Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Lumi na razie nie potrzebuje wsparcia, więc swoją deklarację podzieliłam i dyszkę miesięcznie dokładam Andżeli.
  2. Lumi na razie nie potrzebuje wsparcia, więc swoją skromną deklarację podzielę i dołożę dyszkę miesięcznie dla Runo.
  3. Pięknie wyszła na zdjęciach, futro już trochę odrosło. Tylko ja się pytam, dlaczego ona nie ma na głowie gustownej różowej kokardy?
  4. To mój Tygrys jest wyjątkiem, bo uwielbia ryby. Kicia, która nigdy nie chciała rybnych karm, nauczyła się je jeść przy Tygrysie. Jak Tygrysio tylko poczuje, że ktoś ma rybę na talerzu, to od razu materializuje się przy stole i żebrze Smille kupuję stale dla swoich bezdomniaczków i zjadają wszystko. Kupuję najczęściej drób z sercami drobiowymi albo drób z jagnięciną. Saszetki Felixa wychodzą mi drożej Czasem kupuję też Dolinę Noteci, ale puszki 400 g. Moje koty nie chcą jeść ani Smilli, ani Doliny Noteci
  5. Ja tak byłam zaskoczona, kiedy niedotykalski rudzielec wskoczył mi na kolana. Bałam się oddychać, żeby nie uciekł albo mnie nie użarł
  6. Ostania chyba jestem, bo przez Polski Ład nie miałam kiedy nawet zajrzeć na dogo, ale OGROMNIE GRATULUJĘ TYSIU!!!!!!
  7. Przyszłam na zaproszenie Aldrumki, przeczytałam od początku. Biedna dzikuska, ale póki co z każdym dniem u Pani Ewy robi postępy. Zadeklarowana jestem na dogo i poza dogo, ale dyszką stałej wspomogę. Dla Sabinki i dla ewu...
  8. I ja życzę wszystkiego dobrego, a w szczególności zdrowia dla wszystkich!
  9. To niemożliwe... Nie wierzę...
  10. To prawda. Nasza ONka odpięta z łańcucha od pijaka w ciągu dwóch dni stała się psem mieszkaniowym, blokowym. Ja tak mam z kotami Pierwszym kotem, którego się nie boję, jest moja Kicia, mój pierwszy kot. Teraz mam od ponad miesiąca drugiego, zgarniętego spod bloku, i chociaż jest u mnie już tyle czasu, to też się go boję. Zresztą moje wetki też się go boją
  11. Z Myślenic jest Małgorzata Rabska, kiedyś na dogo jako Rudzia-Bianca. Jej profil na FB: https://www.facebook.com/psy.domu
  12. Witaj w klubie. Skąd ja to znam...
×
×
  • Create New...