-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
To mój Tygrys jest wyjątkiem, bo uwielbia ryby. Kicia, która nigdy nie chciała rybnych karm, nauczyła się je jeść przy Tygrysie. Jak Tygrysio tylko poczuje, że ktoś ma rybę na talerzu, to od razu materializuje się przy stole i żebrze Smille kupuję stale dla swoich bezdomniaczków i zjadają wszystko. Kupuję najczęściej drób z sercami drobiowymi albo drób z jagnięciną. Saszetki Felixa wychodzą mi drożej Czasem kupuję też Dolinę Noteci, ale puszki 400 g. Moje koty nie chcą jeść ani Smilli, ani Doliny Noteci
-
I ja życzę wszystkiego dobrego, a w szczególności zdrowia dla wszystkich!
-
To niemożliwe... Nie wierzę...
-
To prawda. Nasza ONka odpięta z łańcucha od pijaka w ciągu dwóch dni stała się psem mieszkaniowym, blokowym. Ja tak mam z kotami Pierwszym kotem, którego się nie boję, jest moja Kicia, mój pierwszy kot. Teraz mam od ponad miesiąca drugiego, zgarniętego spod bloku, i chociaż jest u mnie już tyle czasu, to też się go boję. Zresztą moje wetki też się go boją
-
Chyba mam, na zakładkę.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witaj w klubie. Skąd ja to znam...