-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Isiak replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Moja kota robi tak samo z kopertami. A ma już 7 lat. -
O ile nie dostała siekierą albo nie wisi gdzieś przy drzewie w środku lasu
-
W DS w Zakopanem ! Pusia z Zamościa u Anecik pod opieką Toli i moją.
Isiak replied to Poker's topic in Już w nowym domu
O matko z córką! W którym zabawkowym takie cuda sprzedają? -
Cudny! Jaki szczęśliwy! I ile oni tam mają obłędnych wielkopsów, łał
-
Ona jest zjawiskowa, tylko musi trafić na ludzia, który zna i akceptuje charakter północniaków oraz zapewni jej mnóstwo ruchu i zajęcia. Przynajmniej teraz mamy pewność, że nie adoptuje jej ktoś, kto szuka darmowego alarmu na podwórko albo ozdoby kanapy z 10 minutowym spacerkiem wokół bloku. Hurra!!!! Kolejne hurra!!! A moim cierniem jest belg To już coś. Na początek. Da się trochę poznać, może przytyje i psy go nie zagryzą. No i budę będzie miał tylko dla siebie.
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Isiak replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Domki będą się bić o nią. Byle tylko jakieś sensowne były. -
Z brzuszka sterczą fioletowe nici. Chyba nie można kąpać w tym stanie?
-
Oby ten wychudzony belg też znalazł taki cudowny dom...
-
Chyba pchełki gryzą...
-
Zacytowałam siebie, żeby nie umknęło. Czy jest jakakolwiek szansa na wyegzekwowanie prawa ograniczającego czasowo trzymanie psów na łańcuchach, czy to tylko "martwe prawo"? Przelew poleciał. Mamy ten sam bank, więc powinnaś mieć szybciutko na koncie.
-
Sami niech się na tym łańcuchu powieszą. I tak karuzela będzie się kręcić. Nie można ich jakoś postraszyć? Przecież obecne prawo mówi o karze za trzymanie psa na łańcuchu powyżej 12 godzin. Może trzeba buraków uświadomić i ostrzec, że będą obserwowani? Może zrezygnują z posiadania psa, żeby nie mieć kłopotów. Proszę o konto.
-
A za kilka dni/tygodni na tym łańcuchu zawiśnie kolejny nieszczęśnik. Sądziłam, że słomę to on miał od właścicieli, a jednak nawet tyle nie dostał??? Psiak śliczny i mega adopcyjny. Kto zbiera kasę?