Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='Yana']poproszę o nr konta na PW[/QUOTE] i ja także.
  2. witaj, mały czarno-biały, we czwartek!!
  3. [quote name='basiagk']cisza...:shake: To ja fotek robić nie będę:obrazic:[/QUOTE] tak bywa :cool1: ale recze ci, ze duzo osob wchodzi i oglada, tylko pisac sie nie chce :cool3:
  4. Kamila_s, dzięki, że się tu zjawiłaś z pomocą!
  5. fajny Homer dropiaty bardzo!!! :loveu: zwłaszcza foty: usmiechnieta pod plotem i nastepna - w powietrzu!!!
  6. j3nny, a moglabys mu porobic ogloszonka, pls to bylby idealny psiak do miasta...
  7. z gory ogromnie przepraszam, ze tutaj (zwykle tak nie robie - podczepianie sie), ale poprzez goraca dyskusje duzo ludzi tu zaglada, a tu prawie nikt (moze ktos nawet jesli nie pomoze, to choc zajrzy), pls: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tragedia-maly-jupiter-pilnie-dom-potrzebny-albo-znowu-schronisko-126366/[/url]
  8. nie tracmy nadziei! ludzie, taki maly psiaczek! on nie moze wrocic do schromu!!!
  9. ja bym tez najpierw sprawdzila reakcje na koty...
  10. idusiek, znalazlam takie cos (w razie co): [url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/dt-okolice-grodziska-maz-126684/[/url]
  11. no tez cos! :cool1: taki fajny, mlody i maly psiaczek...
  12. jakie łapki grube, jej, duuuży kiedyś będzie!
  13. piekny psiak, tylko chudeusz z niego.
  14. [quote name='salibinka']Ewelinka prosiła, żeby przekazać, że u Nemeczka ok. Podpiera się coraz częściej łapką, co chyba musi oznaczać, że ból nie jest nie do zniesienia. Krwi przy wypróżnianiu nie ma:multi:. Uczy się chodzić w Irenkowych szeleczkach i jest najkochańszy :roll:.[/QUOTE] troskliwy dom (nawet tymczasowy) czyni cuda :multi:
  15. ich wychowanie polegało prawdopodobnie na straszeniu psa... chyba nikt go nie kochal, nikt sie z nim nie bawil... pobawili sie nim przez chwile na poczatku, a potem przeszkadzal... dobrze, ze go odwiesli do Mielca, a nie >zgubili< lub oddali np. do Myslowic :angryy: tak szkoda jego zmarnowanego dziecinstwa! tyle dobrze, ze Gacuś jest młody, jeśli znajdzie dom - przy mądrych i kochających ludziach zapomni o tamtym
  16. a zauważyłyście, że Rudek coraz bardziej rudy :loveu: (i lśniący) się robi??
  17. dobra wiadomosc, ze to nie nowotwor. ale kazda operacja to ryzyko i nerwy, wiec myslimy o was mocno i trzymamy kciuki!
  18. i jeszcze - niech nie ma dostepu do jedzenia non stop, jak rano cosniecos przegryzie, schowaj miche. Potem po poludniu wystaw i znow schowaj. Olej wykluczony. mimo wszystko, on chyba nieco zazdrosny o dziecko jest, skoro wybral jego buty do niecnego celu.
  19. [quote name='Murka'][B]ecci[/B], miłośników takich baryłek jest niewiele[/QUOTE] ja tez uwielbiam taaakie stworki :loveu::loveu::loveu: niestety, możliwośc dopsienia się - żadna, ech
  20. odwiedzam Nemusia we środę...
  21. żeby nie było, że tylko śpię, to: węszę, tropię i biegam; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/39/10872f19518dabae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/303/94e3730d5b0c5d68.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/39/680bea4b4c130889.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/302/b938e3ae72a36a3f.jpg[/IMG][/URL] Noras-Zadzioras pozdrawia koleżanki i kolegów z dogomanii: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/39/ac89b178bbe1ca70.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...