jakia ma Koma fajna rozowa skore na dole kufy:loveu:
co do frisbee - ja mam z tego sortu co jawz, tylko nie wzmacniane i szybko bylo z dysku sitko;) ale dalej fajnie lata;)
w porownaniu ze szmacianymi niebo a ziemia
Behemot, mysle, ze bedzie oddawac - toc to tez aport:p