-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
zalapie sie?... :smilecol::BIG::BIG::beerchug::drink1::beerchug::drink1::BIG::BIG::smilecol: edit:yeah, udalo sie:>
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
bry weczooor.. jak sie slodko o stol oparl:loveu::evil_lol: -
[quote name='misiaczek'] Obiecane gadżety z flatami :). poduszka [IMG]http://i10.tinypic.com/2enyter.jpg[/IMG] nadruk na koszulkę [IMG]http://i14.tinypic.com/4br5w6c.jpg[/IMG] Narazie tyle :).[/quote] dzieki:) powyzej moje typy:) a Twoje dostaly juz ubranka?:cool3: [quote name='Agushka']Dzień dobry wiq :) [/quote] witam:) cicho, bo dzis byl dzien z ksiazka... moze jednak wyrobimy norme...;) [quote name='milena182'][B]ale swietne te kolczyki jakby kto gdzies znalazl takie z jamniczkami to prosze o info![/B][/quote] te sa chyba z US.. [quote name='_ChiQuiTa_']no bedziemy imprezować :D:D:D a co do mgieł... [/quote] a jak:) tylko najpierw trzeba do setki dobic:evil_lol: ojej:shake: lepiej zapinac psa w taka pogode:shake:
-
[quote name='Czoko'] [SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/269/1663cf93332d80e4.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/quote] jestem absolutnie zachwycona:loveu::loveu::loveu: p.s. ja dla psow az tak sie nie poswiecam;)
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
i totalna cisza?...:placz: -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
wiq replied to bigos's topic in Foto Blogi
moge byc z imprezy, a najlepiej z bigosem;) -
cisza w eterze...
-
rozrabiaka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
piekny portrecik:) u nas nadal słonko:)
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
wiq replied to bigos's topic in Foto Blogi
impreza imprezą, a gdzie fotki?:cool3: -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
cholera.. slepi ludzie..:-( na allegro jeszcze jest? gdzie jest wogole ogloszony? -
my sie juz nie klikamy od jakiegos roku, ale mam duzy sentyment do tej metody;) choc kto wie - moze to bedzie znow nasz sposob na dlugie zimowe wieczory...;) p.s.tez uwielbiam belgi:loveu:
-
ile fotek! zeby jeszcze byly tylko ciut jasniejsze..;)
-
pokera, he? pewnie rozbieranego:evil_lol: u mnie mgla rano i wieczorem, a w ciagu dnia slonko;) tyle, ze mnie akurat wkurza, bo zdycham w domu..
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
wiq replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
heja!:multi::evil_lol: gadalas z Aniolkiem?;) -
hej:) no faktycznie,konsekwentnie sie zblizamy do 100..;) misiaczek, jeszcze powiedz, ze lubisz mgly i deszcze...:evil_lol:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
a juz mialam nadzieje, ze ktos sie zglosil... -
no to dobrze:) pograsz sobie w pasjansa, posiedzisz na dogo i zupelnie Cie pusci:) co do mgly - wyobraz sobie, ze jej nie ma, albo, ze jest fajna :P
-
jaki fajny zwierz;) najbardziej mnie dziwi, ze nie zwial:eviltong:
-
a Bystra ma szyszunie od zawsze;) jak sobie biedak poparzyl? fajnie Bonitka wyglada na skorze:cool3:
-
[quote name='Agushka']Wrzuć tyle zdjęć, żeby wystarczyło na 10 stron i już :) A jaką będziemy wszyscy mieć radochę przy tym:evil_lol::evil_lol:[/quote] przemysle to propozycje:evil_lol: [quote name='KaRa_TC'] Śliczny ten wyzelek:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] pierwszy raz go widzialam:) [quote name='Honey']A ja sie chcialam przywitac i dac znac, ze jeszcze zyje :p[/quote] ciesze sie bardzo, ze nie zginelas przygniesiona masa psia:evil_lol: widzisz, ze i u mnie sie zawyzlilo?;) [quote name='Alynkaaa'][COLOR=red][B]hejoo:)<jak w teletubisiach:eviltong: >[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]a ja tez przyszlam sie pzrzywiotac i widze pieeeekne focie:)[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]ta fota rzadzi:)[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]:loveu: :loveu:[/B][/COLOR][/quote] moja znajoma kiedys powidziala, ze teletubisie to jej ulubiony program w tv (moja rowiesniczka;) ) milo mi, ze sie podoba:p [quote name='eria']Cześć Wiq, fotki świetne jak zawsze - a jaka miła odmiana - bo inne pieski też są :loveu: Urozmaicenie się przydaje ;)[/quote] bardzo sie ciesze, ze gustujesz w moich fotkach;) zwykle spaceruje sama, albo z Saba ale bardzo lubie focic inne psy - odpoczynek dla oczu;)
-
i jak humorek? poprawil sie juz?:)