-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
cześć Nemuś, po świętach!!! obżerałeś się? -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
jotpeg replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Zulugula, zdjęcia ze Swiąt cudne! Zrobiłas z Frania nie tylko slicznego, ale szczęsliwego psa!! [SIZE="1"]czy ktoś bedzie sprawdzal nowy dom?[/SIZE] -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwop']Bardzo prosze o zamkniecie tego wątku. Przykro mi... Nikt nie zaadoptuje starego, schorowanego psa... Tak jest prawda:-([/QUOTE] ...........:-(:-(:-(........... -
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jednym wyjściem jest dobry dom dla Norki, taki do którego mogłabyś ją oddać z jak najmniejszym bólem (zwłaszcza ze względu na córę) -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Alfa i Zuzia']A anioły to gdzie sobie tak beztrosko siedzą?[/QUOTE] pod magistratem, na pl. Dominikańskim; tłum tam taki (i wszyscy muszą prawie siadać aniołom na kolanach :angryy: ), że zdjęcia robi się z trudem. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
jotpeg replied to hanek's topic in Już w nowym domu
wcięło mi post, więc krótko; jeśli ktos chce pomóc - zapraszam na wątki zwierząt u Missieek; głównie właśnie stamtąd: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f486/31-chorych-slabych-kociat-z-mordowni-pomocy-u-missieek-122457/[/url] kilka wątków psów Missieek jest na dgm. -
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nadzwyczajny psiak z Noreczki, skoro znajduje domki innym... -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='moana']nie wiem jakby to było gdyby się takie dwa rudaski na Plantach spotykały:[/QUOTE] raczej wiadomo - pobiliby się. :mad: Moano, w tym roku najbardziej podobają mi się dekoracje przy Bramie Florianskiej. dziękujemy ogromnie za miłe słowa! :loveu: a teraz, dla wszystkich sympatyków :loveu: i zwiarzaków, i Krakowa, jeszcze kilka zdjęć (nieNorkowych, ale mam nadzieję, ale to tak z okazji Swiąt i NR); [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/43/a93f13653e1a0589.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/43/d5419cb7f5521661.jpg[/IMG][/URL] będę zaglądać do >Twojej< Norki, Supergogo, i kibicować! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/43/ea6b6def54ffedba.jpg[/IMG][/URL] Alfo, pod Jaszczurami stoi duch, bo nie do końca wierzę ludziom... A odwiedzić Norasa-Zadziorasa moznaby... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/426/d53e79f2a2e61573.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/426/61eef2f07b628dff.jpg[/IMG][/URL] a to jest Pan Kot, który zawsze na tym stoisku na Rynku sprzedaje kwiaty, kiedy przechodzę, sprawdzam, jak się miewa (doskonale!): [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/307/f379c0a1aa2675aa.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/308/6c1b3b886f79263c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/307/72156bdb884f4483.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/43/4205dfd694e732db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/43/56f94b86dc23cae9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/43/e476242f7fee32ef.jpg[/IMG][/URL] dziękujemy za pamięć i życzenia! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/43/81c82340b3d14e5d.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
i jeszcze świątecznie... Norek gania po Plantach; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/307/83aa7870d27677f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/43/645186c11d0be28e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/43/2dd70eec5e13948a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/43/ff9172c9fa5fb60a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/308/524cafe7c4725395.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/307/72eb33ab65de2d6a.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Świąteczne pozdrowienia z Krakowa od Norka; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/43/baada8e86fc99f57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/43/fa5c7fe624c59332.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/424/1f96b1048169c735.jpg[/IMG][/URL] -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
oby gwiazdka przyniosła ci dom, Nemusiu!!! :tree1::tree1::tree1: -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
jotpeg replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[COLOR="Red"]ależ te zdjecia pod choinką przepiekne!!!! wspaniałe! Franio wygląda bosko! [/COLOR] :loveu::loveu::loveu: [COLOR="DarkGreen"]spokojnych świąt, oby gwiazdka przyniosła Franiowi dobry dom![/COLOR] :tree1::tree1::tree1: -
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
jotpeg replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
wszystkiego najlepszego, Kochani, a nade wszystko dobrego zdrowia i dobrych domow!!! :tree1: -
dołączam się do życzeń i do pomocy sunieczce.
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[COLOR="DarkGreen"][SIZE="3"]Norek i Miciuś przesyłają wszystkim życzenia świąteczne: przede wszystkim dobrego zdrowia i dobrych domów; i dla ludziów, i dla zwierzaków!!! [/SIZE][/COLOR] :tree1::tree1::tree1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/42/90d1dbd73895ac58.jpg[/IMG][/URL] -
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
jotpeg replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
Basiu, grunt, że wielka duchem! :p -
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
jotpeg replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona'] Ręka moja po "pocałunku" Harusia jest prawie w 100% sprawna i prawie nic nie widać.;)[/QUOTE] wymiękłam przy tym cytacie; żeby gryza nazwać >pocałunkiem< :loveu::loveu::loveu: yunona, jestes wyjątkową osoba; wyprowadzisz na prosta Pana Jamniora! w razie co, pisz do p. Zofii (nick Mrzewinska); jest doskonałym znawcą psiej natury i rozsądnym człowiekiem - na pewno coś podsunie czy doradzi. -
IGOR - znalazł dom, w którym uczy się życia od nowa
jotpeg replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
nie ma za co, napisz do nich na priwa. zagladam tu od dawna, ale nie mam jak pomoc; myslalam, ze on zdziczałek jest, ale jesli ma akitowy charakter plus po przejsciach - to nic dziwnego, ze nie jest przymilny i trzeba zapracowac na jego zaufanie. mordke na cudna - charakter wypisany na twarzy :p -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
mam, mam! :multi: dostałam jednak :oops: od Amanity: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/norek-juz-w-nowym-domu-w-krakowie-d-39906/index53.html[/url] post 527 [SIZE="1"](wiem o zaginionym psiaczku, wypatrujemy, a ze Radarek bedzie mial dom ekspresem, to bylo jasne - taka uroda, ze hoho)[/SIZE] -
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
jotpeg replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
jesteście wspaniali!!! :laola: budy-cudo, psiaki mają sie gdzie schronić! :p wielkie podziękowania dla wszystkich, bo przecież niełatwo zaorganizować taką akcję, jeszcze teraz; przed świętami, przy kapryśnej pogodzie i braku czasu. niezwykłe.