[quote name='misiaczek']Ja prawie żadnych....no przesadzam,troszkę znam, z podforum buldożkowego wszystkich,z galerii mniej ;).[/quote]
ja dokladnie odwrotnie;)
[quote name='APSA']Będzie szczerze :evil_lol:
Jakbyś zaprzeczyła, toby znaczyło, że coś z Tobą nie tak ;)
Dziki zwierz [COLOR=Gray](w pięknej obróżce)[/COLOR] poluje na sawannie :lol:
Wreszcie jest dowód, że to piłeczkowa krewna Saby :evil_lol:
Frizbowa już nie całkiem, bo Saba potrzebuje wzmacnianych dysków :diabloti:[/quote]
ulzylo mi:lol::lol:
a moze koyote po prostu? na strusia?:evil_lol:
pileczkowo swirnieta absolutnie;) frizbowo tez ( z tych tez mi porobila sitko, ale jawza poki co nie kupie:diabloti:) ino pani ciepać nie umi:oops: albo ni skreca w powietrzu i wychodzi roller, albo leci db i plasko, ale za szybko:oops: jakies rady?:cool3: