[quote name='Ola&Kora']Cześć Wiki!!!! :p
Ale mnie dawno nie było... :oops: [/quote]
witaj:) juz sie o Ciebie zaczelam martwic;)
ciesze sie, ze solidnie nadrobilas zaleglosci:p:eviltong:
[quote name='Dobcia']Witanko Wiguś:lol:
[/quote]
heja:)
wlasnie odkrywamy nowe towarzystwo, kto wie, kogo jeszcze spotkamy;)
co do psich zakupow - skonczylo mi sie mnostwo rzeczy, terminy szczepien etc sie zblizaja, i znow kasa zrobi fruuu:lol:
[quote name='Czoko']Kilka dni temu pisałaś że Twoje Flaty w zimie też pływają. Chyba dwa tygodnie temu opisywałam reakcję swojej Choco (...)[/quote]
sie dziewcze nacielo:evil_lol:
moje tez maja lyse brzuszki:p
poczekaj do wiosny, znow bedzie sie pakowac z impetem:evil_lol: