Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. I dalej ich nie wpisałyście na czarne kwiatki. Może na fb zrobić wydarzenie ostrzegające ludzi przed wydawaniem im zwierząt w waszym rejonie, czyli lubelskim.
  2. Od grudnia 50 zł.
  3. :) ot, jaki filuterny Bubik.
  4. Czy Ty kobieto nie powinnaś poszukać specjalisty? Nie da się tych Twoich wrzasków czytać. Zero myślenia. Zero samokrytyki. Somouwielbienie bucha każdym porem. Twoje zachowanie jest żenujące. A Twoje ego przerasta Czomolungmę ;) Zamiast ładnie przeprosić za zamieszanie, ta dalej wrzeszczy. Zgroza.
  5. Jak Moli z jedzeniem u Was. Tzn. u kotów ;)
  6. Próbować trzeba. Może dziecko bez ADHD. Auris taka piękna. Dziw, że te ludzie nie dzwonią. I nie za duża, nie za mała.
  7. A co tak ogólnie słychać u Bogusława? Jak humorek? Kontakty międzypsie?
  8. Szkoda, że nei odwrotnie :) 13 letnie dziecko i 3 letnia sznaucerka :) Małe to dziecko, ja takich do psów nie lubię, glupie to. Ciągnie, szczypie, popycha, paluchy pcha...
  9. Po sterydzie więcej pije i więcej sika. Taki lek. Biedna babusia. Kochana. Dobrze, że ma swojego Pana Krzysia.
  10. Tolu, może trzeba zebrać jakieś deklaracje na Tuśkę. Nie pamiętam ile zostało jeszcze, czy w ogóle coś zostało, po Lizuni, ale się skończy tak czy inaczej.
  11. Te koty to macie jeden piękniejszy od drugiego :) Bielinka pięknota :)
  12. Dolinę Noteci kupuje w Kar-mie; http://www.kar-ma.pl/dla-psow-karmy-wilgotne-dolina-noteci-o_c_459_1.html
  13. No, zachwycona Róża to nie jest :) tymi zabiegami :)
  14. Boże, jaka Ty jesteś agresywna. Po co? Z wpisu wynikało, że nie było, więc grzecznie zapytałam, a tu taki wybuch. Trudno by mi było jechać ze 300 km :) specjalnie na wizytę dla kota.
  15. No to nie wiem. Z tych pieniążków nie można kupić puszek? Mogę kupić następną partię, ale wolałbym "zaprowiantować" bezdomne koty od Moli, one nie mają ani grosza. Bo jakoś poczułam się wezwana do tablicy :)
  16. Oj, pewnie nie jeden domek się będzie o nią upominał. To piękna koteczka. Przepiękna.
  17. Najmocniej jak możemy. Trzymamy :) Pięknej Auris należy się cudny dom.
  18. Z poniższego postu. Zabrakło chyba zdania :) po wizycie przedadopcyjnej kotek jedzie do Warszawy. Wizyty nie było. Stąd moje pytanie. Facet, jak rozumiem zadzwonił, wyraził chęć, i kot pojechał bez wizyty przedA.
  19. Jak się to ma do stanu faktycznego, czy Gosia Pierwsza ma jeszcze te pieniążki, czy też zostały wydane?
  20. Dziewczęta, ale Wiolinkę trzeba przed wydaniem wysterylizować. Nie wydawać takiej pięknej koty bez. Będa mnożyć.
  21. Oj, to chorowity Malutek. Uwielbiam Malamuty. To moje marzenie, od kiedy miałam pod opieką Pajuta i Sabę, a potem inne szukające domów. Ostatnio nawet miałam na oku starszą malamutkę, ale moj obecny pies (pomiot szatana) i koty ... A szczeniaka nie chcę. Nie dam rady młodemu malutkowi czasowo i kondycyjne ;)
  22. Jestem. Jak się mają finanse? Czy sa jakies deklaracje dla Tusinki?
×
×
  • Create New...