-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Wiq pomyśl, że to jeszcze tylko tydzień :) Justyna jestem :cool3:[/quote] tydzien na nauke samodzielna:evil_lol::evil_lol: Justyna, jak bohaterka z "nad niemnem":cool3::evil_lol: i moja sis ma na tak 2gie ;) [quote name='Tina.Sara']Justyna... miło poznać, wtrące sie :P ja Karolina ale chyba już wiesz? :cool3:[/quote] pewnikiem wie:eviltong:
-
piekne fotki:loveu: i psi of kors:loveu: a z rybek to ja lubie pstraga z grilla:evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Ty to niebo w czymś kolorujesz? Piękne:loveu: -
Witajcie:multi: Dzień dziś taki dziwny był, ani zły, ani dobry.. Na psy mało czasu, zaraz znow spadam się uczyć.. A i tak wszyscy wytykają, że za mało i będzie dupa, a nie studia:roll: [B]Sylwia[/B], śliniaczki jutro, słowo harcerza:eviltong: [B]Gosia[/B], dzieki:p Wzajemnie:multi: [SIZE=1]uważaj na bana:evil_lol: [SIZE=2][B]Karola[/B], [B]pinczerka, Chiquita[/B] (nie znam imion:oops:) - dobry wieczór:eviltong:[/SIZE] [/SIZE]
-
czarna seria... mam nadzieje, ze juz koniec
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
gdzie foteczki?:cool3: -
wiecie co, ostatnio tak skutecznie trzymałyście kciuki, to może i dziś pomożecie?...:cool3:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
jeszcze ciemno, ale Ty już nie spij i hopaj na 1.! -
[quote name='Marta_Ares']Pomalu nadrabiam zaleglosci:evil_lol: ale sliczna trójka:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] a ja u Ciebie nadrobie dopiero w sobote:oops: dzieki:p [quote name='Agushka']Sama się zastanawiam nad podobnym koszykiem :evil_lol: [/quote] no dosc brzydkie sa:evil_lol: moze lepiej wygladalby czarny plastik. a najwygodniejsze i najskuteczniejsze sa chyba maszery [quote name='Patka']a jaka mina zadowolona :) pieknie się siorstka byłyska :)[/quote] a czemuz mialaby sie dąsac:eviltong: flatom zawsze się błyszczy;) ale i tak nie jest dobrze, bo ciągle wypada:/ zjadły trochę biotyny, jeszcze przywalę omeganem i zobaczysz wtedy:cool3::cool3:
-
jest:) i prezent od forysiowej Sylwii - dziekujemy bardzo:loveu: [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3613/simg3251he5.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9701/simg3253du5.jpg[/IMG]
-
[quote name='Dobcia']Niewiem co ten pies w sobie ma, że tak strasznie mi się podoba:loveu::loveu::loveu:[/quote] ja tez nie moge tego pojac;) [quote name='Agushka']No nie mogę Wiq ty tez nam pokazujesz zdjęcia psa w koszyku jak Barbara?:evil_lol:[/quote] nieswiadomie zdublowalam;) uznalam ten widok za zabawny po prostu:evil_lol: co do przyspiania nad ksiazkami, znam to doskonale:lol: [quote name='Ola&Kora']Hehehe ja siewcale nie chwale, ja po prostu mam talent :eviltong: [/quote] 'a co t robisz? palę.. rymy walę niebywale, do tego mam talent":eviltong: [quote name='_ChiQuiTa_']Witam :) śwotne te fotki :D [/quote] dzieki;) dziwnie, nie dziwnie, chcialam ograniczyc kupojedzenie.. nie udalo sie:angryy: Tinka chba w naparstku chodzila?;) [quote name='Tina.Sara']jakie boskie!!!!!!!!!!!!![/quote] dzieki:p aparat mam dobry;) no tak, grunt to wysoka samoocena;) [quote name='Agushka']hihi no taaa, ile to ja razy tu widziałam - Wiq to Mona? a wiq - nieeee to Ada :eviltong: A my tez jutro idziemy na szczepienie :)[/quote] practice makes pefect:eviltong: na szczepieniu w miare sie zachowala.. raz tylko wyszapnela igle i chciala zjesc yorka w poczekalni... [quote name='olekg18']MOje ulubione flaty i Bystrzacha :D[/quote] no a jak:cool3: [quote name='sylrwia']A czy ruda i czarne moga się ubrać w śliniak i zrobić sobie fotke??:roll:[/quote] jak najbardziej moga, kilka stron temu juz sie ada ubrala;) ale specjalnie dla Ciebie powtorze juto sesje i wszystkie obfocem:eviltong:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
hop na pierwszą po Pana! -
ale jestescie.. nie ma fotek, nie ma odzewu... wiec..:cool3: to miałam ochotę zrobić monie:diabloti: [IMG]http://img309.imageshack.us/img309/6146/img3255ad4.jpg[/IMG] poległa [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/9720/img3261jr7.jpg[/IMG] bystrą interesuje tylko piłka, nie to, że mordują [IMG]http://img324.imageshack.us/img324/7275/img3257gs0.jpg[/IMG] uwaga, hit sezonu - fcr w kagańcu, niestety za dużym..:/ może ktoś chce?:cool3: [IMG]http://img336.imageshack.us/img336/6629/img3254sg4.jpg[/IMG] ma tylko jeden mankament - oto działatność małej Mony:diabloti: [IMG]http://img327.imageshack.us/img327/6021/img3256sr5.jpg[/IMG] kilka przeróbek [IMG]http://img284.imageshack.us/img284/9561/zimg3243ok9.jpg[/IMG] [IMG]http://img324.imageshack.us/img324/1036/z091206032ge5.jpg[/IMG] [IMG]http://img322.imageshack.us/img322/8933/z091206005ao9.jpg[/IMG]
-
ale żeb nie było tak miło - strasznie mnie dziś wkurzyły:angryy::angryy: nawet przez kagańce nażarły sie g...:angryy::angryy: a że nerwowa dziś jestem to się nasłuchały...:diabloti: zaraz idę z Bystrą na szczepienie, mam nadzieję, że chociaż ona oszczędzi mi wrażeń :diabloti:
-
[quote name='APSA']Aniołki Charliego, mówisz? :evil_lol:[/quote] raczej nie inaczej:evil_lol: [quote name='KaRa_TC'] Bystra powinna usiasc po srodku:evil_lol:[/quote] nie taki był zamysł - to fotka dla ludzi w klimatach-> proszę się przyjrzeć kolorom obroży:eviltong: [quote name='Tina.Sara'] Cudnie :loveu:[/quote] dzieki:p:p [quote name='Ola&Kora']No to ja zgadnę!!!! :multi: To moja kochana Ada :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] ech, już stara wjadaczka jestes:eviltong: [quote name='Agushka']Ola ty się nie chwal że umiesz je odróżnić :) [/quote] nie mam dzis fotek z adresówkami, ale postaram się wkrótce dać;)
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
wiq replied to bigos's topic in Foto Blogi
łyżew w polu - poezja..:loveu: nawet jak nie wstawia;) -
zajrzyjcie prosze tu i podajcie dalej [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36311[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35941[/url] ciotka wandul jak zwukle niezastapiona, dala tymczasy a kto da im wlasn domek?..
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Nie no taka trójca... aż nie chce się przestać patrzeć :loveu:[/quote] [quote name='bigos']Piekne trio:loveu::loveu::loveu: [/quote] tak, moje aniołki charliego vel święta trójca:evil_lol: [quote name='Agushka'] ja i tak nie usiłuję zgadywać która to ale super mokre podwozie ma :) fryzura na mokrego jeża :evil_lol::evil_lol:[/quote] ha, dostalam adresowki z allegro, i na nich sa wpisane imiona - bedziecie mial latwiej:eviltong: dobrze, ze nie nalozyla zelu:evil_lol::evil_lol: [quote name='madzia18sosnowiec'] oj chyba troche mokro w kubraczek :cool3:[/quote] troszku:eviltong: ale flatom to nie przeszkadza przy zadnej pogodzie;) [quote name='furciaczek'] dlaczego ja ciagle myslalam ze Bystra jest duzo mniejsza:oops:[/quote] nie wiem;) bystra ma jakies 55 cm w klebie, ale inna konstutucje - suchutka jest i drobna
-
musze o Was zadbac, skoro jeszcze tu zagladacie;) Jadzia, to jest obrozka przechodnia, Bystra jest 5tym psem na niej wychowanym;) Ania, hehe, ona faflokow tak czesto nie przygryza;) za to Ufa robila to stale;):loveu:
-
zeby galeria galerią pozostała [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4900/s091206041lo6.jpg[/IMG] [IMG]http://img470.imageshack.us/img470/1150/s091206040yp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/6389/s091206039xp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img477.imageshack.us/img477/551/s091206038wi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/9125/s091206035vf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7443/s091206021sk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/2529/s091206009oy3.jpg[/IMG]
-
[quote name='Agushka'] Wiq normalnie się stęskniłam :) :multi::multi::multi:[/quote] normalnie sie wzruszylam:p:p:p
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
dzis galerie szaleja z fotkami!:multi: