Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Dzięki za informacje o Tajfunie. Piękny z niego pies, tak trochę odbieram go jak mixa z północniakiem, ma coś takiego w wyrazie pysia. Onek biedak pewnie zagrzeje miejsce na długo, trudno o domy dla starszych onków. Siedzą Kama, Andrea i wiele innych
  2. Ojejku, tyle miłych słów, dziękuję. Aż się zaczerwieniłam...
  3. A mnie się wczoraj udało całkiem blisko dokarmianego rudzielca posiedzieć, głodny był to podszedł do miski, chociaż stałam. Obejrzałam sobie gada z bliska - wieeelki kocur, ale wykastrowany i nie bał się za bardzo, czyli nie dziki. Próbowałam go pogłaskać, ale dostałam ostrzegawczego klapsa łapą. On się chyba zgubił i siedzi w okolicy już od trzech tygodni, bo tu dają jeść. On taki trochę jakby brytyjski albo egzotyczny, na rasowca wygląda. Trąba ze mnie, mogłam zabrać aparat i zrobić zdjęcie, dać ogłoszenie, może ktoś go szuka...
  4. O rety Patrzeć nie można, bo serce boli I te niedźwiedzie łapy
  5. Zapraszam:
  6. Obiecałam i jest - bazarek w części dla tymczasów guccio.
  7. Jesoooo jaka ona piękna!!! Jak dobrze, że już zabrana! Skromnie, ale chociaż 50 zł posyłam.
  8. O matko! Tak zniszczyć takiego psa!
  9. Zdjęcia są obłędne! Artystyczne. Oreo na nich do zakochania
  10. Na zdjęciach widać długie pazury. A w przednich łapach takie długie palce? Czy pies nie ma "niedźwiedziej łapy"?
  11. To moja jest chyba nietypowa... Nie domaga się jedzenia, i strasznie wybrzydza.
  12. Ostatnie dni mniej mnie było na dogo, a tu takie historie się dzieją! Alaskan, jesteście z TZ niesamowici! Proszę, dajcie się sklonować!
  13. Ojej Biedna malizna. Ale ty sprytna jesteś, Jaaga, że na to wpadłaś. Czy już wiadomo, co jej dolega i jakiego leczenia wymaga? Może będzie musiała być całe życie na lekach, jak moja cavalierka
  14. Nie wychodzi mi to udostępnienie na grupie Może tylko admin grupy może zamieszczać posty? Wysłałam im linka.
×
×
  • Create New...