-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Pewnie skojarzył bidulek domową sesję zdjęciową. Ułożył się w domciu do snu, a tu eksmisja do kojca. Pewnie myślał, że będzie powtórka. Jak załapie, że zawsze do domu wraca, to chętnie będzie wychodził na spacerki On jest takim kochanym, rozczulającym psiakiem! Jeszcze zapytam: jak finanse Runo? Czy z czymś jeszcze zalega, z jakimiś płatnościami? Czy można już deklarację odwołać?
-
Makabra... Kiedyś marzyłam o białym bulliku.
-
Jaaga bierze staruszka z Zamościa...