-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ha! Wiedziałam!!! Witamy sąsiadeczkę! :laola: Idusiek, uwierzysz?! :p Mróweczka to najradośniejsze stworzenie pod słońcem! Jak ona się cieszy do wszystkich! Noras-Zadzioras (też pies z dgm) najpierw sam do niej podleciał, ale - jak to on - bawic się nie chciał. Mrówa w ogóle się tym nie przejęła. Ona ma w sobie niewyczerpane pokłady radości :loveu::loveu::loveu: i jest śliczna i malutka :p Pewnie jeszcze się spotkamy, bo my chodzimy tam późnym wieczorem... i chciałoby się zobaczyc yetiMrówkę :crazyeye::lol: -
TOBIASZEK szkieletorek, który znalazł szczęście!!
jotpeg replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
zdjęcia prześliczne i psiak wreszcie usmiechnięty :loveu::loveu: a Mięciuch - cudo (a jakie ma świetne imię - jeszcze takiego kociego i tak trafnego nie słyszałam) :loveu: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
jotpeg replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
przepraszam, nie macie przypadkiem takiego leku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f351/potrzebny-lek-polcortolon-dla-kota-128155/#post11533278[/url] -
MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT
jotpeg replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
mam! teresz10 z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/3-letni-jamnik-janus-w-lubelskim-schronisku-czeka-na-pomoc-126122/index13.html[/url] -
MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT
jotpeg replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Tiger i Anielica teraz rzadko sa na dgm. -
MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT
jotpeg replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Masza4, Kalina, Tiger, Anielica i na pewno ktos jeszcze, zaraz poszukam. pisz do nich. one zamarzna!!!!!!!!!!!!!! -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
to czarny Dyzio jest śliczny!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu: -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
jotpeg replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Franio ma tak piekne zdjęcia - i te świąteczne, zrobione przez zulugule, i te od marcik - że, poogłaszany, znajdzie dom. dobry dom. -
Wega ma 8-9 m-cy - dostała kolejną szansę! Już w domu!!!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
podobna do (chyba) Poli z Mielca, ktora z hoteliku Murki znalazla dom w Niemczech. -
Sonia, młoda trikolorka - pojechała do nowego domu.
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
wygląda na łagodną suczkę... -
Misza, już niemłody i taki zwykły - pojechał do swego domu!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
długo już czeka? taka rezygnacja na twarzy :placz: -
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Supergogo, serce boli, to zrozumiałe. Ale tak będzie lepiej. Dla Was, dla niej. A więc: gratulacje z okazji adopcji! :p śliczna mała :loveu::loveu: -
[quote name='Dorothy']musi miec jakies zaswiadczenie od lokalnego weta o oszczenieniu. co to jest, Litwa? Bialorus? Ukraina? tam sa wszedzie kontrole graniczne, moze byc klopot. Najlepiej byloby udac sie do lokalnego weterynarza tam, i z nim porozmawiac. Weterynarze najlepiej wiedza jakich formalnosci trzeba dopelnic. Jak dacie rade - to dac mu lapowke,och no dobra, prezent, niech powystawia co trzeba z datami jak trzeba...[/QUOTE] dokładnie taj, jak pisze Dorothy. Lata temu, z Ukrainy (jeszcze) radzieckiej przewozilam psa pociągiem. Miał świstołek od weta z Kijowa, nie było żadnych problemów z pogranicznikami, ani z obsługą pociągu, mimo zasikanego dywanu na korytarzu pociągu.
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
cześć Mrówka! mam pytanko: czy byłaś może kilka dni temu (przedwczoraj?) na spacerze późnowieczornym na plantach na Alei Daszyńskiego? Noras (mały-żółty piesek) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/norek-juz-w-nowym-domu-w-krakowie-d-39906/[/url] -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
jotpeg replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
w sprawie wizyty przedadopcyjnej napiszcie do Irenaka, Jagienki lub Karusiap. -
REKIŃĆZYK z Orzechowiec- w swoim nowym domu!!!!
jotpeg replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Sasza, wiem ze dobrze tak radzic na odleglosc, ale musisz im dac [SIZE="3"]czas [/SIZE]na oswojenie sie z nowym psem, mysle, ze twoje koty zrobily sobie rozrywke z polowania na Rekonczyka - teraz nudno i zimno - ale za kilka dni im przejdzie. Byloby gorzej, gdyby zamiast agresji zareagowaly sikaniem, chowaniem sie po katach, odmawianiem jedzenia. kontakty pod kontrola - obserwuj zwierzyniec; jesli pojdzie na noze - interweniuj, przegon scierka - najwyzej sie obraza (i tak uwazaja i ludzi, i psy za gatunek nizszy od siebie). Rekinczyk sie nie obroni, bo czuje sie niepewnie - jest w nieznanym domu, na nieswoim terenie. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
jotpeg replied to hanek's topic in Już w nowym domu
bardzo proszę licznie odwiedzających ten wątek także o pomoc - jakąkolwiek: ogłoszenia, odwiedzanie wątku, co kto może - dla zwierząt u Missieek (większość z nich pochodzi z Olkusza. Missieek wraz z rodziną przy nieocenionej pomocy Malawaszki i Theriona leczy je, karmi, socjalizuje, szuka nowych domów.). Oto niektóre: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bullowata-mieszanka-bangi-super-sunia-szuka-super-domu-u-missieek-122548/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kasztanka-przezyla-w-piekle-stracila-dzieci-cudem-uratowana-u-missieek-126562/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sznaucer-olbrzym-z-mordowni-szukamy-domu-dla-dominanta-122443/[/url] wstrząsający los kotów: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f486/31-chorych-slabych-kociat-z-mordowni-pomocy-u-missieek-122457/[/url] a także te, uratowane przed Olkuszem, gdzie by niechybnie trafiły: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/beauceron-zmieszany-ze-smokiem-starsza-sunia-juz-po-sterylce-szuka-domu-cudo-127701/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kolejne-stadko-z-meliny-ile-jeszcze-utopia-sunia-jak-border-collie-na-lancuchu-123408/[/url] i to nie wszystko... pomóżcie. To też są zwierzęta ze schroniska Pałki. -
bardzo proszę licznie odwiedzających ten wątek także o pomoc - jakąkolwiek: ogłoszenia, odwiedzanie wątku, co kto może - dla zwierząt u Missieek (większość z nich pochodzi z Olkusza. Missieek wraz z rodziną przy nieocenionej pomocy Malawaszki i Theriona leczy je, karmi, socjalizuje, szuka nowych domów.). Oto niektóre: http://www.dogomania.pl/forum/f28/bullowata-mieszanka-bangi-super-sunia-szuka-super-domu-u-missieek-122548/ http://www.dogomania.pl/forum/f28/kasztanka-przezyla-w-piekle-stracila-dzieci-cudem-uratowana-u-missieek-126562/ http://www.dogomania.pl/forum/f28/sznaucer-olbrzym-z-mordowni-szukamy-domu-dla-dominanta-122443/ wstrząsający los kotów: http://www.dogomania.pl/forum/f486/31-chorych-slabych-kociat-z-mordowni-pomocy-u-missieek-122457/ a także te, uratowane przed Olkuszem, gdzie by niechybnie trafiły: http://www.dogomania.pl/forum/f28/beauceron-zmieszany-ze-smokiem-starsza-sunia-juz-po-sterylce-szuka-domu-cudo-127701/ http://www.dogomania.pl/forum/f28/kolejne-stadko-z-meliny-ile-jeszcze-utopia-sunia-jak-border-collie-na-lancuchu-123408/ i to nie wszystko... pomóżcie. To też są zwierzęta ze schroniska Pałki.
-
oczywiście wysłane, maila do burmistrza zatytułowałam >życzenia świąteczne< :angryy: bardzo proszę licznie odwiedzających ten wątek także o pomoc - jakąkolwiek: ogłoszenia, odwiedzanie wątku, co kto może - dla zwierząt u Missieek (większość z nich pochodzi z Olkusza. Missieek wraz z rodziną przy nieocenionej pomocy Malawaszki i Theriona leczy je, karmi, socjalizuje, szuka nowych domów.). Oto niektóre: http://www.dogomania.pl/forum/f28/bullowata-mieszanka-bangi-super-sunia-szuka-super-domu-u-missieek-122548/ http://www.dogomania.pl/forum/f28/kasztanka-przezyla-w-piekle-stracila-dzieci-cudem-uratowana-u-missieek-126562/ http://www.dogomania.pl/forum/f28/sznaucer-olbrzym-z-mordowni-szukamy-domu-dla-dominanta-122443/ wstrząsający los kotów: http://www.dogomania.pl/forum/f486/31-chorych-slabych-kociat-z-mordowni-pomocy-u-missieek-122457/ a także te, uratowane przed Olkuszem, gdzie by niechybnie trafiły: http://www.dogomania.pl/forum/f28/beauceron-zmieszany-ze-smokiem-starsza-sunia-juz-po-sterylce-szuka-domu-cudo-127701/ http://www.dogomania.pl/forum/f28/kolejne-stadko-z-meliny-ile-jeszcze-utopia-sunia-jak-border-collie-na-lancuchu-123408/ i to nie wszystko... pomóżcie. To też są zwierzęta ze schroniska Pałki.
-
zagłosowane na Orzechowce. głosować, głosować i bezustannie kontrolować sytuację!