Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Super! Jedna sierotka już ma domek
  2. Jaka to piękna sunia! i to spojrzenie pełne radości i szczęścia
  3. Takim spędzającym sen z powiek jest dla mnie jeszcze ten chudzielec w typie belga. Może Sowa ma miłośników rasy wśród swoich znajomych? Albo jakiś pomysł, gdzie belga zgłosić.
  4. Linda dostała 50 zł z bazarku, proszę o potwierdzenie, jak pieniążki dojdą:
  5. Baryton dostał 50 zł z bazarku, proszę o potwierdzenie, jak pieniążki dojdą:
  6. Krecik dostał 50 zł z bazarku. Proszę o potwierdzenie, jak kasa dotrze.
  7. Z tego bazarku Grey dostał 426,55 zł. Proszę o potwierdzenie, jak kasa dotrze
  8. O mateńko, jakie cuda! Ja to obie bym brała
  9. No ja też właśnie się kotów boję jak cholera. A szczególnie ich pazurów. Wczoraj na przykład Tygrys przegonił mnie sprzed kompa i był koniec siedzenia, bo kocur się rozłożył na pufie koło kaloryfera i bronił miejscówki jak niepodległości. I posta na bloga nie napisałam...
  10. Całe życie miałam psy i też nie nadaję się "na kota". Pewnie dlatego mam dwa
  11. Mnie raczej przypomina mixa collie. Gdyby jeszcze miała charakter collie, to byłoby mega!
×
×
  • Create New...