Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. to juz tuz tuz:cool3:
  2. Karola, podwazasz moja teze?:mad::evil_lol: Alynkaaa, bardzo lubie jego filmy
  3. neverending story, w rolach glownych literki A, C, F, K:evil_lol: super:) Luiza, nie masz sie o co zloscic..:)
  4. hej! postuluje o wiecej fotek kory bez obroz i szorek, bo taka "gola" wyglada cudnie:lol: cholera, gdyby miala dluzszy wlos, to bym ci ja ukradla - tak mi przypomina ufe
  5. hej! gratuluje tych decyzji - ja chyba rodzine wysle na dogo, bo mnie ze sterylkami blokuja... a spike ma taka szyszeczke zamiast nosa?;)
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/4041/261106127xz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4977/261106099af1.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5416/261106125tw9.jpg[/IMG]
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3973/261106119ev3.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/1079/261106100jz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5642/261106101ep1.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7065/261106102ou2.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8092/261106117hd8.jpg[/IMG]
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]bigos[/B], zaraz dam jeszcze kilka jego fotek:cool3: [B]Agushka[/B], ano tak srednio sie czuje.. jednak mysle, ze szybko pusci;)
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='_ChiQuiTa_']hej ja wpadłam pokazac że jeszcze żyje:D jutro wpadne nadrobić zaległości a teraz mówię DOBRANOC :*:*:*:*[/quote] a ja dzien dobry;) zapraszam do nadrabiania, a przynajmniej obejrzenia foteczek (bo to jest co co tygrysy lubia najbardziej:eviltong:) [quote name='bigos'] U la, la, jaki przystojniaczek:loveu::loveu::loveu:[/quote] a wiesz, ze robiac to fotke pomyslalam o Tobie?:lol: piesek ma 1,5 roku, ogromny temperament i niezla kondycje - cudny byl:) [quote name='APSA']:loveu: Szczęśliwe MOKRE suki :lol: Czy one zażywają kąpieli przez okrągły rok?[/quote] tylko gdy jest lod nie pozwalam, bo boje sie, ze dostana sie pod tafle. poza tym plywaja ile i kiedy im sie podoba;) [quote name='olekg18']Sasasa siedze sobie szkole:d w bibliotece :D I się nudze.[/quote] ha, a ja jestem chora i siedze w domu.. pewnie tylko dzis..
  10. widze, ze dalej z rodzina masz problemy.. zalezy, czy chcesz z nimi spedzic wigilie, czy nie.. ja zwykle zostawiam psy w domu, gdy ide do rodziny - zaoszczedzam sobie stresu;)
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Cerber']hehehehe to nie było trudne, bo przecież gdyby to była jedna sunia to nie źle długi musiałaby mieć grzbiet gdyby stała prosto a nie na wspak... po prostu wizualnie nie pasowało mi... :P:P:P:P[/quote] no tak.. zwykle prymitywne zludzenie optyczne..:evil_lol: nastepnym razem bedzie trudniej:evil_lol: [quote name='Marta_Ares'] szczesliwy pies :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] zwykle tak wyglada, jak sie wytarza - a dzis..:loveu:
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    nooo... taki ruch w galerii rozumiem:):eviltong: [quote name='Alynkaaa'][B][COLOR=red]bdziekuje:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]jak widzisz przed kompem malo kto docenia poezje:):eviltong: [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]a co do fotersow to suuuperowe szkoda ze nie ma Bystrej...ale te dwa czarnuchy tez sa slodkie:)[/COLOR][/B] [/quote] ze nie publiczna..:D a liczylam na jakas freestyle session:shake::evil_lol: dzieki:p [quote name='Cerber']cześc suuuuper foteczki wszystkie... :loveu: a tu są 2 psy....[/quote] merci:p brawo:multi::eviltong: [quote name='Alynkaaa'][B][COLOR=red]albo jeden dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi :)[/COLOR][/B][/quote] a narzekalam kiedys, ze z flatow sie robia jamniki...:evil_lol: [quote name='Tina.Sara']Alynkaaa zrymuj coś o psach Wiktorii vel. [B]wiq[/B] :cool3:[/quote] i nie chce... [quote name='bellatriks']fotki super, psiaki super, to i buziaczki sie naleza :buzi: :buzi: [/quote] dzieki;);) [quote name='misiaczek'] Jakie modelki,takie fotki ;-). Czyli...cudne :happy1: :loveu: :loveu: .[/quote] witaj!:multi: dziekuje;) [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Nie no, taki długi psiak? Przecież Bystra się na czarno nie zafarbowała, żeby za ciąg dalszy robić :evil_lol: Wiq rządamy wyjaśnienia![/quote] hmmm... hmmm... co by tu powiedziec..?:evil_lol:
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    cos slabo dzis zagladacie do galerii:shake: 2 osoby.. slabiutko.. spadam moje drogie, nieopuszczajace mnie dgmczki:) do roboty... ech...
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    piuke, ostatnia w miare porzadna:evil_lol: jak ta wykoncza, to beda musialy dodzierac palantowki:evil_lol:
  15. nawet nie smiem wolac o nowe fotki, tyle ich:evil_lol:
  16. hurra, galeria na chodzie:multi:
  17. tak a propos choinki - popros pod choinke o aparat:cool3:
  18. wiq

    Nora

    fajna historyjka:p
  19. wiecej takich spotkan - bo fotek masa:)
  20. hej! piekne masz lachony:loveu:;) kojarzem Cie z klikera:p
  21. ile fotek:loveu::loveu: i jak nagadane...:evil_lol: fajnie Wam bylo:)
  22. foxi to jak maly briard:evil_lol:
  23. wiq

    czarno-ruda galeria

    Mona poczula do niego miete, ale wolal Ade.. faceci wola nieskoplikowane dziewczyny...:lol:
×
×
  • Create New...