-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
dobrze, ze juz bezpieczny, ale czas DT szybko minie, trzeba go oglaszac zeby znlazl dom na stałe.
-
Pani do szpitala a zwierzęta gdzie? - sio na ulicę....
jotpeg replied to Cameo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justa&Zwierzaki']O Ale mam wspanialą wiadomość : Kajtek będzie mał dom :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: w Zawierciu Tylko nie mamy transportu [/QUOTE] to nie jest daleko, sa pociagi i w ostatecznosci autobus. gratuluje znalezienia domu!!!! -
[quote name='modliszka84'][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/21/76f129b7e860d586.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/384/118ff216a0024be0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/21/314d10641376bf10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/286/2a243536ff91439f.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] trzeba sie dokladnie dowiedziec u kogo on jest, do kiedy ostatecznie, wyezekwowac nowe foty, albo wrecz podjechac z wizyta i psa zobaczyc.
-
[quote name='modliszka84'][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/21/98546f6a3afcb2f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/21/21bd42d75efcae93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/285/7bc7de643620088a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/21/d4bd3de06affca41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/286/48779e48cc9f0b9a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] .......................
-
[quote name='modliszka84'][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/286/fbc0b10b117c5279.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/21/3bd06998c32e0447.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/383/0cc5927603fc6ef8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/389/f2d0a74c48e7fed5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/286/59c281c3cae36bb1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] postanowilam odswiezyc takie zdjecia, jakie mamy (jeszcze ze schronu).
-
wklejam tu (z gory przepraszam), ale tu WROCŁAW :loveu: ; moze ktos pomoze jamnikowi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/jamnik-filip-po-zmarlej-pani-mial-miec-dom-na-zawsze-znowu-go-traci-122544/index12.html[/url]
-
Pan jamnik Plastuś - nie tylko przeżył, ale znalazł wspaniały dom!!!
jotpeg replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Danko, przepraszam, ze tutaj, ale - dramat - [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/jamnik-filip-po-zmarlej-pani-ma-juz-swoj-dom-na-zawsze-w-danii-122544/index12.html[/url] -
Psiak jest niezwyklej urody i wdzieku - mam nadzieje, ze szybko znajdzie dobry dom! kiedy jedzie do DT?
-
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
jaka mądrala z niego - budkę ma pod stołem :p cieszę się ogromnie z Dyziowego domu!!! :multi: [SIZE="1"](i z przyjemnoscia zmienie banerek)[/SIZE] -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
jotpeg replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula'] Łapki bolą go od soli, którą są posypywane chodniki. Czasami piszczy z bólu i siada, podnosząc na przemian łapki do góry. Staram się go prowadzać po trawniku, ale tuż przed wejściem do bloku musi przeżywać tortury.[/QUOTE] dwa najtansze sposoby: 1. wziąć na ręce 2. kupić glicerynę w aptece. -
trza tu sciagnac wiecej osob. swietny psiak :loveu::loveu::loveu:
-
annama, pisz maile do tych osob albo PW, bo watek blyskawicznie spada, i zanim zostanie dostrzezony moze minac mnostwo czasu, Psiak jest swietny, reklame mu zrobic, ale potzreba pomocy - w pojedynke trudno! moze napisz do Rybon36, KasiaNDM, Cekinka13, DIF, Deszczowa
-
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
czesc Dyziek, co ty tu jeszcze robisz?! -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
jotpeg replied to irysek's topic in Już w nowym domu
a moze raczej trzeba pooglaszac Kajtka?? Bo debata idzie o DT: gdzie i kogo? wiem, ze to (chyba) liczenie na cud, ale nie takie rzeczy tu sie zdarzaly - moze lepiej zmasowana akcja ogloszeniowa - moze znajdzie sie ktos kto wezmie Kajtka? i wtedy zaden DT nie bylby potrzebny... -
[QUOTE=sleepingbyday;11588221 [SIZE=1]może na wszelki wypadek przeprowadzic wstępna wizyte przedadopcyjna, żeby wykluczyc podstawowe pomyłki? to w końcu dluga droga... [[/QUOTE] nie stawialabym przyslowiowego krzyzyka na tych ludziach, ale Lodz-Rzeszow to dluga droga, wiec sensowniej byloby najpierw sie z nimi zobaczyc na zywo, u nich w domu, i na tej podstawie stwierdzic, czy warto im pomoc. Orzeszek jest w dobrych warunkach (jak na schronisko), nie grozi mu glod, zimno czy zagryzienie. Wiec w tym wypadku nalezy sie spieszyc powoli. W Lodzi jest wielu doswiadczonych wolontariuszy - wystarczy niech sprawdza tych ludzi. Przez i-net mozna napisac wszystko :roll:
-
100-letni Paragraf chciałby odejść kochany, w swoim domu.MA SWÓJ DOM !!!
jotpeg replied to tamb's topic in Już w nowym domu
jutro psinek bedzie w Dzienniku - moze mu sie poszczesci!... -
Malinois (?) w schronisku - Lubliniec, Śląsk - znalazł swój DOM ! :):)
jotpeg replied to wiq's topic in Już w nowym domu
napiszcie do osoby o nicku >Mrzewinska<. pani Zofia sama ma maliniaka, zna srodowisko, moze bedzie mogla pomoc, albo chociaz podac dalej info o nim. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
jotpeg replied to hanek's topic in Już w nowym domu
dzisiaj w regionalnej Kronice TVP Krakow byl Olkusz i dziewczyny z ProAnimals. wpiszcie w googlach TVP Krakow, a pozniej spojrzcie na ostatnie wideo (nie moge wkleic linka). -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
a co to za Poziomka?? :cool3: