Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. ze zacytuje za jamalem:"oryginalny styl":evil_lol: a fotki gdzie?:cool3:
  2. i te slepka maja takie fajne.. niebieskie?...:lol:
  3. ech.. mam jeszcze tylko z obelixem..:evil_lol: a najlepszy jest johny bravo:evil_lol:
  4. hej! co to tak cichooo?...
  5. hurra! masz psi raj po prostu:lol::lol: p.s. a o jakich wyzlach mowa? chyba cos nie doczytalam:oops:
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Agushka']Wy na wina a my z TZem jak nam się urodził Michał całą wypłatę przeliczaliśmy na paczki pampersów :evil_lol::evil_lol:[/quote] o kuter:evil_lol::evil_lol: o paczkach karmy slyszalam, o pampersach - niet:lol: [quote name='misiaczek']Ja aplikuję moim advantix.U nas się sprawdza dobrze.(...) Wiq...wina nie pijam,a taniego to już zupełnie ( [IMG]http://i10.tinypic.com/3yd4nx0.gif[/IMG]:oops::oops::oops:)(...).[/quote] tego nigdy nie probowalam. tez slyszalam narzekania na frontline, ale ja sie nie moge przyczepic. ani tutejsze kleszcze;) i kiltix jest swietny, ale smierdzi;) co do win - a bo ty w punkowych klimatach nie jestes:evil_lol::evil_lol: [quote name='Alynkaaa'][B][COLOR=red]oołłłłjeeee jeszcze na noc Bystracha sem obejzre :):):) [/COLOR][/B] [SIZE=7][COLOR=red]GUDNAJT:cool3: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/quote] czasem lapie taka faze ;):evil_lol: jak to, juz dzien dobry!:evil_lol:
  7. wiq

    czarno-ruda galeria

    misiaczek, jakos dasz sobie rade...:evil_lol: p.s. swego czasu wszystkie starty przeliczalismy na tanie wina.. stracilabys 1, gora 2.. to jednak duzy ubytek:evil_lol::evil_lol:
  8. ja takze:evil_lol:
  9. wiq

    czarno-ruda galeria

    no cholera tez sie zdziwilam:shake: a wiecie, ze ja zawsze biore frontline? tylko wet mnie namawial na fiprex, bo tanszy, a to samo.. tak myslalam, ze na pchy to akurat, a kleszczy przeciez juz nie ma... i d...:angryy: sa, 3!:angryy:
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    przynajmniej piekne oczeta pozostaly;) p.s. psy zlapaly kleszcze:angryy: fiprex jest do d...:angryy:
  11. [IMG]http://img489.imageshack.us/img489/3157/cji2.png[/IMG] [IMG]http://img489.imageshack.us/img489/1258/dbg1.png[/IMG] [IMG]http://img489.imageshack.us/img489/1158/eup8.png[/IMG]
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    ja Ci dam brzydkie:mad::mad::mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol: zawsze byla pienka:loveu::loveu::evil_lol: moze na metamorfozy dam?:eviltong:
  13. gimnastycy:eviltong:
  14. psy sie uciesza, caly czwartek dla nich:evil_lol: i dla fizyki:placz::placz:
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    tak wygladala, gdy ja poznalam;) [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7614/img3055es9.jpg[/IMG] dzis:eviltong: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1668/img3058qx5.jpg[/IMG] [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/5571/img3064mv9.jpg[/IMG] koooncz:evil_lol: [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9642/img3063kf7.jpg[/IMG] Mona [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/3969/img3059dk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/5637/img3061my1.jpg[/IMG] Ada, czyli akcja "anyzek":evil_lol: [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/7628/img3051bb9.jpg[/IMG]
  16. hurra! parapetowaaa! :laola::beerchug::beerchug::drink1::beerchug::beerchug::laola::cunao::cunao::drinka::cunao::cunao::drinking::drinking::drinking::drinking:
  17. kolejne:cool3: [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/6900/adw7.png[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/8697/bmu8.png[/IMG] p.s. Olus, smierdzisz leniem, nie adidasem:evil_lol:
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    no nie da sie:evil_lol::evil_lol: za chwile gratka dla bystrofanow:cool3:
  19. hej! a prosto - pobierasz 'pipeta' kolory z psiego cialka, zeby bylo naturalnie i kladziesz pedzelkiem. w kazdym programie graficznm sie uda:) musisz chyba zapisac na dysku i stamtad wrzucac:)
  20. nie ma to jak cartoon network:evil_lol:
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    yeah :ylsuper::ylsuper::evil_lol:
  22. najbardziej podoba mi sie seria "ropa naftowa";) czesto ladujesz przez nie na pyszczku?:eviltong:
  23. łeee:placz::placz: a III na anx od kiedy? bo od niedawna mam:cool3:
  24. ;) [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/9228/przerobkamt8.jpg[/IMG]
  25. hej! w piewszym odruchu myslalam, ze to pomalowane prawdziwe drewienko, jak w kreskowce "ed, edd, eddy":evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...