-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
wiq replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
wrzesien i za pozno na kapiele?..;) Dynia - jaka pieknosc w avku:loveu: -
heja BANana:evil_lol::evil_lol: uczysz sie powiadasz.. :evil_lol: jakies to przeterminowane:evil_lol:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
wiq replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
fotki:multi: ale on jest fajny:) mam pytanie: skad pomysl na pinczera? ps. gratuluje ratownika:) -
juz chodzi w miare:) A co to, juz spac idziesz?;)
-
hurra:multi::multi: teraz juz nie masz wymówki:eviltong: a pieski - jak zwykle - slodkieeee...
-
swietny tydzień będziesz miała..:lol: kup mu i obrożę, i zabawkę, i posłanko:evil_lol: (ja w tym roku nic nikomu nie kupuję:diabloti: psom tez nie:diabloti:) heh, bystrej wyrko rozebrane jest dalej na części pierwsze i zaraz będę je zszywać:evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
wiq replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
witaj!:multi: dobrze, ze znów jestes z nami:p -
gratuluje chemii:p ale koles smieszny:lol: a dogo dzis bardzo bizi:shake:
-
[quote name='Imanca'][FONT=Georgia][COLOR=Purple]Ja bym powiedziała inaczej- jeśli były jakieś okruchy mojej wiary (naprawdę niewielkie), to bierzmowanie je ostatecznie zniszczyło:diabloti: To był przysłowiowy gwóźdź do trumny... I bardzo dobrze :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/quote] hehe, witaj w klubie:diabloti: co do Choco..:shake: oj, bym sie zdenerowala.. pisalam, ze sie wkurzylam na psa, ale tak naprawde na siebie;) zawsze zwierza nagrodze, jak przyjdzie.. dzis flat spuscilam w kagancach, zeb sie nie najadly swinstw - o dziwo zadzialalo (pomijajac fakt, ze ada miala na poczatku za luzno zapiety i sciagnela:diabloti:)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
gdbym sama tak nie robila, to poparlabym erie:diabloti: -
tak perfidnie ja odchudzasz.. zeby patrzyla na jedzaca do sta Ere..:shake::evil_lol::evil_lol: p.s. 15?:crazyeye:
-
APSA, ktos juz mi sie ofiarowal z pomoca nauki rzucania, chyba skorzystam;) widzisz, jaki z Bystrej kameleon?:eviltong: z flatow tez w sumie:evil_lol: p.s. ale sie wlasnie wq****am:angryy: psy i rodzina nieswiadoma kynologicznie to fatalne polaczenie:angryy:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
dalej cisza wokol Ciebie?..:shake: -
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Muli, niestety muli i to wszystkim dookoła... cierpliwym trzeba być :razz:[/quote] cicho, cos sie odmula..:)
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
wiq replied to bigos's topic in Foto Blogi
nie kabluj, tylko dawaj fotki:diabloti: -
dzieki dziewczyny, kciuki sie przydaly:multi::multi::multi: teraz sie biore za zaleglosci, o ile dogo nie zamuli;)
-
ale wysmażyłam posty:evil_lol: teraz troche aktualnosci i usprawiedliwien;) pieski maja sie dobrze, pani gorzej, bo czeka ja przepodły dzień:placz: proszę więc trzymać kciuki, jeżeli chcecie kiedykolwiek znów oglądać nowe fotki w cz-r;) a zaleglosci u Was nadobię w łikend:oops:;)
-
[quote name='Alynkaaa'] [B][COLOR=red]wooow :crazyeye: :crazyeye: biuuuudiifuuuulll doogiii:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/B] [/quote] emoty wyraza wszystko:lol: [quote name='Ola&Kora']Normalnie uwilebiam tą mordkę!!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/quote] :p jest co uwielbiac;) [quote name='mamabazyla'] niech niech niech :cool3: [/quote] haaaa, zalozymy sliniaczkowy klub:eviltong: tylko czy ktos z nas karmi eukanuba?..:evil_lol: [quote name='bigos']Piękne:loveu::loveu::loveu: [/quote] leniu, do skrzynki Ci sie nie chce kopnac?:lol::evil_lol: dzieki;) [quote name='bigos']A swoją drogą to kobita chyba obrabowała hurtownię Eukanuby:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] z tego co wiem to sami ja ukoronowali garscia sliniakow;)
-
[quote name='Czoko']Odwiedziłam właśnie jak zawsze śliczne dziewczyny! [...][/quote] witam:) mnie subskrypcja dziala bez problemu, ale zdarzaja sie jej gorsze dni;) mam nadzieje, ze wywalczysz urlopik:) [quote name='eria'][URL]http://img525.imageshack.us/img525/6811/simg3243di3.jpg[/URL] eh jaka ona jest cudowna, fakt że się powtarzam, ale taka jest prawda:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] dziekuje bardzo, przekaze:eviltong: [quote name='mamabazyla']Witam !!!! Już tu kiedyś do Was zaglądałam, ale z tajniaka :razz: [/quote] witaj!:multi: ciesze sie, ze sie odczajnikowalas:) zapraszam do skakania i odzywania sie;) [quote name='KaRa_TC'] Sliczna:loveu: :loveu: jakie ma bystre oczka:loveu: :evil_lol:[/quote] how to get the ball?...THE BALL... my precious, my treasure:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Agushka'] To prawda, że rudym ładnie w zielonym:loveu::loveu::loveu:[/quote] prawda:eviltong: moja mama tez z tego prawa korzysta;) [quote name='Marta_Ares'] switna fotka:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] dzieki:p wole nie myslec, co ma na wasikach:evil_lol:
-
dzieki:p jak to na co, na piuke:evil_lol:
-
wesole czekoladki:evil_lol: a co to drugiej bandy - masz po prostu zestaw do pracy w polu - wyzeł i labrador:cool3:
-
hej dziewczyny:) macie racje - pilka swiezo podwedzona mojemu bratu:evil_lol: mona dzis mnie wkurzyla - jak o mowi moja znajoma- bryknela w las.. na szczescie po 10 min wrocila, ale i tak nie to zdenerwowalo (niedaleko dogi, ciemno i mgla...) kilka fotkuff [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1899/simg3248on0.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6811/simg3243di3.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/my.php?image=simg3239aq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img418.imageshack.us/img418/1958/simg3238dy1.jpg[/IMG] i prezent od forysiowej Sylwii - dziekujemy bardzo:loveu: [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3613/simg3251he5.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9701/simg3253du5.jpg[/IMG]
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
oby znalazl pod choinka wymazony dom -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Jadziu, czyzbys ostzyla sobie zabki na 3 psa?:cool3: zjawa i siedzacy nego - pikne:loveu: