Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. dobrze, ze juz bezpieczny, ale czas DT szybko minie, trzeba go oglaszac zeby znlazl dom na stałe.
  2. [quote name='Justa&Zwierzaki']O Ale mam wspanialą wiadomość : Kajtek będzie mał dom :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: w Zawierciu Tylko nie mamy transportu [/QUOTE] to nie jest daleko, sa pociagi i w ostatecznosci autobus. gratuluje znalezienia domu!!!!
  3. u kociambrow tak jakos sie geny grupuja, ze rudzielce to chlopaki, a szylkretki (trojkolorowe) - dziewczyny. :p
  4. prześlicznie Norka wygląda Prześlicznie. :loveu::loveu::loveu:
  5. musimy poczekac na Modliszke, na razie brak konkretów, za wyjątkiem decyzji (niby)wspanialego domu o oddaniu jamola.
  6. fantastyczny psiak, swietny :loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='modliszka84'][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/21/76f129b7e860d586.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/384/118ff216a0024be0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/21/314d10641376bf10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/286/2a243536ff91439f.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] trzeba sie dokladnie dowiedziec u kogo on jest, do kiedy ostatecznie, wyezekwowac nowe foty, albo wrecz podjechac z wizyta i psa zobaczyc.
  8. [quote name='modliszka84'][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/21/98546f6a3afcb2f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/21/21bd42d75efcae93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/285/7bc7de643620088a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/21/d4bd3de06affca41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/286/48779e48cc9f0b9a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] .......................
  9. [quote name='modliszka84'][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/286/fbc0b10b117c5279.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/21/3bd06998c32e0447.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/383/0cc5927603fc6ef8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/389/f2d0a74c48e7fed5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/286/59c281c3cae36bb1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] postanowilam odswiezyc takie zdjecia, jakie mamy (jeszcze ze schronu).
  10. :angryy::angryy::angryy: mam nadzieje, ze maly zyje (gdzie te zdjecia, co to za problem obecnie :angryy:) powklejalam tu i owdzie na pomoc :placz: modliszko moze napisz tez do Bianki0, ona chyba z Wr.
  11. wklejam tu (z gory przepraszam), ale tu WROCŁAW :loveu: ; moze ktos pomoze jamnikowi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/jamnik-filip-po-zmarlej-pani-mial-miec-dom-na-zawsze-znowu-go-traci-122544/index12.html[/url]
  12. Danko, przepraszam, ze tutaj, ale - dramat - [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/jamnik-filip-po-zmarlej-pani-ma-juz-swoj-dom-na-zawsze-w-danii-122544/index12.html[/url]
  13. Psiak jest niezwyklej urody i wdzieku - mam nadzieje, ze szybko znajdzie dobry dom! kiedy jedzie do DT?
  14. jaka mądrala z niego - budkę ma pod stołem :p cieszę się ogromnie z Dyziowego domu!!! :multi: [SIZE="1"](i z przyjemnoscia zmienie banerek)[/SIZE]
  15. [quote name='zulugula'] Łapki bolą go od soli, którą są posypywane chodniki. Czasami piszczy z bólu i siada, podnosząc na przemian łapki do góry. Staram się go prowadzać po trawniku, ale tuż przed wejściem do bloku musi przeżywać tortury.[/QUOTE] dwa najtansze sposoby: 1. wziąć na ręce 2. kupić glicerynę w aptece.
  16. trza tu sciagnac wiecej osob. swietny psiak :loveu::loveu::loveu:
  17. annama, pisz maile do tych osob albo PW, bo watek blyskawicznie spada, i zanim zostanie dostrzezony moze minac mnostwo czasu, Psiak jest swietny, reklame mu zrobic, ale potzreba pomocy - w pojedynke trudno! moze napisz do Rybon36, KasiaNDM, Cekinka13, DIF, Deszczowa
  18. czesc Dyziek, co ty tu jeszcze robisz?!
  19. a moze raczej trzeba pooglaszac Kajtka?? Bo debata idzie o DT: gdzie i kogo? wiem, ze to (chyba) liczenie na cud, ale nie takie rzeczy tu sie zdarzaly - moze lepiej zmasowana akcja ogloszeniowa - moze znajdzie sie ktos kto wezmie Kajtka? i wtedy zaden DT nie bylby potrzebny...
  20. [QUOTE=sleepingbyday;11588221 [SIZE=1]może na wszelki wypadek przeprowadzic wstępna wizyte przedadopcyjna, żeby wykluczyc podstawowe pomyłki? to w końcu dluga droga... [[/QUOTE] nie stawialabym przyslowiowego krzyzyka na tych ludziach, ale Lodz-Rzeszow to dluga droga, wiec sensowniej byloby najpierw sie z nimi zobaczyc na zywo, u nich w domu, i na tej podstawie stwierdzic, czy warto im pomoc. Orzeszek jest w dobrych warunkach (jak na schronisko), nie grozi mu glod, zimno czy zagryzienie. Wiec w tym wypadku nalezy sie spieszyc powoli. W Lodzi jest wielu doswiadczonych wolontariuszy - wystarczy niech sprawdza tych ludzi. Przez i-net mozna napisac wszystko :roll:
  21. jutro psinek bedzie w Dzienniku - moze mu sie poszczesci!...
  22. napiszcie do osoby o nicku >Mrzewinska<. pani Zofia sama ma maliniaka, zna srodowisko, moze bedzie mogla pomoc, albo chociaz podac dalej info o nim.
  23. jakie piękne!!!!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu: CUDO fantastyczne foty! :p:p
  24. dzisiaj w regionalnej Kronice TVP Krakow byl Olkusz i dziewczyny z ProAnimals. wpiszcie w googlach TVP Krakow, a pozniej spojrzcie na ostatnie wideo (nie moge wkleic linka).
×
×
  • Create New...