Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Czekamy na rodzinkę i pierwsze wieści o suni. Oby były lepsze niż o Malince, tzn. oby nie była dzikuską.
  2. Myślę, że Tysia miała na myśli Fundację dla Szczeniąt Judyta. Oni mają różne trudne przypadki. https://fundacjajudyta.com/
  3. Pokazałam przypadek Lili mojej wetce, dzięki której trafiłam do dr Grzebinogi. Poleca Bohumin - dr Nowak, on przyjmuje też w Mazańcowicach w Roch-vecie, ale bywa tam rzadko, albo Gliwickie Centrum Weterynaryjne dr Cebryłowicz. To najbliżej na Śląsku neurochirurdzy, którzy mogą spróbować ocenić stan Lili i zdecydować, jak można pomóc dalej.
  4. Przelew z bazarku już na pewno dotarł, ale Toli nie ma na dogo. Mam nadzieję, że nic się nie stało i u Niej wszystko w porządku.
  5. Jaaga, Wy w butach do nieba pójdziecie! Jesteście tak fantastycznymi, wspaniałymi, empatycznymi ludźmi. Wrona pewnie zostanie u Was na resztę życia? Zapewne szybko się oswoi, bo krukowate to odważne i mądre ptaki. Z dzieciństwa pamiętam kawkę i srokę, które były wychowane przez mojego tatę. Żyły na wolności, ale w pobliżu domu, i często wpadały z wizytą do domu, kradnąc przy tym błyskotki, np. łyżeczki z cukiernicy i kolczyki mojej mamy A swoją drogą to los dobrze wiedział, na czyjej drodze tę wronę postawić.
  6. Po rozliczeniu bazarku zakładkowego robię przelew dla Kody na 680 zł. Proszę w wolnej chwili (czy Tola ma "wolne chwile"? ) o potwierdzenie, jak zamelduje się na koncie.
  7. Czekamy Niestety, obawiam się, że będzie totalną nieokrzesaną dzikuską, jak większość ukraińskich psów.
  8. Tak, widziałam zdjęcia rodzinki. Jestem deklarowiczką mamusi
  9. Fajne maluchy. Z jednego miotu, a jakie różne.
  10. Operował moją Islę, ratował to, co jeszcze się dało uratować po tym, jak schrzanili w Chorzowie. Gdyby od razu trafiła do niego, odzyskałaby sprawność Jaaga też jeździ do niego z psami.
  11. Kiedy miałaby przyjechać?
  12. W takim razie zapisz ode mnie 20 zł stałej. Może uda mi się też zrobić bazarek.
  13. Melduję się na wątku. Sunia bardzo wzruszająca Gdzie miałaby jechać, jest miejsce?
  14. Elik, teraz dopiero doczytałam. Ja tę podwyżkę mam za 2024 r. do końca roku płacę 216 zł, po nowym roku 450 zł. Płacę według prognozy zużycia 52 -53 m3 na 2 miesiące.
  15. Jakiej działalności? Normalne mieszkanie w bloku, kuchenka gazowa do gotowania i junkers.
×
×
  • Create New...