Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. te kropki prześliczne. :loveu::loveu: miał sporo szczęścia w nieszczęściu, że na was trafił. proszę, zaglądnijcie i tutaj (chyba lubelskie okolice): [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/moim-swiatem-jest-zimny-beton-kopniaki-125709/[/url]
  2. prosze, wspomozcie i tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/moim-swiatem-jest-zimny-beton-kopniaki-125709/[/url]
  3. prosze, wspomozcie Funie na tym watku (ja nie wiem, co poradzic): [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/moim-swiatem-jest-zimny-beton-kopniaki-125709/[/url]
  4. trzeba by ściągnąć tu więcej ludzi... funiu, kto jest z twoich okolic (moze mapa pomocowa dgm pomoze, jst w tematach powyzej watkow psy w potrzebie)? napisz maile do ludzi samemu trudno :shake::-(
  5. Wielkie dzięki, Agamika!!! :Rose::cool2:
  6. to nie do wiary :angryy::angryy::angryy:
  7. sunia śliczna, mała, historia chwytająca za serce... a gdzie dom??
  8. to jest superpomysł taki wątek. o orzechach do prania pierwszy raz słyszę, chyba się skuszę. mopów nie używam, bo w nie nie wierzę; jak nie umyję podłogi na kolanach, to dla mnie jest brudno. woda z octem plus środek zapachowy jako zmywacz kocich sików jak najbardziej, ale do podłogi. przesikany fotel tapicerowany już na śmietniku. farbę do zmywania na ścianie mam i wszystkim polecam (dulux).
  9. widac, że Gucio szczęsliwy :p:p:p a kot-znajda przepiękny :loveu::loveu:
  10. uwielbiam ten wątek. :loveu: a kocie zdjęcia mniammniam do zacałowania :oops::lol:
  11. [quote name='Ulka18'][b]gacek zostal oddany do schroniska jak zepsuta zabawka.[/b] [b][/b][/QUOTE] co za podłośc!!!!!!!!!!!!!!! :angryy: trzeba ratowac Gacka. Pewnie jest przerazony i zalamany :placz:
  12. co tam u Frania? był u dentysty?
  13. [quote name='Isadora7'][CENTER][IMG]http://cap34.caption.it/331/captionit120457I341D30.jpg[/IMG] [/CENTER][/QUOTE] Isadoro7, przeszłaś samą siebie :p:p:p
  14. [quote name='ArxTe']niedość ze ON-ek to jeszcze niebieski - super !!!!!!!:loveu:[/QUOTE] no właśnie. żeby ktoś to docenił (oprócz nas)
  15. piękna sunia. pycholek uśmiechnięty :loveu::loveu::loveu:
  16. jakie koślawe nóżki?? :evil_lol::lol: a z tymi uszkami tadamtadam to może byc prawda :lol:
  17. kochani, proponuje uporządkowac wątek (nikt nie ma czasu przeglądac i szukac, gdzie nr konta, po ile budy itp.); * w pierwszym poście podac koszty bud * dla jakich psów (linki do wątków) * zaznaczyc też że na utrzymanie psów (to też kosztuje, Marlena tego nie uniesie sama) * nr konta, dane do przelewu * potem ew. darczyńcy (kto/ile) - jak dojdą przekazy. ja mogę po (1 grudnia) 50 zł (więcej nie da rady, niestety)
  18. Basiagk, róbmy swoje! Dgm to nie cały świat, to serwis społecznościowy, z przeróżnymi ludźmi. Pomaganie zwierzętom to nie tylko dgm. Jasne że nie pomożemy każdemu, to jest dołujące, ale jednemu konkretnemu... jak najbardziej. Uratowałaś Manola, to już powód do dumy! Pomyśl jacy ludzie są okropni dla siebie, dla własnych dzieci, rodziców, cóz dopiero zwierzęta... Ale możemy zareagowac w konkretnych, najbliższych przypadkach. I uratowac jakieś istnienie. Róbmy swoje.
  19. Marleno, tu sa dwa watki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f78/psy-wet-siostry-za-tm-124894/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f78/trzylapek-koli-byl-szczesliwy-lecz-ktos-przerwal-jego-zycie-za-tm-77803/[/url] jest tam kilka osob i z Przemysla, i bardziej niz ja zorientowanych w sprawie. napisz do nich maila albo PW. a psiak jest piekny bardzo, jestem zdumiona, ze do tej pory nie znalazl domu. ogloszenia rozniaste, allegro ma??
  20. pomnik psa idealnego: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/34/65486de722ab26de.jpg[/IMG][/URL]
  21. Alfo, trafiłaś w czuły punkt. Bo ja nie wiem, jaki był Noras jako szczenię. To samo dotyczy Pana Kota - znalazłam go, jak był kocim nastolatkiem. Patrzę nieraz na Norusia i zastanawiam się, co on przeżył? jakie miał życie? ta pręga łysa na szyi, włos żywcem wyrwany - na zawsze. :-(:shake: z drugiej strony - on nie boi się ludzi, nie schodzi im z drogi. :evil_lol: Noras w górach (niewysokich) - chyba ostatnia jesienna wyprawa; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/34/d481e6b99ed054eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/34/691832d88feda6cd.jpg[/IMG][/URL] w schronisku zachowywał się idealnie, zwłaszcza po zjedzeniu kiełbasy z żurka; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/34/a9337c53226bd12b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/408/7bd464cfedf85008.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/407/67cbb282b5992eb1.jpg[/IMG][/URL] tutaj z widokiem na Babią Górę; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/407/5bd0f912e824f89c.jpg[/IMG][/URL]
  22. wspaniale!!! Lord tyle czasu czekał na działkach na dom... a teraz ma życie: własnego kota, oczko wodne i własnych ludziów :p:loveu:
×
×
  • Create New...