-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
impreza mnie ominela:placz: mnie sie kora bardzo podoba w tych cwiekach;):p
-
cfana bestia:evil_lol: i fotka fryzurkowa:cool3:
-
przerobka kojarzy mi sie z komixem"be goth or not":evil_lol:
-
moje na szczescie sie nie boja petard z dzisiejszysz stawiam na fotke delty:loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
wiq replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
plener - rewelacja:loveu: do zobaczenia! -
[quote name='Tina.Sara']hej, Wiktoria :loveu: Wybacz mi, że mnie nie było tak długo :placz: ale wchodze i tu takie fotaski :cool3: BOSKIE! ona mi kogoś przypomina :mad:[/quote] hEJ! no, dawno Cie nie widzialam:) dziekuje:) a kogo Ci przypomina?:cool3: [quote name='Agushka']Witam Wiq :) [...] pomieszanie z poplątaniem normalnie hihi:evil_lol::evil_lol:[/quote] a staram sie o Was dbac:eviltong: czylli flaty w akcji:lol: [quote name='KaRa_TC'] Ach moja ulubienica:loveu: :loveu: :loveu: Ona ma naprawde cos w sobie niezwyklego,ze tak przyciaga ludzi:loveu:[/quote] ha,to moze wystawie jej fotki na zdjecie grudnia albo cus:cool3: [quote name='eria']dlaczego ja zawsze przegapię moment wklejania zdjęć!!!! Za każdym razem oglądam z opóźnieniem no !!!!! :cool1: Ada i Bystra :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] a widzisz, domagasz sie fotek i sie spozniasz;) [quote name='madzia18sosnowiec'] uzupełniają sie przepięknie :loveu: :loveu: :loveu: i zdjęcia niczego sobie fiu fiu :eviltong:[/quote] a dziekuje:eviltong: [quote name='sylrwia']Mała szelma:evil_lol: ciewkawe co kombinuje:razz:[/quote] dawaj pilke!!:evil_lol:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
hopsa! przed swietami domek znajdz... -
[B]Ola[/B], :loveu::loveu::loveu::loveu: [B]Luiza[/B], jaki wichajster?:lol: frisbee?
-
Penelopki nie widze, to wrzuce;) [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4525/penelopaed7.png[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9488/kot1mo4.png[/IMG]
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
do gory rudzik! -
[IMG]http://img471.imageshack.us/img471/3873/021206089wx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9567/021206084pq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3668/021206079zg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/6210/021206036jw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3575/021206032yi9.jpg[/IMG] [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/3910/021206023wm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img431.imageshack.us/img431/3892/021206016yo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/8355/021206090pp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/250/021206010kj7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/349/021206111pm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/6323/021206098ep7.jpg[/IMG]
-
wpadlam rzucic Wam resztki na pozarcie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8610/021206099ar6.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3918/021206106cm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img314.imageshack.us/img314/4986/021206119lc5.jpg[/IMG]
-
wyjszła jak wilkołak:evil_lol::evil_lol:
-
my tez cwiczymy.. na placach zabaw:lol:
-
wyszedl Wam uklald taneczny:lol::evil_lol:
-
[quote name='furciaczek']to chyba jakas epidemia na dogo panuje wszyscy chorzy:shake: mnie tez cos lapie...narazie lecze sie babcinymi sposobami i zobaczymy jak to bedzie:p[/quote] bo to przez te piesy:evil_lol: czujesz sie kopnieta, ale i tak idziesz bydlo wybiegac i masz:evil_lol: ja sposoby lacze - sok z malin i antybiotyk:evil_lol:
-
samiec, i taki opiekunczy:crazyeye::loveu:
-
no to na co czekasz:evil_lol:
-
[quote name='Ola&Kora']Uuuu, to one ci teraz dadzą bicie... :evil_lol: Albo niezły wycisk na następnym spacerku :diabloti:[/quote] o nie, na bicie absolutnie sie nie zgadzam:mad: wycisk bedzie, tu sie zgodze;) [quote name='furciaczek']ja to chora czy nie spacerek musi byc... inaczej chate by mi rozniosly[/quote] gdyby nie fakt, ze wczoraj doslaty w d.. mialabym podobnie. tak sa tylko upierdliwe;) [quote name='misiaczek']No to już wiem,kto mnie zaraził...ja wprawdzie gorączki nie mam,ale smarkam i kicham :cool3:. Zapomniałam się przywitać ;)...dzień doberek dziewczynki :multi:.[/quote] bry:) wracaj szybko do zdrowia, bo ta choroba wkurzajaca jest;) [quote name=':: FiGa ::']Dzień doberek :multi:[/quote] bry:eviltong: [quote name='Cerber']heh to chociaż nie będę sama :)[/quote] heh.. juz przeprosilam sie z biologia, zaraz ide ja meczyc dalej..:placz:
-
i co, znalazlas mp? hmm.. chyba widze tego dzieciola:>
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
sie usmialam z tych porownan:lol::lol: -
dawaj fotki Gosi:diabloti: chociaz i te sliczne:loveu: a duma i uprzedzenie to super film - ogladalam 3 razy;) p.s. nie chce krakac.. ale te cwieki w zabawie.. mojej znajomej pies mial przykre przejscia po kontakcie z odwrocona kolczatka, a cwiekom to niej niedaleko...
-
hej! co slychac?