Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Dobrze, że chce w nich chodzić. Bo nie zawsze chcą. "Paraliżu skarpetkowego" dostają jakiegoś. To podobnie jak "paraliż butowy".
  2. Sbd to cukiereczek na tych zdjęciach. 10 minut po ogłoszeniach nie posiedzi :) piękności. A malagos zrobi normalnego labradora niebawem :) odkarmi w try miga :)
  3. dzielne dziewczyny :) wszystkie :)
  4. Wspaniały pies na tym filmie. Jak pięknie się wykłada tym maluchom :) Z mamą nie tak ostrożnie jak z maluszkami.
  5. Tło urocze. Koza to moje marzenie :) Tylko naprawdę nie wiem gdzie on mieszka? Chyba nie w domu...? A może?
  6. Boguś domu nie znalazł, a u nas po domach burdel. Kurna! ;)
  7. No to co? Oddychamy pełnym biustem? I cieszymy sie nieumiarkowanie?
  8. A co ogólnie słychać? Jak tam "trójka" po Panu? Ten yorczek i jamniczki? Coś drgnęło?
  9. No to dzisiaj chyba wszędzie. Głowę urywało w Krakowie.
  10. Mały biszkopcik do schrupania. Pomoże Ci w porządkach przedświątecznych. Zapewne :)
  11. Mail wpisac swój do aktywacji i wyróżnień, czy czyjś? Jak czyjś, to mi podać proszę.
  12. Maleńkiej już się domek należy. Człowiek to głupi jest, bo psom to wszystko jedno z tymi świętami :) ale tak by fajnie było, żeby święta już w domku. I prezenty by dostała pewnie jakieś.
  13. A to niepotrzebnie się wymądrzam. Wetka praktyczka :) Ale na usprawiedliwienie, że nei wszyscy weci tacy są i bardziej medycznie podchodzą niż ... tak praktycznie.
  14. A to wuj zbolały. Ja tu obie ręce zajmane kciukami, nic w chałupie nie zrobione. Imbecyl totalny.
  15. Moli, można podwiązywać łapkę, ale to jest łatwiejsze przy malutkim psie. Można też na zdrową łapkę nałożyć :) but psi. One nie lubią, będzie "uważać" na tę zdrowa z butem, a może zacząć używac tej drugiej.
  16. To już nic jutro nie zrobię, bo obie łapki z kciukami. Za Bogusia i Olenę :)
  17. :) podaj mi na pw nr konta, bo nie mam Twojego. A rozdawnictwo rosołowo-kurkowe do woli i wg potrzeb.
  18. Kciukujemy wytrwale i bez opamiętania :)
  19. Nie jestem. Ale wszystko widzę. Będę je ogłaszać. Rozumiem, że mogę? Nr telefonu taki jak tam?
  20. Moli, przelałabym Ci 100 zł na jedzonko dla kotów. Kupiłabyś tych puszek i może "ćwiartek" z kury na największe mrozy - mięso najlepsze na energię. U nas te ćwiartki to czasem są po 3 - 4 zł za kilogram. U Was pewnie też. Sobie nagotujecie rosołku ;) a mięsko dla kotów. Wredna jestem, co :)
  21. Zabicie takiego gnoja, to łaska dla niego. Poranienie i zostawienie w tej piwnicy,w tym gnoju - to to co trzeba mu zrobić. Niech zdycha na zakażenie, gangrenę i co jeszcze najgorszego.
  22. To wszyscy trzymamy kciuki za domek dla Cygana, może przed świętami ... było by cudnie :)
×
×
  • Create New...