-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
jotpeg replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
dzis poszla jednorazowa wpłata 50 zl. -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
jotpeg replied to funia's topic in Już w nowym domu
brawa dla pana od pizzy!!! a dla wlascicieli adresowka plus kazanie o wypuszczaniu psa samopas. -
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
jotpeg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jomar, tu sa przydatne rzeczy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/3498097-post77.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/abc-adopcji-przez-dogo-w-zarysie-vademecum-adopcyjne-jak-ustrzec-sie-przed-bledami-25135/[/url] zwlaszcza linki w poscie nr 2. hm, skoro masz takie watpliwosci, to moze nuech Dinus zostanie? :loveu: tylko juz nie bedziesz DT :cool3: -
przepraszam za taki off na waszym (fantastyczne zdjęcia!!!) wątku, ale może znacie kogoś, kto jeździ za wschodu Polski do Wrocławia? konkretnie trasa Zamośc-Wrocław, ale może byc coś zbliżonego. dla tego psiaka to szansa na dom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/moim-swiatem-jest-zimny-beton-kopniaki-125709/[/url]
-
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
jotpeg replied to funia's topic in Już w nowym domu
rozumiem, ze >pan 900< to na razie jedyna opcja, ale to jest tak drogo, ze trzeba szukac... rozumiem, ze nie kazdy jest dogomaniakiem, ale az taki zarobek :shake: [SIZE="1"]dla porownania, ja mam taka prace, ze musze pracowac w niedziele i swieta, i za ten, bardzo ciezki zreszta, dyzur dostaje jakies 150 zl...[/SIZE] -
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
jotpeg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
najpierw odpisalam, podajac namiary, dopiero potem przejrzalam watek :evil_lol: Jomar, zrozumiale, ze sie martwisz, to wyjatkowy psiaczek i musi miec wyjatkowy dom. zobaczymy, jak wypadnie inspekcja... psy swietnie wyczuwaja emocje - Dinus z pewnoscia wyczuwa twoje... -
POGRYZIONY!z kaszlem DINO już 6 MIESIĘCY . MA DOM
jotpeg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
wg mapy pomocy dgm ze Swoszowic sa (nie wiem, na ile to aktualne, ale sprobowac zawsze mozna): voc GG:9533532 Skype: kasiavoc oraz Kasie tel: 501 037 312 [email][email protected][/email] -
Mix boksera - trzymana w ciemnej piwnicy! MA DOM!!!
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
cos tu mało odwiedzających... -
[quote name='betel']Erka prawdopodobnie wróci do domu i tam będzie przebiegać jej dalsze leczenie, oczywiście musi być unieruchomiona. Czy ktoś może przez przypadek dysponuje materacem ortopedycznym??? ( oczywiście do pożyczenia). Będę szukać namiary na kupno takiego materaca w necie , ale może ktoś wie, gdzie się takie coś kupuje.[/QUOTE] info tutaj: [url]www.ortopedyczny.zawidawie.pl/refundacja[/url]
-
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
jotpeg replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
przypominam; zbieramy na budy dla bezdomnych psow, ktorymi opiekuje sie Marlena. -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
jotpeg replied to funia's topic in Już w nowym domu
przedtem regularnie na trasie Lancut-Wroclaw kursowala Jogi. moze zna kogos, kto tez tak jezdzi? -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Masza4']Jakoś zajmiemy się Aresem wirtualnie ;)[/QUOTE] przynajmniej.......... -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
jotpeg replied to funia's topic in Już w nowym domu
znalazlam na gumtree takie ogloszenie (wiem, ze nieaktualne, ale moze ktos jezdzi od czsu do czasu, albo zna kogos - funiu, moze wyslij tam maila z zapytaniem: czy jezdzi i czy wzialby psa?): [url=http://wroclaw.gumtree.pl/c-Spo-eczno-przejazdy-Wroc-aw-Zamo-Wroc-aw-W0QQAdIdZ80460242]Wrocław - Zamość - Wrocław - Przejazdy Autostop Współpasażerowie - Gumtree Wrocław[/url] suma 900 zl hm, a moze jakas obnizka/promocja? i taki transport (autobus): [url=http://www.poloniatransport.pl/rozklady/45/0/-1_-1_-1_-1_2008-11-20/]T-580A ZAMOŚĆ - WROCŁAW - AACHEN - LIEGE Rozkład jazdy - Polonia Transport[/url] ewentualnie PKP caly dzienjazdy, cena 2 kl - 62 zl, 1 kl - 93 zl w jedna strone (tez ktos z nim musialby jechac). -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
hm, znowu fan club jakis mały... :shake: -
Do Kubusia dołączył Foks. Reportaż strona 15, zapraszam!!!
jotpeg replied to Waldek's topic in Już w nowym domu
dobrze, ze Foks ustepuje... i tak jest wiekszy. a Kubus sie go wyraznie boi, a strach maskuje zaczepiarstwem... -
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
jotpeg replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
ja tez poprosze dane do przelewu na PW (tak na wszelki wypadek) bardzo dobrze, ze AKTUALIZACJA JEST NA POCZATKU WATKU! :p -
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Kafel, ogromne dzieki, że daliście jej taki kochający i mądry DOM. :loveu: największą radością są wieści z nowego domu... :p a największe podziękowania dla Idusiek - za uratowanie życia suni :modla::angel: -
Bezdomny, czarny mix jamnika w schronie... MA DOM !!!
jotpeg replied to nika28's topic in Już w nowym domu
przynajmniej pokibicuję! -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
jotpeg replied to funia's topic in Już w nowym domu
czy macie pomysl na transport? moze ogloszenia na gumtree? Bounty jezdzi chyba regularnie do Wrocka (pociagiem) ale z Katowic. natomiast jakis czas temu ulvhedinn szukala transportu dla kociny na trasie Lublin-Wrocław: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/watek-transportowy-kasujcie-nieaktualnie-posty-24359/index4.html[/url] moze ma jakies namiary. -
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
jotpeg replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']A do ktorego schroniska trafil by ten piesek, gdyby np. ktos zadzwonil do strazy miejskiej?[/QUOTE] podejrzewam, ze do Zamoscia... :shake: ale niech sie Funia wypowie