zalegle fotki
plenerowych niestety nie ma - ciagle jestem chora i postanowiłam się w końcu wyleczyć;)
nie wiem, czemu ona ma taka mine, nie dostała, słowo:evil_lol: może nie chce firmować eukanuby, nie smakowała jej za młodu:evil_lol:
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1116/img3346wg1.jpg[/IMG]
ada, w oboży i adesówce mony.. whatever:evil_lol:
[IMG]http://img270.imageshack.us/img270/5161/img3328vh1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img333.imageshack.us/img333/5931/img3330lb5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img154.imageshack.us/img154/3142/img3334ur9.jpg[/IMG]
mona
[IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1724/img3331qs0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img257.imageshack.us/img257/3145/img3333vt1.jpg[/IMG]
bystra, specjalnie dla Ciotki Sylwii;)
[IMG]http://img270.imageshack.us/img270/1790/img3338mo9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8624/img3340rp6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img151.imageshack.us/img151/7356/img3342st3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img450.imageshack.us/img450/6579/img3343ul4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img186.imageshack.us/img186/431/img3344ja4.jpg[/IMG]