Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. oj, masz przyslowiowego wala... nie cierpie zostawiac psow komukolwiek.. ale mam komu przynajmniej.. 3mam kciuki!
  2. jedno mnie tylko zastanawia - te cetki sa w koncu czarne czy niebieskie?:evil_lol:
  3. niefartownie:shake::placz:
  4. wiqus nie ma aniokow, tylko psy;) a psy przynosza zabawki tylko.. w dodatku szmaciane, ew. imitujace zwierzyne:evil_lol:
  5. heloł:):):p
  6. a ja juz nie musze sie jej uczyc:eviltong:
  7. yeah, udalo sie:evil_lol: [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8571/kajaaamf8.png[/IMG] [IMG]http://img475.imageshack.us/img475/5121/kajapz9.png[/IMG] [IMG]http://img475.imageshack.us/img475/5955/czarekmi7.png[/IMG]
  8. raz, dwa, raz, dwa, proba mikrofonu [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4156/czarkdx3.png[/IMG]
  9. a moje kotom nie odpuszcza..
  10. ciesze sie, ze mala przestaje wybrzydzac:) co do ciagniecia - moje ciagna.. brak mi konsekwencji..;) ale moze Wam sie uda;)
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    ha, powoli zblizamy sie do imprezy -> 100 strona..:cool3:
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    coz moge rzec - powodzenia;)
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    niestety, w tym roku moge podpisac sie pod tym, co napisalas, zamieniajac "mieszczanstwa" na "matury" :lol::lol::lol:
  14. hej, co u Azorka? Wandul, powiedz cos..:)
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='_ChiQuiTa_']Hey hey :) ile ja bym oddała zeby mieszkać gdzieś pod miastem... no aż chyba zaczne rodzicom skanować łeb ze sie chce przeprowadzić :evil_lol: ale pasują do siecie :D:D:loveu: :loveu:[/quote] po co rodzicom, lepiej poczekac i samej sie wyniesc:eviltong: no przypadl Adzie do gustu - bawili sie potem wariacko przez 15 min chyba:D [quote name='milena182'][B]ale masa slicznych fotek:loveu:zazdroszcze okolicy do spacerów:diabloti:[/B][/quote] dziekujemy:) [quote name='Patka']naprawde wspaniała fota !! :loveu: [/quote] witaj! dzieki:) dobrze Cie tu widziec znow:) [quote name='APSA']Jaki PĘD! [COLOR=LightBlue]...[/COLOR][/quote] smigal az milo:evil_lol: Kasiu bigosowa, ile potrzeba, zeby zmeczyc wyzla? bo ten sie nie chcial dac:evil_lol:
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    biedne jestecie - u mnie slonko:eviltong: wplyw na moj poglad ma tez to, ze moje samopoczucie nie jest uzaleznione od pogody tylko upalow nie lubie, wlasciwie lato jest najgorsze a fotki robie w b. roznych miejscach - mieszkanie na zapadlej prowincji ma swoje dobre strony:evil_lol:
  17. wiq

    czarno-ruda galeria

    dzienkujem dziewczyczyny:p ale nie rozumiem, czemu ta biedna jesien tylu ludziom przeszkadza;)
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    nie wiem:shake: ja mam zepsutego outlooka dla odmiany.. dzieki:loveu: tereny i towarzystwo sa naprawde swietne:p
  19. dzien dobry:p czy Ty dzis mialas dzien skazania?;)
  20. powiesz mu, ze nie ma takiej opcji:mad::mad::mad::evil_lol:
  21. normalnie zacalowac:loveu::loveu:
  22. podpisuje sie... cudnyyy...
  23. a ja lubie jesien:eviltong: i mgly, i bloto, i deszcze...:loveu:
  24. szit, Alynkaaa:lol::lol::lol: Karolina, na nastepny spacer wez aparat:cool3:
×
×
  • Create New...