-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
jotpeg replied to irysek's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek']jeszcze raz prosze osoby, ktore mieszkaja gdzies w poblizu met o wizyte u Kajtka![/QUOTE] Irysku, rzecz w tym, ze nikt nie mieszka w poblizu Met... Kazimierza Wielka, niedaleko ktorej gospodaruje Met, znajduje sie +/- w polowie drogi miedzy Kielcami a Krakowem. -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
jotpeg replied to irysek's topic in Już w nowym domu
Irysek, odwaliłaś kawał dobrej roboty!!! :Rose: -
Smarczek - ofiara schroniska. Wyzdrowiał i MA NOWY DOM!
jotpeg replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']dzwonila dzis do mnie osoba,ktora byc moze rozpoznala w Smarczku swojego psa - z migawki w kundlu, ma obejrzec aktualne fotki jeszcze - na stronce fundacji.[/QUOTE] i oby tak bylo. trzymam kciuki!!! przeciez wystarczy wyjechac kilka kilometrow za Krakow, na spacer, do przyjaciol czy rodziny, i jesli tam zgubimy psa - zgarnie go Olusz. ludzie o tym w ogole nie wiedza :shake: -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
Salibinko, nie musisz zmieniac przyzwyczajeń; >Kundla< możesz ogladac w i-necie: [url=http://ww6.tvp.pl/6263,20041229145278.strona]TVP KRAKÓW[/url] -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
jotpeg replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg']wklejam olkuskie psy i koty, które są u Missieek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/missieek-prosze-o-pomoc-w-szukaniu-domow-6-6-futer-75042/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f486/31-chorych-slabych-kociat-z-mordowni-pomocy-u-missieek-122457/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slodka-czekoladka-z-ol-ma-dt-u-missieek-pilnie-szuka-stalego-128837/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kasztanka-przezyla-w-piekle-stracila-dzieci-cudem-uratowana-u-missieek-126562/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dzika-przerazona-wilczyca-wrocila-do-missieek-pomocy-118364/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/charcikowata-sunia-z-ol-u-missieek-prosi-o-staly-domek-128839/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/foksterierka-z-mordowni-mlodziutka-piekna-u-missieek-128819/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarnulka-wielkosci-kota-zabrana-z-umieralni-teraz-u-missieek-128836/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/terier-walijski-mlody-z-mordowni-pilnie-dt-ds-u-missieek-128817/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/yorkogrzywacz-sprzedany-jako-yorczek-trafil-do-mordowni-pilnie-dt-u-missieek-128818/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarny-terier-nie-ma-jeszcze-roku-zaliczyla-mordownie-czeka-u-missieek-128838/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f486/parszywa-dwunastka-kolejne-koty-znalazly-schronienie-u-missieek-128498/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dalmatek-w-wersji-mini-z-mordowni-szuka-transportu-do-warszawy-128840/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/beauceron-zmieszany-ze-smokiem-starsza-sunia-juz-po-sterylce-szuka-domu-cudo-127701/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-husky-piekna-suka-z-mordowni-u-missieek-128823/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bullowata-mieszanka-bangi-super-sunia-szuka-super-domu-u-missieek-122548/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-joga-wyrwana-z-piekla-szuka-domu-u-missieek-128709/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/7-szczeniat-przezyly-2-finka-szuka-dt-socjalizacji-120484/[/url] [/QUOTE] ufff... i to nie wszystko - pomóżcie. To też są zwierzęta z mordowni Pałki, lub takie, ktore na pewno by tam trafily. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
jotpeg replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='hanek']Jotpeg, dzięki, ale nie wyświetliły się linki, musisz chyba wyedytować posta jeszcze raz.[/QUOTE] Linki (juz OK) do psow i kotow, pozostających pod opieką Missieek są w poście nr 1140. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
jotpeg replied to hanek's topic in Już w nowym domu
wklejam olkuskie psy i koty, które są u Missieek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/missieek-prosze-o-pomoc-w-szukaniu-domow-6-6-futer-75042/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f486/31-chorych-slabych-kociat-z-mordowni-pomocy-u-missieek-122457/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slodka-czekoladka-z-ol-ma-dt-u-missieek-pilnie-szuka-stalego-128837/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kasztanka-przezyla-w-piekle-stracila-dzieci-cudem-uratowana-u-missieek-126562/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dzika-przerazona-wilczyca-wrocila-do-missieek-pomocy-118364/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/charcikowata-sunia-z-ol-u-missieek-prosi-o-staly-domek-128839/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/foksterierka-z-mordowni-mlodziutka-piekna-u-missieek-128819/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarnulka-wielkosci-kota-zabrana-z-umieralni-teraz-u-missieek-128836/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/terier-walijski-mlody-z-mordowni-pilnie-dt-ds-u-missieek-128817/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/yorkogrzywacz-sprzedany-jako-yorczek-trafil-do-mordowni-pilnie-dt-u-missieek-128818/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarny-terier-nie-ma-jeszcze-roku-zaliczyla-mordownie-czeka-u-missieek-128838/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f486/parszywa-dwunastka-kolejne-koty-znalazly-schronienie-u-missieek-128498/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dalmatek-w-wersji-mini-z-mordowni-szuka-transportu-do-warszawy-128840/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/beauceron-zmieszany-ze-smokiem-starsza-sunia-juz-po-sterylce-szuka-domu-cudo-127701/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-husky-piekna-suka-z-mordowni-u-missieek-128823/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bullowata-mieszanka-bangi-super-sunia-szuka-super-domu-u-missieek-122548/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-joga-wyrwana-z-piekla-szuka-domu-u-missieek-128709/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/7-szczeniat-przezyly-2-finka-szuka-dt-socjalizacji-120484/[/url] ufff... i to nie wszystko - pomóżcie. To też są zwierzęta z mordowni Pałki, lub takie, ktore na pewno by tam trafily. -
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
wczoraj wieczorem wyszło czarno na białym, że Norek nietowarzyski jest, a Mrówka - wprost przeciwnie :p -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
pomozcie szukac domu dla Dyzia - najmniejszego psa w schronisku... :modla::modla::modla: -
goga, napisz koniecznie do Ulaa, ona ma kontakty z bernenczykami.
-
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kafel'] [IMG]http://data.tumblr.com/lWKMlBqR6ie211daqxxC46pko1_500.jpg[/IMG] [/QUOTE] cała Mrówa :lol::lol::lol: Idusiek, co to za aluzje :evil_lol: -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Dyzio ma sliczny banerek. sciagne se. -
MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT
jotpeg replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='justyna22']I co z psiakami , odnalazły się ? proszę napiszcie czy się odnalazły ?[/QUOTE] wiadomo cokolwiek??? -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
jotpeg replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
maja602, Sokół na pewno będzie wdzieczny za pomoc... -
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
jotpeg replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
co to, nikogo tu nie ma??????? nawet wirtualnie? :mad: -
[SIZE="2"][quote name='ARKA'][B][SIZE=5][COLOR=red]Bardzo uprzejmie prosze aby ten wątek pozostal wątkiem jak w tytule czyli dotyczyl wysylania listów.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=blue]Wątek adopcyjno-organizacyjny znajduje sie tu:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index99.html#post11563166[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE][/SIZE] racja. [SIZE="1"]chodziło mi tylko o to, że - jakby nie liczyć - najwięcej zwierzaków z Olkusza jest u Missieek, tylko, że Ona oczywiście nigdy się nie upomni o pomoc, a bardzo jej potrzebuje. [/SIZE]
-
Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!
jotpeg replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
najnowsze zdjęcia Homerka prześliczne!!! :loveu::loveu::loveu: zwłaszcza takiego przytulaka na rączkach - no bomba! :lol: -
zaraz mnie szlag trafi. dawno temu wkleilam na wszystkie watki dotyczace sprawy olkuskiej watki zwierzakow, ktore ratuje Misseek, ze stosownym wyjasnieniem. zostaly zignorowane. to moze konkretnie - na co pojdzie zebrana kasa? tylko na zwierzeta pozostajace pod opieka fundacji z Chrzanowa?