[quote name='Neris']Od lutego dolaczyl do naszej rodziny maly Roman i
musze powiedziec ze wielka przyjazn sie miedzy nimi nawiazala : Dudus
nad nim czuwa i musi go ze wszystkich stron wylizac a Romek szuka
najpierw psa a potem rodzicow. Raz nawet, nie zobaczylam ze zagalopowal
sie w swoim foteliku na kolkach i byl nad stromymi schodami, gdy dudus,
tak jak w filmach, zaczal bardzo glosno szczekac i warczec.[/QUOTE]
rewelacja!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu: