-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Różyczka sunia po operacji i rehabilitacji mieszka już w DS
mar.gajko replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
Też tak uważam. Gdyby miały jednego pieska do obróbki i opieki. To, cóż, fanaberia, stać je :) Ale przy takiej ilości trzeba z rozsądkiem podchodzić do własnych możliwości. -
Rufi........kolejny psiak w hotelu, który nie ma grosza deklaracji.
mar.gajko replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Wyniki prawie idealne. Białe w normie. Fosfotaza też. Może to jakaś wirusówka, co tak trzepię trzustkę? Po czym wet poznał, że to trzustka? -
Różyczka sunia po operacji i rehabilitacji mieszka już w DS
mar.gajko replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
A benzyna to z czego jest? Nie znaczy organicznie, bo to mniej więcej wiem, tylko finansowo? -
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
mar.gajko replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Wczoraj, 20 grudnia, minął rok od śmieci Kasi. Pięknej Katarzynki. Takich "moich Dziewczynek" jak Kasia i Zulcia, to już drugich mieć nie będę. Bardzo tęsknię za nimi. -
Różyczka sunia po operacji i rehabilitacji mieszka już w DS
mar.gajko replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
No to sobie Dziewczęta nie bardzo odpoczniecie. Bo jak rozumiem, trzeba kawałek też dojechać? -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
mar.gajko replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Masz choinkę :) To znaczy, że nie masz kotów :) Ja nie mam choinki :) A co to znaczy? -
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
mar.gajko replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cieszę się. Oby poprawa była jak najdłuższa. -
Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.
mar.gajko replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jesteś zajebista, jesteś. I niech moc będzie z Tobą :) do nieskończoności. -
Mamina 1. http://olx.pl/oferta/ej-czlowiek-juz-nie-dam-rady-pokochaj-mnie-CID103-IDda2KD.html 2. http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/srodmiescie/ej-cz%C5%82owiek-ju%C5%BC-nie-dam-rady-pokochaj-mnie/1001514796780910663868509 3. http://www.morusek.pl/ogloszenie/295113/Ej-Czlowiek-juz-nie-dam-rady.-Pokochaj-mnie./ 4. http://warszawa.lento.pl/ej-czlowiek-juz-nie-dam-rady-pokochaj,3788596.html 5. http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,118821,Lw==.html 6. http://alegratka.pl/ogloszenie/ej-czlowiek-juz-nie-dam-rady-pokochaj-27183203.html 7. http://www.eoferty.com.pl/345818 8. http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/ej-czlowiek-juz-nie-dam-rady-pokochaj-mnie.html#.VnS9KU90ZME 9. http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/ej-czlowiek-juz-nie-dam-rady-pokochaj-mnie/81739 10. http://www.psy.pl/adopcje/art25657,maminka.html 11. http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Ej,-Czlowiek,-juz-nie-dam-rady-Pokochaj-mnie-id125256.html 12. http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mamina,132925 13. http://www.neeon.pl/1982158-ej-czlowiek-juz-nie-dam-rady-pokochaj-mnie.html 14. http://warszawa.oglaszamy24.pl/ogloszenie/294216052/warszawa-Ej-Czlowiek-juz-nie-dam-rady-Pokochaj-mnie.html 15. http://www.pineska.pl/?id=155014
-
Moli czy przelew doszedł?
-
Różyczka sunia po operacji i rehabilitacji mieszka już w DS
mar.gajko replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
To mały leniuszek jest :) -
na mojego ;) żarcik to był. [email protected] Muszę mieć do gazety papierowej dużą rozdzielczość. To z łańcuchem byłoby dobre. Al aj nie ma dużego, to chce maśłane oczy z mordką.
-
Do Rockiego piszę tekst ... ciężkie to zajęcie. I dzisiaj postaram się wysłac do ogłaszania. Jeszcze niech mi Andzia przypomni swojego maila. Proszę. I jak mam wstawić do kolejki do Dziennika to tez musze mieć duże zdjęcie. Większe niż tu na wątku bo maja 60-70 KB. Małe. Jak masz w aparacie to z łańcuchem przy tym "materacyku" to mi podeślij. To: