-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
A mnie się wczoraj udało całkiem blisko dokarmianego rudzielca posiedzieć, głodny był to podszedł do miski, chociaż stałam. Obejrzałam sobie gada z bliska - wieeelki kocur, ale wykastrowany i nie bał się za bardzo, czyli nie dziki. Próbowałam go pogłaskać, ale dostałam ostrzegawczego klapsa łapą. On się chyba zgubił i siedzi w okolicy już od trzech tygodni, bo tu dają jeść. On taki trochę jakby brytyjski albo egzotyczny, na rasowca wygląda. Trąba ze mnie, mogłam zabrać aparat i zrobić zdjęcie, dać ogłoszenie, może ktoś go szuka...
-
O rety Patrzeć nie można, bo serce boli I te niedźwiedzie łapy
-
O matko! Tak zniszczyć takiego psa!
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
Isiak replied to malagos's topic in Już w nowym domu
I ja trzymam kciuki! -
Na zdjęciach widać długie pazury. A w przednich łapach takie długie palce? Czy pies nie ma "niedźwiedziej łapy"?