Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. Jakie to smute, wyć się chce :( moja sunia też była "dziewczyną pracującą " teraz jest kochana, śpi w ciepełku, ale najlepsze lata jej życia, upłynęły w samotności i cierpieniu. Tylko człowiek jest w stanie dla kasy wyzbyć się współczucia i uczyć.
  2. Jak szybko te psiaki stają się kanapowe, :) Miło na nią patrzeć, jak tak leniuchuje zadowolona.
  3. Nie wiem co napisać, tak bardzo chciałam, żeby oba maluszki żyły.Po odejściu Bąbelka, została już tylko nadzieja , że Kajunia z tego wyjdzie, już zaczynało być lepiej, zmniejszyły się biegunki, wymioty.Byłam pewna, że co złe za nią, że już z każdym dniem będzie lepiej. Niestety rzeczywistość okazała się inna :( Okrutnie los obszedł się z maluszkami, tak mało dobrego było w ich życiu, a tak dużo cierpienia. Dostały szansę, na nowe życie, ale ich losy były już przypieczętowane, a nić życia została brutalnie przerwana. Żegnajcie pieseczki [*]
  4. Kajunia mizerniutka bardzo, to już nie jest ten maluszek z wcześniejszych zdjęć :( Niech choć jej się uda przeżyć. Tak dzielnie walczy....
  5. Jeszcze długo płynąć będą łzy , a kiedy łez już zabraknie zostanie gniew na zły los, a potem przyjdzie ukojenie
  6. Odszedł kochany, spokojny, miał swojego człowieka . Nie umierał w samotności, bólu, dałaś mu naprawdę wiele. Choć teraz boli jak diabli, choć czasu dane było Wam niewiele, choć odszedł, będzie żył wiecznie w sercach i wspomnieniach ludzi którzy go pokochali.
  7. Kasiu zrobiłaś dla niego wszystko co było w Twojej mocy. Dziękuję
  8. Tak bardzo żal, do końca wierzyłam, że mu się uda. Bardzo przykro piesku, nie tak miało być [*]
  9. Ja ciągle wierzę w cuda. Trzymaj się maleńki, jeszcze tyle życia przez Tobą, tyle dobrych chwil, dasz radę, tylko się nie poddawaj...
  10. Choć nie pisałam, całym sercem byłam z Tobą pieseczku (')
  11. Małe wypłoszki :) Skoro żaden psiaczek nie wyjechał jako dodatkowy ja też wesprę te które dojechały . Kosmata sunia świetna jest. Nie wiem jakie w tej chwili wsparcie najbardziej przydatne dla psiaków. Mogę zamówić karmę, czy podkłady, a może coś innego potrzeba?
  12. Na stronie Facebooka jest podane że Pajączek opuścił schronisko, to jakaś pomyłka?
  13. Wszystkich żal :( widziałam, że te które można zabrać, nie licząc zarezeewowanych to takie większe szczeniaki i wyglądają jakby miały wyrosnąć na spore psy. Szkoda mi ich bo reaczej małe psiaki mają łatwiej i chyba szybciej domek dla nich się znajduje. Teraz nie pozostaje nic innego jak kibicować szczylkom które wyjadą w piątek, mam nadzieję, że Pajączek będzie wśród szczęśliwców.
  14. Jest nad więcej, tylko niektórzy po cichu zyrkają ;)
  15. Jeśli ktoś da tymczas Pajączkowi, albo znajdzie się hotelik który go przyjmie to ja pokryję koszty jego wyżywienia (zakup karmy) szczepienia i odrobaczenia. Jeśli piesek przyjedzie chory to w miarę możliwości dołożę do leczenia. Niestety osobiście nie mogę teraz tymczasować piasków, nie stać mnie też na to żeby opłacać co miesiąc koszty pobytu w hoteliku czy płatnym DT :(
  16. Czasami na drodze człowieka stają takie psie motylki, delikatne, ulotne i one nie są dla każdeg. Tylko ktoś naprawdę wyjątkowy, z dużą dozą wrażliwości, wyrozumiałości, miłości może przygarnąć pod swoje skrzydła psiego motylka.Najwidoczniej Vanilka jeszcze nie znalazła swojego wyjątkoweho człowieka, ale on gdzieś tam jest.
  17. Ponawiam pytanie. Czy jeszcze jeden maluch mógłby wyjechać najbliższym transportem do Kasi? Rozmawiałam z mężem i jesteśmy gotowi wziąść na siebie koszty transportu, wyżywienia, odrobaczania, ewentualnego leczenia. Jeśli chodzi o leczenie do 600 zł jesteśmy w stanie pokryć z własnej kieszeni, ale przy dużo większych kosztach może być potrzebne wsparcie z zewnątrz.
  18. Biedna Wanilka, wygląda na to, że opieka przerosła dotychczasowych opiekunów :(
  19. Kiyoshi sorki, że tak molestuję, ale muszę poukładać sobie. Rozumiem, że dwa pieski dziewczynka i chłopiec pojadą w piątek do Kasi ? A jak dobrze pójdzie Jaaga weźmie dwie sunie po kwarantannie? Czyli ewentualnie 4 szczylki będą zaopiekowane. Przepraszam jeśli coś nadinterpretowałam. Możesz mi powiedzieć czy byłoby jeszcze miejsce dla piątego psiaczka? Mam na myśli dt u Kasi i transport.
  20. Ech, to bardzo duzo :( Myślałam, o pokryciu kosztów pobytu jeszcze jednego dodatkowego maluszka, ale nie wiem czy wydołam sama W razie gdyby potrzebne było kosztowne leczenie :(
×
×
  • Create New...