Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. No właśnie jedno z tych posłalam i Ania napisała, że małe. Do druku to musi być ze 300 dpi chyba. Jak by było to może przed świętami by się jeszcze dało. A potem może boksia? Tylko też mi wyślij na maila nie zmniejszone do netu zdjęcie.
  2. To jakbyś robiła, to porób wszystkim i mi wyślij podpisane. BO będę po kolei wysyłać do DP, żeby czekały w kolejce. OK?
  3. Madziu, ogarnę się przed świątecznie do końca tygodnia i coś przeleję. I w styczniu, po pensji też. Faktycznie jak ma 70 cm w kłębie to minimum 45 kg. Moja prawdziwa ON-ka, już nieżyjąca miała w kłebie 63 i jak ważyła 41 wyglądała super. Na starość musiała się odchudzić (stawy) do 36. Czym karmicie? Jakaś sucha czy mięcho?
  4. Ale gdzie ta infekcja? Coś mówił wet? Bo coś ma stan zapalny. Ale co?
  5. No to idziemy na całość :) i szalejemy z uciechy.
  6. Nie bidulek. Przeżył ostatni czas w miłości, dostatku i opiece. Na starość miał to co powinien. Będę Misiulca pamiętać zawsze. On wcisnął się w serducho.
  7. Devorerka :) w mailu prosiłam gorąco o zdjęcie Mami w dużej rozdzielczości, bo do gazety tych nie chcą przyjąć. Za małe są. Mailnij mi szybciutko. Któreś takie z pyszczka, proszę.
  8. Jestem. Co ma z tym nosem, że trzeba operować. Badali mu te uszy? Kiedy operacja guzów?
  9. Malagosku, dasz radę :) dokarmisz do 30 kg :)
  10. Devoner - ponieważ pewnie ją, tzn. Mami, ogłaszacie, zmieniłam jej imię na Mamina. Żebyś wiedziała ;) Posłałam do ogłaszania (z bazaru). Daj znać jak przyjdą aktywacje. Twój telefon, Twój email. Poprosiłam też Salibinkę o dziennik polski - posłałam. Pewnie jest jakaś kolejka. Zobaczymy. Jutro coś sklecę znowu i wyślę. Dobranoc, bo do roboty nie wstanę.
  11. Właśnie nerki takie podłe potrafią być. Dobrze, dobrze a potem znienacka dupnie.
  12. Trudno. Wał jakiś i tyle. Boguś ma ciepło, jeść też ma co. Doczeka się.
  13. Załamka to norma. Ja niestety "czerwona mgła" i siekiera. Puściło mi kiedyś.
  14. Andzia, do mnie trzeba jak do dziecka. "Za rączkę i do knajpy". Ty mi podawaj linki tych "wydarzeń" bo ja na fb nie jestem. Nie mam konta. Jak ktos pi podetka pod nos, to mam :) ale nie potrafię znaleźć.
  15. Co tam słychac u Foresta? Kolejna zima bez domku. Co tam u niego słychać?
  16. Dziękuję bardzo :) Boguś to psiak ST (specjalnej troski) ;) Niby grzeczny, ale nie do końca...
  17. Przelałam Adze 50 zł za wizytę Tyni. Sądzę, że następną wizytę Tyni u lekarza w marcu też będę mogła pokryć.
  18. Czyli święta w domku. Ciepło i jeść dadzą. No i fajnie.
  19. Ślicznota jest piękna :) Czy go już ogłaszasz?
×
×
  • Create New...