Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Skarbnikiem Rudego jest Alaskan.
  2. Też wpłaciłam przed chwilą, przepraszam, że dopiero teraz. 100 zł na potrzeby ukraińskie i stałą dla Cudnej. Miało być 20 zł, ale zwiększyłam na 30 zł - na stałe.
  3. Asiu, ode mnie 100 zł na transporterki i stała dla Cudnej 20 zł. Konto to samo co dla Runo?
  4. Biedny nie wie, że będzie musiał to swoje spokojne miejsce, które już pokochał i uznał za swój dom, opuścić Nie potrafiłabym chyba być DT
  5. On tak tam pasuje, jakby był tam w domu Ani od zawsze
  6. O rety, kolejny wymagający pomocy na już
  7. Ten psiak z prawej to chodząca rozpacz i rezygnacja
  8. Czy to znaczy, że po kochanej, biednej Suvi nie zostanie już żaden dług i nie wpłacać już deklaracji?
  9. Ale news! No i obawa pewna, żeby Houdini nie nawiał.
  10. Dzień dobry Też będę dzisiaj na swoim blogu świętować Dzień Kota Specjalnie na tę okazje wyhaftowałam dwie zakładki z kotami.
  11. W poniedziałek brałam udział w webinarium, na którym był poruszony też ten temat. Trener radził skupienie uwagi psa na sobie i czymś przyjemnym, np. ćwiczeniach ze smaczkami, zabawie w odległości od drogi, która jeszcze nie powoduje u psa takiej reakcji i stopniowe zmniejszanie dystansu - za każdym razem dopiero wtedy, kiedy pies już za każdym razem zachowuje się poprawnie. To może długo potrwać.
×
×
  • Create New...