Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. chol*ra?:evil_lol: co tak slabo?:evil_lol::evil_lol:
  2. hej! jak zdrowko? mnie 3ma 3ci dzien i nie puszcza:shake: co do zwaczy - tez musze znalezc jakies lepsze dojscie;) tanio wychodza tez mielone
  3. heja! czyzbys spala? nie wierze:evil_lol:
  4. hej! bardzo mi sie spodobalo miejsce przyczepienia id;)
  5. ja tam pekinczyka nie widze - mysle, ze mialby nieco skrocony pyszczek co nie zmienia faktu, ze jest uroczy:eviltong:
  6. czy ja juz pisalam, ze uwielbiam wulgarne psy?:lol::evil_lol::evil_lol:
  7. nie udalo mi sie zaglosowac:placz::placz: do tej pory nie uaktywnili mi konta:placz:
  8. i lebek idealny do glaskania, i te oczka...
  9. jak sie cos psuje, to wszystko na raz.. i jak widac - naprawa dziala na tycn samych prawach;) :multi:
  10. nie wiem, nie wiem... a schowal sie tak dobrze...:mad:
  11. a kupujesz te paczkowane po 100 g? bo mnie to wychodzi drogo i malo.. po 2 na leb na dzien...
  12. wlasnie.. znow zniknela..:placz:
  13. coz za wglad o genetyce:P no wlasnie, moze z tym umaczszeniem jest tak, jak z szylkretowymi kotami?;) tylko samiczki;)
  14. Agushka, zarazilam Cie przez dogo?;) ale kolega ma fajna zone:lol: tekst o "swoich klakach" mnie rozbroil:lol: Gosia, ile dajesz tych zwaczy? i jak czesto?
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    dzieki, wlasnie uskuteczniam;)
  16. [quote name='Marta_Ares'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/269/8a3a60d93a8a251e.jpg[/IMG][/URL][/quote] łaaaaa:loveu::loveu::loveu:
  17. Ola, coz za szczerosc:evil_lol: dobrze, ze juz jestes z nami:eviltong: ps. kapy z maty.. brzmi znajomo:evil_lol:
  18. ech.. kolejny... ['] :-(
  19. moje na imptrezach nie bywaja... nabijaja sie ze mnie, jak jestem pod wplywem:evil_lol::evil_lol:
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Ola&Kora']Cześć Wiki!!!! :p Ale mnie dawno nie było... :oops: [/quote] witaj:) juz sie o Ciebie zaczelam martwic;) ciesze sie, ze solidnie nadrobilas zaleglosci:p:eviltong: [quote name='Dobcia']Witanko Wiguś:lol: [/quote] heja:) wlasnie odkrywamy nowe towarzystwo, kto wie, kogo jeszcze spotkamy;) co do psich zakupow - skonczylo mi sie mnostwo rzeczy, terminy szczepien etc sie zblizaja, i znow kasa zrobi fruuu:lol: [quote name='Czoko']Kilka dni temu pisałaś że Twoje Flaty w zimie też pływają. Chyba dwa tygodnie temu opisywałam reakcję swojej Choco (...)[/quote] sie dziewcze nacielo:evil_lol: moje tez maja lyse brzuszki:p poczekaj do wiosny, znow bedzie sie pakowac z impetem:evil_lol:
  21. hej! co u piekniastych?:)
  22. [B]Aghushka[/B], psa zostawilas...:shake: :evil_lol: [B]furciaczek[/B] - co do prawka - mam ta sama motywacje;) a o gownojadach nie mowmy juz.. mam tu takie:mad: i planuje zmasowana kuracje zwaczami, rumentabs i czym tam jeszcze;)
×
×
  • Create New...