Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Kiedyś na dogo była onka Simona, zdaje się, że pod opieką Ellig i Ewy Marty. Miała połamaną łapę, którą weci chcieli amputować. Miała jednak operację ze stabilizacją zewnętrzną i łapę uratowano. Operacja była chyba w Lublinie?
  2. Jasne, że poczekam. Za luty zapłaciłam, a do marca jeszcze trochę czasu. Jak już będzie można, to daj znać.
  3. Pewnie skojarzył bidulek domową sesję zdjęciową. Ułożył się w domciu do snu, a tu eksmisja do kojca. Pewnie myślał, że będzie powtórka. Jak załapie, że zawsze do domu wraca, to chętnie będzie wychodził na spacerki On jest takim kochanym, rozczulającym psiakiem! Jeszcze zapytam: jak finanse Runo? Czy z czymś jeszcze zalega, z jakimiś płatnościami? Czy można już deklarację odwołać?
  4. Makabra... Kiedyś marzyłam o białym bulliku.
  5. Płaczę, jakbym pożegnała własną sunię. Suvi miała w sobie coś wyjątkowego, co bardzo chwytało za serce. Ostatnie miesiące życia miała szczęśliwe. Szkoda tylko, że tak późno udało się ją zabrać ze schronu i tak niewiele tego dobrego życia jej zostało
  6. Ciesze się bardzo, ale też i żal mi Runo. Zabrano go z "domu" (w jego mniemaniu), z miejsca, które znał i pewnie już pokochał. Będzie tęsknił
  7. O tak, o tak! Bardzo tego wszyscy chcemy! A Figo cudowny i szczęśliwy, piękne zdjęcia. Trafił do fantastycznej rodziny.
  8. Jaaga bierze staruszka z Zamościa...
×
×
  • Create New...