[quote name='Honey']A to czemu ?..[/quote]
matura i studia:diabloti: napisac dobrze mature, dostac sie na studia i utrzymac/napisac zle mature, nie dostac sie, poprawiac mature, dostac sie(lu nie...)...:evil_lol:
[quote name='Dobcia']Cześć wiquś:lol:
Czemu tak pesymistycznie?;)[/quote]
hej:)
bo ja pesymistka jestem;)
[quote name='sylrwia']Przesyłka w drodze. Przepraszam, że z takim poslizgiem:oops:[/quote]
dzieki:multi:
nic sie nie stalo przeciez;)