Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. dzis poszla jednorazowa wpłata 50 zl.
  2. brawa dla pana od pizzy!!! a dla wlascicieli adresowka plus kazanie o wypuszczaniu psa samopas.
  3. Jomar, tu sa przydatne rzeczy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/3498097-post77.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/abc-adopcji-przez-dogo-w-zarysie-vademecum-adopcyjne-jak-ustrzec-sie-przed-bledami-25135/[/url] zwlaszcza linki w poscie nr 2. hm, skoro masz takie watpliwosci, to moze nuech Dinus zostanie? :loveu: tylko juz nie bedziesz DT :cool3:
  4. przepraszam za taki off na waszym (fantastyczne zdjęcia!!!) wątku, ale może znacie kogoś, kto jeździ za wschodu Polski do Wrocławia? konkretnie trasa Zamośc-Wrocław, ale może byc coś zbliżonego. dla tego psiaka to szansa na dom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/moim-swiatem-jest-zimny-beton-kopniaki-125709/[/url]
  5. rozumiem, ze >pan 900< to na razie jedyna opcja, ale to jest tak drogo, ze trzeba szukac... rozumiem, ze nie kazdy jest dogomaniakiem, ale az taki zarobek :shake: [SIZE="1"]dla porownania, ja mam taka prace, ze musze pracowac w niedziele i swieta, i za ten, bardzo ciezki zreszta, dyzur dostaje jakies 150 zl...[/SIZE]
  6. najpierw odpisalam, podajac namiary, dopiero potem przejrzalam watek :evil_lol: Jomar, zrozumiale, ze sie martwisz, to wyjatkowy psiaczek i musi miec wyjatkowy dom. zobaczymy, jak wypadnie inspekcja... psy swietnie wyczuwaja emocje - Dinus z pewnoscia wyczuwa twoje...
  7. wg mapy pomocy dgm ze Swoszowic sa (nie wiem, na ile to aktualne, ale sprobowac zawsze mozna): voc GG:9533532 Skype: kasiavoc oraz Kasie tel: 501 037 312 [email][email protected][/email]
  8. cos tu mało odwiedzających...
  9. [quote name='betel']Erka prawdopodobnie wróci do domu i tam będzie przebiegać jej dalsze leczenie, oczywiście musi być unieruchomiona. Czy ktoś może przez przypadek dysponuje materacem ortopedycznym??? ( oczywiście do pożyczenia). Będę szukać namiary na kupno takiego materaca w necie , ale może ktoś wie, gdzie się takie coś kupuje.[/QUOTE] info tutaj: [url]www.ortopedyczny.zawidawie.pl/refundacja[/url]
  10. przypominam; zbieramy na budy dla bezdomnych psow, ktorymi opiekuje sie Marlena.
  11. przedtem regularnie na trasie Lancut-Wroclaw kursowala Jogi. moze zna kogos, kto tez tak jezdzi?
  12. [quote name='Masza4']Jakoś zajmiemy się Aresem wirtualnie ;)[/QUOTE] przynajmniej..........
  13. znalazlam na gumtree takie ogloszenie (wiem, ze nieaktualne, ale moze ktos jezdzi od czsu do czasu, albo zna kogos - funiu, moze wyslij tam maila z zapytaniem: czy jezdzi i czy wzialby psa?): [url=http://wroclaw.gumtree.pl/c-Spo-eczno-przejazdy-Wroc-aw-Zamo-Wroc-aw-W0QQAdIdZ80460242]Wrocław - Zamość - Wrocław - Przejazdy Autostop Współpasażerowie - Gumtree Wrocław[/url] suma 900 zl hm, a moze jakas obnizka/promocja? i taki transport (autobus): [url=http://www.poloniatransport.pl/rozklady/45/0/-1_-1_-1_-1_2008-11-20/]T-580A ZAMOŚĆ - WROCŁAW - AACHEN - LIEGE Rozkład jazdy - Polonia Transport[/url] ewentualnie PKP caly dzienjazdy, cena 2 kl - 62 zl, 1 kl - 93 zl w jedna strone (tez ktos z nim musialby jechac).
  14. niektorzy ludzie moga nawet >zepsuc< szczeniaka... :angryy: [SIZE="1"]Ulka18, dzieki namiarom od Ciebie, Noras ma piekna, nowa i trwala adresowke - dziekujemy!!![/SIZE]
  15. mysle, ze Monka nie jest przyzwyczajona do wolnosci - i sama z siebie woli (na razie) w boksie siedziec...
  16. hm, znowu fan club jakis mały... :shake:
  17. dobrze, ze Foks ustepuje... i tak jest wiekszy. a Kubus sie go wyraznie boi, a strach maskuje zaczepiarstwem...
  18. no nie, wszyscy musza zobaczyc nowe wcielenie Noreczki :loveu::loveu::loveu:
  19. ja tez poprosze dane do przelewu na PW (tak na wszelki wypadek) bardzo dobrze, ze AKTUALIZACJA JEST NA POCZATKU WATKU! :p
  20. Kafel, ogromne dzieki, że daliście jej taki kochający i mądry DOM. :loveu: największą radością są wieści z nowego domu... :p a największe podziękowania dla Idusiek - za uratowanie życia suni :modla::angel:
  21. przynajmniej pokibicuję!
  22. czy macie pomysl na transport? moze ogloszenia na gumtree? Bounty jezdzi chyba regularnie do Wrocka (pociagiem) ale z Katowic. natomiast jakis czas temu ulvhedinn szukala transportu dla kociny na trasie Lublin-Wrocław: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/watek-transportowy-kasujcie-nieaktualnie-posty-24359/index4.html[/url] moze ma jakies namiary.
  23. [quote name='Ulka18']A do ktorego schroniska trafil by ten piesek, gdyby np. ktos zadzwonil do strazy miejskiej?[/QUOTE] podejrzewam, ze do Zamoscia... :shake: ale niech sie Funia wypowie
×
×
  • Create New...