-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Isiak replied to Livka's topic in Już w nowym domu
I tak niechaj będzie, amen! -
U nas w Action już w październiku były świąteczne dekoracje A ja od trzech dni produkuję świąteczne zestawy, które mają być gotowe na 10 listopada. Na razie okleiłam pudełka i kartki, teraz muszę je wszystkie ozdobić, termin napięty, ale na razie mam przesyt i muszę odsapnąć do jutra. Zrobiłam sobie przerwę od świątecznych klimatów i walczę z albumem dziecięcym, też "na już".
-
SUPER!!!
-
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Isiak replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Piękne! -
Pomyślałam dokładnie to samo, ale miejsca i kasy brak
-
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Isiak replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Muszę się dokładnie przyjrzeć takiemu bazarkowi, jak, z czym i dlaczego by móc w przyszłości pomagać w ten sposób. -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Isiak replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Ogólnie zgadzam się z Poker i jestem za wszelkimi adopcjami, ale to zdanie konfirm31 jest bardzo ważne. -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Isiak replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Na FB jest oferta DS! -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Isiak replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Melduję się na wątku, niestety bez deklaracji -
~ Oryginalnie umaszczony Rudi ze zniekształconą łapką prosi o KARMĘ... !
Isiak replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Rety, jakie cudo... -
~ Oryginalnie umaszczony Rudi ze zniekształconą łapką prosi o KARMĘ... !
Isiak replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Święte słowa! Jakby co, to ja też się dorzucę, bo tym razem się spóźniłam.