Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Tolu, na konto Murki? Czy Twoje?
  2. :) jak powyżej. 50 + 50 na weta.
  3. Mój Skarbeczek. Misiulec. Będę o Tobie pamiętać. Tulam mocno Was kochane dziewczyny.
  4. więcej sika, bo bierze sterydy. Tak to działa. Na moją Zulę też sterydy w zastrzykach nie działały "terminowo"; ten na trzy dni działał prawie tydzień, a ten na trzy tygodnie, na 9-10 dni. Więc jadła tabletki. Codziennie. I sikała bardzo dużo.
  5. Ale w Święta więcej czasu, ludzi biorą wolne. To właśnie czas na wzięcie psa :)
  6. Niedobrze, miesiąc szybko minie. A tu trzy życia do zaopiekowania.
  7. Ostrożne Uffffffffffffffffffff, :)
  8. No i jak tam Bubiątko się sprawuje? I jak ta trójka? Coś się podziało? Są jakieś domki?
  9. I co? Tolu dzwoniłaś. Radzą sobie
  10. Czy one są kastrowane? Koteczki? Kocury?
  11. Tyle dobrze, że nie bernardyn, bo by nie poradziła.
  12. A mogłabyś te oszczerstwa zacytować. Proszę.
  13. Znęcanie nad zwierzętami jest ścigane z urzędu. Jako jedno z niewielu tzw. "pospolitych" przestępstw. Policjant MUSI wszcząć dochodzenie. Jeżeli tego nie zrobił, to jest zaniedbanie. Piszesz tak, jakbyście były jedynymi osobami, które robią interwencje, są zabiegane i bardzo z tego powodu nieszczęśliwe. W tonie pretensji. Nie rozumiem tego. Ludzie się czasem wypalają, po kilku, kilkunastu latach. Trzeba zrobić przerwę. Psychika siada i normalnie siły fizyczne. Nie dajesz rady po 10 latach spać po 4 godziny i pracować na etacie, potem drugi 8 godzinny dla zwierząt. A pracować każdy musi, żeby mieć z czego żyć, no i wypracować jakąś marną emeryturę.
  14. Alu, padło pytanie czy Pani Krystyna jest członkiem jakieś organizacji. Jeżeli jest MA PRAWO wchodzić z interwencją, a wręcz obowiązek. Jako osoba prywatna, to insza inszość. Policja ma obowiązek przyjechac na wezwanie. Ja znam "lokalne" stosunki i wartości jakie prezentuje palicja w takich miejscowościach na wschodzie. Ale to nie zmienia faktu. Jeżeli Policja odmawia, lub policjant zachowuje się niestosownie trzeba pisac skargi, do Komendanta, do Wojewódzkiej i żądać dysvplinarnego ukarania. To jest walka na lata, ale trzeba ją rozegrać i wygrać. spisywać tych funkcjonariuszy z nazwiska i numeru i pisać, pisać pisać. Ustawa jest ustawą i policjant zamojski nie może jej nie respektować. I do tej suczyny nie wezwałyście Strazy, Policji?
  15. No to już dzisiaj Auris jedzie po nowe zycie. Kciuki, Mocno.
  16. No to odjajczyć natychmiast.
  17. Dziewczyny, jak się umówimy z pieniążkami? Na czyje konto i kiedy? Dasz mi Ago znać sms-em?
  18. Żadnego rodzina nie weźmie? Wszystkie do wydania?
  19. Tak sobie pomyślałam, że to ucieszne by było, gdyby wszystkie psy w B-B były ... Reksie :)
×
×
  • Create New...