-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!
jotpeg replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
te kropki prześliczne. :loveu::loveu: miał sporo szczęścia w nieszczęściu, że na was trafił. proszę, zaglądnijcie i tutaj (chyba lubelskie okolice): [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/moim-swiatem-jest-zimny-beton-kopniaki-125709/[/url] -
prosze, wspomozcie Funie na tym watku (ja nie wiem, co poradzic): [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/moim-swiatem-jest-zimny-beton-kopniaki-125709/[/url]
-
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
jotpeg replied to funia's topic in Już w nowym domu
trzeba by ściągnąć tu więcej ludzi... funiu, kto jest z twoich okolic (moze mapa pomocowa dgm pomoze, jst w tematach powyzej watkow psy w potrzebie)? napisz maile do ludzi samemu trudno :shake::-( -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki, Agamika!!! :Rose::cool2: -
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
jotpeg replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
sunia śliczna, mała, historia chwytająca za serce... a gdzie dom?? -
Jak zachowac czystośc w domu z większą liczbą psów-porady
jotpeg replied to oktawia6's topic in Wszystko o psach
to jest superpomysł taki wątek. o orzechach do prania pierwszy raz słyszę, chyba się skuszę. mopów nie używam, bo w nie nie wierzę; jak nie umyję podłogi na kolanach, to dla mnie jest brudno. woda z octem plus środek zapachowy jako zmywacz kocich sików jak najbardziej, ale do podłogi. przesikany fotel tapicerowany już na śmietniku. farbę do zmywania na ścianie mam i wszystkim polecam (dulux). -
widac, że Gucio szczęsliwy :p:p:p a kot-znajda przepiękny :loveu::loveu:
-
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
jotpeg replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
co tam u Frania? był u dentysty? -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='ArxTe']niedość ze ON-ek to jeszcze niebieski - super !!!!!!!:loveu:[/QUOTE] no właśnie. żeby ktoś to docenił (oprócz nas) -
Onka PODKARPACIE!już szczęśliwa!!.. wśród lasów:))
jotpeg replied to aganela's topic in Już w nowym domu
piękna sunia. pycholek uśmiechnięty :loveu::loveu::loveu: -
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
jakie koślawe nóżki?? :evil_lol::lol: a z tymi uszkami tadamtadam to może byc prawda :lol: -
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
jotpeg replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
kochani, proponuje uporządkowac wątek (nikt nie ma czasu przeglądac i szukac, gdzie nr konta, po ile budy itp.); * w pierwszym poście podac koszty bud * dla jakich psów (linki do wątków) * zaznaczyc też że na utrzymanie psów (to też kosztuje, Marlena tego nie uniesie sama) * nr konta, dane do przelewu * potem ew. darczyńcy (kto/ile) - jak dojdą przekazy. ja mogę po (1 grudnia) 50 zł (więcej nie da rady, niestety) -
Basiagk, róbmy swoje! Dgm to nie cały świat, to serwis społecznościowy, z przeróżnymi ludźmi. Pomaganie zwierzętom to nie tylko dgm. Jasne że nie pomożemy każdemu, to jest dołujące, ale jednemu konkretnemu... jak najbardziej. Uratowałaś Manola, to już powód do dumy! Pomyśl jacy ludzie są okropni dla siebie, dla własnych dzieci, rodziców, cóz dopiero zwierzęta... Ale możemy zareagowac w konkretnych, najbliższych przypadkach. I uratowac jakieś istnienie. Róbmy swoje.
-
"Sky terrier" Harry NARESZCIE MA SUPER DOM! I ludzi dla siebie !!!!
jotpeg replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Marleno, tu sa dwa watki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f78/psy-wet-siostry-za-tm-124894/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f78/trzylapek-koli-byl-szczesliwy-lecz-ktos-przerwal-jego-zycie-za-tm-77803/[/url] jest tam kilka osob i z Przemysla, i bardziej niz ja zorientowanych w sprawie. napisz do nich maila albo PW. a psiak jest piekny bardzo, jestem zdumiona, ze do tej pory nie znalazl domu. ogloszenia rozniaste, allegro ma?? -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
pomnik psa idealnego: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/34/65486de722ab26de.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Alfo, trafiłaś w czuły punkt. Bo ja nie wiem, jaki był Noras jako szczenię. To samo dotyczy Pana Kota - znalazłam go, jak był kocim nastolatkiem. Patrzę nieraz na Norusia i zastanawiam się, co on przeżył? jakie miał życie? ta pręga łysa na szyi, włos żywcem wyrwany - na zawsze. :-(:shake: z drugiej strony - on nie boi się ludzi, nie schodzi im z drogi. :evil_lol: Noras w górach (niewysokich) - chyba ostatnia jesienna wyprawa; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/34/d481e6b99ed054eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/34/691832d88feda6cd.jpg[/IMG][/URL] w schronisku zachowywał się idealnie, zwłaszcza po zjedzeniu kiełbasy z żurka; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/34/a9337c53226bd12b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/408/7bd464cfedf85008.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/407/67cbb282b5992eb1.jpg[/IMG][/URL] tutaj z widokiem na Babią Górę; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/407/5bd0f912e824f89c.jpg[/IMG][/URL]