[quote name='Agushka']Wy na wina a my z TZem jak nam się urodził Michał całą wypłatę przeliczaliśmy na paczki pampersów :evil_lol::evil_lol:[/quote]
o kuter:evil_lol::evil_lol: o paczkach karmy slyszalam, o pampersach - niet:lol:
[quote name='misiaczek']Ja aplikuję moim advantix.U nas się sprawdza dobrze.(...)
Wiq...wina nie pijam,a taniego to już zupełnie ( [IMG]http://i10.tinypic.com/3yd4nx0.gif[/IMG]:oops::oops::oops:)(...).[/quote]
tego nigdy nie probowalam. tez slyszalam narzekania na frontline, ale ja sie nie moge przyczepic. ani tutejsze kleszcze;)
i kiltix jest swietny, ale smierdzi;)
co do win - a bo ty w punkowych klimatach nie jestes:evil_lol::evil_lol:
[quote name='Alynkaaa'][B][COLOR=red]oołłłłjeeee jeszcze na noc Bystracha sem obejzre :):):) [/COLOR][/B]
[SIZE=7][COLOR=red]GUDNAJT:cool3: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/quote]
czasem lapie taka faze ;):evil_lol:
jak to, juz dzien dobry!:evil_lol:
misiaczek, jakos dasz sobie rade...:evil_lol:
p.s. swego czasu wszystkie starty przeliczalismy na tanie wina.. stracilabys 1, gora 2.. to jednak duzy ubytek:evil_lol::evil_lol:
no cholera tez sie zdziwilam:shake:
a wiecie, ze ja zawsze biore frontline?
tylko wet mnie namawial na fiprex, bo tanszy, a to samo..
tak myslalam, ze na pchy to akurat, a kleszczy przeciez juz nie ma... i d...:angryy:
sa, 3!:angryy:
tak wygladala, gdy ja poznalam;)
[IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7614/img3055es9.jpg[/IMG]
dzis:eviltong:
[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1668/img3058qx5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img486.imageshack.us/img486/5571/img3064mv9.jpg[/IMG]
koooncz:evil_lol:
[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9642/img3063kf7.jpg[/IMG]
Mona
[IMG]http://img76.imageshack.us/img76/3969/img3059dk6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img105.imageshack.us/img105/5637/img3061my1.jpg[/IMG]
Ada, czyli akcja "anyzek":evil_lol:
[IMG]http://img124.imageshack.us/img124/7628/img3051bb9.jpg[/IMG]
hej!
a prosto - pobierasz 'pipeta' kolory z psiego cialka, zeby bylo naturalnie i kladziesz pedzelkiem. w kazdym programie graficznm sie uda:)
musisz chyba zapisac na dysku i stamtad wrzucac:)