słuchajcie, Zulugula nie podoła temu sama.
nie wiem tylko, jak pomóc :shake:
Franio jest fajnym pieskiem, ale ma podstawowy problem z higiena,ale jak pisze Zulugula, tylko z qpkami.
z tego, co czytam, jest pomysł kennelklatki.
ale mam wrażenie, że Zulugula nie ma już siły próbować.
piszcie, jak ktoś wpadnie na pomysł, co zrobić, i żeby pomóc Franiowi i Zuluguli.