Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Ja to po prostu płaczę nad nim z bezsilności i bezradności Nie wiadomo, od jak dawna on już ma tę łapę złamaną, skoro już taki został wyrzucony
  2. Baaardzo się cieszę Kolejne uratowane istnienie, które los skazał na zmarnowanie w schronie!
  3. Moja wetka mi odpisała, że jutro sprawdzi i mi da znać, ale wątpi, żeby librela była, bo to jest lek na brakach.
  4. Ale się cieszę!
  5. Jaka cudna ta ruda!
  6. No właśnie widziałam Nie mogę przestać o nim myśleć Żeby chociaż kojec zamiast tego łańcucha...
  7. Aaaa, to dobrze Zmyliły nas te dwie misko obok siebie. Ale to obie miski Runo, jedna na karmę, druga na wodę.
  8. U mnie teraz tylko koty w domu, ale też miski mają w przeciwległych kątach pokoju.
  9. Mam wrażenie, że Runo nie czuje się pewnie. Zauważcie, że kiedy Tosia mu się przygląda, on przestaje jeść, odwraca głowę - wysyła sygnały uspokajające. W pewnym momencie nieruchomieje, zastyga z pysiem w misce. Mam nadzieję, że kiedy Tosia nabierze do niego większej odwagi, taka sytuacja nie skończy się awanturą przy misce. Może Sowa zechciałaby zerknąć na filmik?
  10. Też cały czas myślę o Diego Z drżeniem serca czekam na szybkie i dobre wieści. Szybkie, bo chciałabym, żeby jak najszybciej przestał cierpieć. Żeby mu poskładano tę łapę i żeby dostał środki przeciwbólowe
  11. To Diego to owczarek czy kudłacz? Ja też w przelewie wpisałam "dla Diego". Przelew 200 zł, Aldona L.
×
×
  • Create New...