Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. oj, sie bedzie dzialo...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: spike zawsze na lince? delta tez czesto (chyba, ze mi sie porabaly:evil_lol:) zwiewaja cz jak?
  2. najwyrazniej chwilowa niedyspozycja;) hehe,z tym bierzmowniem sa jaja:D jakims cudem mnie dopuscili, ale mojej wierze to nie pomoglo:evil_lol:
  3. czytalam, ze to bdb, jak pies jest taki napalony:evil_lol: ja tez mam problem, zeby psu wyciagnac fizbi z pyska, ale jakos idzie:evil_lol:
  4. przepiekny pies, Onek w mojej ulubionej masci.. szkoda go:placz:
  5. yeah!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i bedzie fotek od zarabania:multi: [COLOR=White]tez mam canona:cool3:[/COLOR]
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    mozesz pisac wiq - do mnie w realu tez sie tak zwracaja;) fotki beda, beda, wlasnie sie umawiam na spacerek:cool3:
  7. czapka z jeza:lol::lol: hehe, mnie sie tez wczoraj zebralo na reflexie.. niepotrzebie, bo sie tylko zdolowalam:evil_lol::evil_lol:
  8. najbardziej podobaja mi sie walki na kartoflisku/polu/whatever;)
  9. faktycznie troche tych ras mialas co Cie sklonilo do przejscia na mysliwskie? zycie?;) moj pierwszy pies to byl fcr i tak sie ciagnie;) czasem sie tylko cos rudego przyplacze:evil_lol: co do pochodzenia slowa 'pyrtki';) slysze je od zawsze i nie mam pojecia;) maluchy cudne sa:loveu:
  10. wiq

    Precel&Bazyl

    nie bede cytowac, bo wszytskie fotki piekne:loveu: sliczne pieski:loveu: szczegolnie spodobal mi sie pomysl z odbiciami i foka mchu:p
  11. jakia ma Koma fajna rozowa skore na dole kufy:loveu: co do frisbee - ja mam z tego sortu co jawz, tylko nie wzmacniane i szybko bylo z dysku sitko;) ale dalej fajnie lata;) w porownaniu ze szmacianymi niebo a ziemia Behemot, mysle, ze bedzie oddawac - toc to tez aport:p
  12. ja nie glodze, tylko daje ryz, prepaatow zadnych tez nie ale to chyba zalezy od sytuacji;) a ta opowiesc o fugowaniu...:lol::lol::lol:
  13. przystojniak:cool3: a do basenu nie chcial wlazic?;)
  14. Ola, poszalałaś:evil_lol:
  15. mam nadzieje, ze wkotce do nas wrocisz:cool3:
  16. nie ma to jak klasowki:evil_lol: fajny dizajn:cool3::cool3:
  17. hej:diabloti::eviltong: zyjecie tam?:cool3:
  18. wiesci takie dobre, ze przeboleje brak fotek;) masz juz jakis model aparatu na oku?
  19. mysle, ze bedzie bdb:eviltong:
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    dopsz, zrobie dzis cos:eviltong:
  21. tez tak mi sie skojarzyly te przerobki;)
  22. co za machlojki:evil_lol: a Wy szczesciay znow macie dogospacer?..:angryy::eviltong::eviltong:
  23. no ladnie.. banem po lapach dostalyscie:evil_lol:
  24. witam:) juz prawie weekend:cool3:
×
×
  • Create New...