Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. a ja wpadlam sie przywitac:) sliczne fotki:) oo.. Krzys na gitarze gra? super, gdbym miala sluch, to pewnie tez bym sie tym zajmowala:evil_lol:
  2. ja powtorze za Patsi, odstapie prezenty w zamian za azorkowy domek!
  3. no piekny czekoladkowy, zdrowiej:)
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    heja! milo mi, że o mnie pamiętacie:) ech.. galeria do wieczora zamknięta - skończył się miły czas choroby i trzeba wracać do roboty;) jednak Wasze wysiłki zostały docenione, nagroda wieczorem;) bądzcie cierpliwe:eviltong: p.s. a ja dziś nawet w kolorach państwowych - ruda bluza, czarne spodnie:lol:
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    narazie nic z tego:placz::placz::placz: ide se popstrykac biologie:placz::placz::placz:
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    bośta sie tak dobijali o fotki, ze tygodniowy zapas dałam w łikend:evil_lol: i teraz musicie poczekać:eviltong:
  7. kuruj sie! jedyny pozytyw sytuacji to nowe fotki;)
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    a wpadlam, posiedze kwadransik;) mnie tez dogo i Was brakuje, ale reżim sobie narzuciłam:lol: wybaczcie wiec zaleglosci:shake: fotek dzis niet, przejrzałam swe zasoby i jest tam śpiewająco: "niiiic ciekawegooo";) postaram sie jutro wieczorkiem cosik dac
  9. hej:) nadrobilam zaleglosci:) sliczna mieliscie pogode (i trawniczek) jej, ale mi sie Tinka podoba (Mopik tez;) ) - jak on, to tylko krotkowlosy:eviltong:
  10. hej, moge juz Cie zaczac meczyc o nowe fotki?:D:evil_lol:
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Honey']A to czemu ?..[/quote] matura i studia:diabloti: napisac dobrze mature, dostac sie na studia i utrzymac/napisac zle mature, nie dostac sie, poprawiac mature, dostac sie(lu nie...)...:evil_lol: [quote name='Dobcia']Cześć wiquś:lol: Czemu tak pesymistycznie?;)[/quote] hej:) bo ja pesymistka jestem;) [quote name='sylrwia']Przesyłka w drodze. Przepraszam, że z takim poslizgiem:oops:[/quote] dzieki:multi: nic sie nie stalo przeciez;)
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    mnie sie ciezko zapowiadaja nalblizsze 2,3 lata:evil_lol::evil_lol: nic to;) milo mi, ze od czarno-rudych zaczynasz:)
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    witaj:) jakos leci;) ucze sie i sprzatam troche;) niestety nie zajrzalam jeszcze do wielu galerii, moze nadrobie wieczorkiem..
  14. zgadzam sie, piekna jest:loveu:
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    Olek, a bo ta nasza edukacja mnie wpieprza...:diabloti: Aga, dziekuje:p, moze reszta bedzie fajna, bo poczatek fatalny:angryy:
  16. heh, dobrze, ze TZ wyrecza Cie w tych nieprzyjemnych rozmowach.. ja bym sie nia nie przejmowala;) Gosia, Gosia, moge tylko za Aga powtorzyc;)
  17. jak owerniak:lol:
  18. powtorze sie: wspaniale łączki:) i pieski oczywiście cud, miód i orzeszki:loveu: Azuś sie śllicznie wyłożył;)
  19. widzialam Cie sliczny na allegro, nikt sie nie odzywa?...:placz:
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    Ola, wylecz Luizke z uprzedzen:razz:;) Luiza, o.k., nastepnym razem jak mnie najdzie to only English:evil_lol:
  21. oj, 3 mam za sliczna Koszi! i Ciebie tez;)
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Gosia[/B], mni tam sie Twoje komentarze b. podobaja:eviltong: [B]Luiza[/B], i alles klar:D:evil_lol:
  23. slodziakowe fotki:loveu: a wlascicielka... no pozazdroscic:lol::lol:
×
×
  • Create New...