Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Ola&Kora']Nareszcie!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: [/quote] ciesze sie, ze sie cieszysz:eviltong: test zaliczony:multi::multi::multi: [quote name='madzia18sosnowiec']jakie cieplaste zdjęcie :loveu:[/quote] cieplaste, bo balans bieli podworkowy zostawilam:oops:;) tu z automatu [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/3124/img3217jx1.jpg[/IMG]
  2. zgadzam sie z dziewczynami - ta fotka jest cudna:) wracaj szybko!
  3. a bo polska wies rulezzz:evil_lol: (ty sie nie smiej, dzik jakw morde strzelil:lol:)
  4. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8099/obraz023mw7.jpg[/IMG] boski:loveu::loveu::loveu:
  5. ha, Ada ma w papierach ARTEMIDA:eviltong:
  6. wiq

    czarno-ruda galeria

    [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6268/img3218ny2.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/2838/img3209vo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/486/img3210oo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/6712/img3211mq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/4281/img3212bc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/853/img3213jt5.jpg[/IMG] [IMG]http://img446.imageshack.us/img446/3961/img3214sn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/1870/img3215dd5.jpg[/IMG]
  7. sawyera?:evil_lol:
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    witajcie dziołszki moje kochane:) cichajcie, juz daje:eviltong: narazie takie śpiące, fkrutce plenerowe;) witaj haska:)
  9. oj tam, 12 fotek:eviltong: Ty spac idziesz, a ja akurat troche ich wciepne..
  10. wiq

    Precel&Bazyl

    dobry wieczor:p dinozaury dinozaurami, a gdzie pieski?:eviltong:
  11. alez one sa slodkie:loveu::loveu::loveu: co do ras - oj, jakbym o sobie czytala:evil_lol::evil_lol: (a i tak skonczy sie na fcrach:eviltong:)
  12. [IMG]http://images1.fotosik.pl/288/509cc9b818e6d5a6.jpg[/IMG] zakochalam sie:loveu::loveu::loveu:
  13. uwielbiam jej portrety:loveu::loveu:
  14. super, ze kwestia nowego domku juz wyjasniona! gratuluje tymczasow:multi:
  15. no i gdzie te fotki?:eviltong:
  16. piekne trawiaste fotki:loveu::loveu::loveu:
  17. oszfak, jakie renifery boskie:lol::lol::lol:
  18. Luiza, a ja myslaam, ze to dzik:lol: piekna fotka w biegu:loveu:
  19. heja banana:eviltong: 10 str i tylko jedna historyjka?..:shake::evil_lol::evil_lol:
  20. hej:) oj znam ten bol...
  21. hej Marta! wracaj do zdrowia:) babka na choinke:lol::lol: [COLOR=White]nie wiem czemu wyobrazilam sobie taka.. no wiecie ]:->[/COLOR]
  22. hej! przekopalam sie:eviltong: alel cos malo fotek:cool3:
  23. szkoda Koszi:( a fotycki cudne, szczegolnie ta w mniszkowej obroży;)
  24. zaszczurzy sie na dogo:evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...