Devoner - ponieważ pewnie ją, tzn. Mami, ogłaszacie, zmieniłam jej imię na Mamina. Żebyś wiedziała ;)
Posłałam do ogłaszania (z bazaru).
Daj znać jak przyjdą aktywacje.
Twój telefon, Twój email.
Poprosiłam też Salibinkę o dziennik polski - posłałam.
Pewnie jest jakaś kolejka. Zobaczymy.
Jutro coś sklecę znowu i wyślę.
Dobranoc, bo do roboty nie wstanę.