Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Też tak uważam. Gdyby miały jednego pieska do obróbki i opieki. To, cóż, fanaberia, stać je :) Ale przy takiej ilości trzeba z rozsądkiem podchodzić do własnych możliwości.
  2. Wyniki prawie idealne. Białe w normie. Fosfotaza też. Może to jakaś wirusówka, co tak trzepię trzustkę? Po czym wet poznał, że to trzustka?
  3. I wzajemnie Wiosenko. Dużo zdrowia dla Ciebie i Twoich bliskich. Spokojnych i ciepłych Świąt.
  4. A benzyna to z czego jest? Nie znaczy organicznie, bo to mniej więcej wiem, tylko finansowo?
  5. Wczoraj, 20 grudnia, minął rok od śmieci Kasi. Pięknej Katarzynki. Takich "moich Dziewczynek" jak Kasia i Zulcia, to już drugich mieć nie będę. Bardzo tęsknię za nimi.
  6. No to sobie Dziewczęta nie bardzo odpoczniecie. Bo jak rozumiem, trzeba kawałek też dojechać?
  7. Andzia, czy Żaba znalazła dom? Bo ona ma ogłoszenia od roku chyba.
  8. Masz choinkę :) To znaczy, że nie masz kotów :) Ja nie mam choinki :) A co to znaczy?
  9. To niecłałkiem. Kiedyś druk w Dzienniku, to było minimum 10 telefonów. Nie było tylu ogłoszeń w necie. Tylko Allegro. Teraz ludzie nie kupują tak gazet. Nakłąd spadł o 2/3. Ale zawsze to jeszcze jedna szansa. I trzeba wykorzystywać.
  10. Cieszę się. Oby poprawa była jak najdłuższa.
  11. http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/9207862,mamina,id,t.html Dzisiaj w Dzienniku Polskim. Skoro nie piszecie to nic nie dzwoniło...
  12. Jesteś zajebista, jesteś. I niech moc będzie z Tobą :) do nieskończoności.
  13. Niestety aktywacje u tej dziewczyny, u której wykupiłam pakiety. Poproszę ją aby zawsze wyróżniała, tam gdzie się da wyróżnić. Dzisiaj powinien być boksio. A ja jakiegoś następnego zaraz wezmę do opisu, na jutro.
  14. Mamina 1. http://olx.pl/oferta/ej-czlowiek-juz-nie-dam-rady-pokochaj-mnie-CID103-IDda2KD.html 2. http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/srodmiescie/ej-cz%C5%82owiek-ju%C5%BC-nie-dam-rady-pokochaj-mnie/1001514796780910663868509 3. http://www.morusek.pl/ogloszenie/295113/Ej-Czlowiek-juz-nie-dam-rady.-Pokochaj-mnie./ 4. http://warszawa.lento.pl/ej-czlowiek-juz-nie-dam-rady-pokochaj,3788596.html 5. http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,118821,Lw==.html 6. http://alegratka.pl/ogloszenie/ej-czlowiek-juz-nie-dam-rady-pokochaj-27183203.html 7. http://www.eoferty.com.pl/345818 8. http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/ej-czlowiek-juz-nie-dam-rady-pokochaj-mnie.html#.VnS9KU90ZME 9. http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/ej-czlowiek-juz-nie-dam-rady-pokochaj-mnie/81739 10. http://www.psy.pl/adopcje/art25657,maminka.html 11. http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Ej,-Czlowiek,-juz-nie-dam-rady-Pokochaj-mnie-id125256.html 12. http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mamina,132925 13. http://www.neeon.pl/1982158-ej-czlowiek-juz-nie-dam-rady-pokochaj-mnie.html 14. http://warszawa.oglaszamy24.pl/ogloszenie/294216052/warszawa-Ej-Czlowiek-juz-nie-dam-rady-Pokochaj-mnie.html 15. http://www.pineska.pl/?id=155014
  15. Moli czy przelew doszedł?
  16. Aguś, mi kiedyś wetaka mówiła, że to "domowa glukoza" czyli woda z cukrem pita, to niedobrze robi. Sraczki po niej są. Ale nie wiem, może się już odwidziało, i teraz można?
  17. Kurna, już w folderze mam 3 komplety tych samych zdjęć (z watku, z fb i te ostatnie z meila) pomyliły mi się, które sa które, bo jeszcze musiałam śledzie zrobić do pracy i tak latam z kuchni do laptopa. Te ostatnie są dobre. Jak skończę tę cebulę, śledzie to poślę wszędzie. :)
  18. Zdjęcia dostałam, to te same co na watku i niestety w małej rozdzielczości. Do netu OK, ale do gazety mi nie przyjmą.
  19. Tam jest napisane, że jest tekst do ogłoszeń. Andziu, wklej mi go tu. Zdjęcia sobie ściągnę i jutro go puszczę. Na jakie miasto? Zapisałam sobie tez te palkaty co są. Wydrukuję. W A3 i popowieszam gdzie się da.
  20. na mojego ;) żarcik to był. [email protected] Muszę mieć do gazety papierowej dużą rozdzielczość. To z łańcuchem byłoby dobre. Al aj nie ma dużego, to chce maśłane oczy z mordką.
  21. Toguś czytałam tekst. Jest OK. Na jakie miasto je ogłaszać? Wykupiłam pakiety i jeden będzie dla Dziewczynek.
  22. Do Rockiego piszę tekst ... ciężkie to zajęcie. I dzisiaj postaram się wysłac do ogłaszania. Jeszcze niech mi Andzia przypomni swojego maila. Proszę. I jak mam wstawić do kolejki do Dziennika to tez musze mieć duże zdjęcie. Większe niż tu na wątku bo maja 60-70 KB. Małe. Jak masz w aparacie to z łańcuchem przy tym "materacyku" to mi podeślij. To:
  23. Ano sprawdziłam, one mają po ok. 20-30 KB, a aparatu wychodza ok. 3 MB i takie mają być.
×
×
  • Create New...