z tego co wiem to wszystkie mufinki są trochę pękate, okrąglutkie, a jak nasza Mufcia na puszystości straci to taka jakby okrojona , albo niewyrośnięta będzie. Mi tam się Mufcia podoba w całej swojej okrągłości ;)
  8. Bardzo to przykre, ale trzeba być dobrej myśli. Czy on kiedyś mieszkał w domu?
  9. Wymęczona bidulka podróżą, w końcu może odpocząć w ciepełku, poczuć się bezpiecznie.
  10. Nie ten pies, uwielbiam te poschroniskowe metamorfozy.
  11. Jest śliczna jak dojdzie do siebie troszkę się ofutrzy szybko skradnie czyjeś serce mimo ze nie jest miniaturką :)
  12. Cieszę się, że sunia już bezpieczna :) Nie wiem czy już rozsyłanie było konto, ale jakby co to ja nie dostałam . No chyba, że będzie to samo co dla Mufci.
  13. Piesek miał dużo szczęścia, dzięki pomyłce w ocenie wieku zyskał szansę na lepsze życie. Gdyby nie to pewnie zestarzałby się w schronie, a tak znajdzie domek i będzie długo cieszył się wolnością. Najwidoczniej jakiś anioł nad nim czuwał.
  14. Pięknie jest umaszczony. Pychol uśmiechnięty, chyba wie, że jest pod dobrą opieką :)
  15. Biedny pies, jak bardzo skrzywdził go człowiek. Nie pojmuję jak można ta potraktować, żywe czujace zwierzę jak można wyrzuć na mróz niczym śmieć . Miał szczęście, że pomoc przyszła nim było za późno.
  16. Biedny piesio :( Tak bardzo chciał mieć swój dom, że pokochał lecznicę i swoją klatkę. Tak bardzo potrzebował mieć swojego ludzia , że pokochał weta. On myśli, że to jego dom, jego człowiek. Jeszcze nie wie, że niedługo czekają go zmiany.Jego psie życie znów wywróci się do góry nogami.Szkoda, że nie będzie to podróż do DS. Bądź dzielny maluszku .
×
×
  • Create New...