[quote name='Ola&Kora']Nareszcie!!!! :multi: :multi: :multi: :multi:
[/quote]
ciesze sie, ze sie cieszysz:eviltong:
test zaliczony:multi::multi::multi:
[quote name='madzia18sosnowiec']jakie cieplaste zdjęcie :loveu:[/quote]
cieplaste, bo balans bieli podworkowy zostawilam:oops:;)
tu z automatu
[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/3124/img3217jx1.jpg[/IMG]