Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='irysek']jeszcze raz prosze osoby, ktore mieszkaja gdzies w poblizu met o wizyte u Kajtka![/QUOTE] Irysku, rzecz w tym, ze nikt nie mieszka w poblizu Met... Kazimierza Wielka, niedaleko ktorej gospodaruje Met, znajduje sie +/- w polowie drogi miedzy Kielcami a Krakowem.
  2. Irysek, odwaliłaś kawał dobrej roboty!!! :Rose:
  3. [quote name='Ulaa']dzwonila dzis do mnie osoba,ktora byc moze rozpoznala w Smarczku swojego psa - z migawki w kundlu, ma obejrzec aktualne fotki jeszcze - na stronce fundacji.[/QUOTE] i oby tak bylo. trzymam kciuki!!! przeciez wystarczy wyjechac kilka kilometrow za Krakow, na spacer, do przyjaciol czy rodziny, i jesli tam zgubimy psa - zgarnie go Olusz. ludzie o tym w ogole nie wiedza :shake:
  4. Salibinko, nie musisz zmieniac przyzwyczajeń; >Kundla< możesz ogladac w i-necie: [url=http://ww6.tvp.pl/6263,20041229145278.strona]TVP KRAKÓW[/url]
  5. [quote name='jotpeg']wklejam olkuskie psy i koty, które są u Missieek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/missieek-prosze-o-pomoc-w-szukaniu-domow-6-6-futer-75042/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f486/31-chorych-slabych-kociat-z-mordowni-pomocy-u-missieek-122457/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slodka-czekoladka-z-ol-ma-dt-u-missieek-pilnie-szuka-stalego-128837/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kasztanka-przezyla-w-piekle-stracila-dzieci-cudem-uratowana-u-missieek-126562/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dzika-przerazona-wilczyca-wrocila-do-missieek-pomocy-118364/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/charcikowata-sunia-z-ol-u-missieek-prosi-o-staly-domek-128839/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/foksterierka-z-mordowni-mlodziutka-piekna-u-missieek-128819/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarnulka-wielkosci-kota-zabrana-z-umieralni-teraz-u-missieek-128836/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/terier-walijski-mlody-z-mordowni-pilnie-dt-ds-u-missieek-128817/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/yorkogrzywacz-sprzedany-jako-yorczek-trafil-do-mordowni-pilnie-dt-u-missieek-128818/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarny-terier-nie-ma-jeszcze-roku-zaliczyla-mordownie-czeka-u-missieek-128838/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f486/parszywa-dwunastka-kolejne-koty-znalazly-schronienie-u-missieek-128498/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dalmatek-w-wersji-mini-z-mordowni-szuka-transportu-do-warszawy-128840/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/beauceron-zmieszany-ze-smokiem-starsza-sunia-juz-po-sterylce-szuka-domu-cudo-127701/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-husky-piekna-suka-z-mordowni-u-missieek-128823/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bullowata-mieszanka-bangi-super-sunia-szuka-super-domu-u-missieek-122548/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-joga-wyrwana-z-piekla-szuka-domu-u-missieek-128709/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/7-szczeniat-przezyly-2-finka-szuka-dt-socjalizacji-120484/[/url] [/QUOTE] ufff... i to nie wszystko - pomóżcie. To też są zwierzęta z mordowni Pałki, lub takie, ktore na pewno by tam trafily.
  6. [quote name='hanek']Jotpeg, dzięki, ale nie wyświetliły się linki, musisz chyba wyedytować posta jeszcze raz.[/QUOTE] Linki (juz OK) do psow i kotow, pozostających pod opieką Missieek są w poście nr 1140.
  7. wklejam olkuskie psy i koty, które są u Missieek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/missieek-prosze-o-pomoc-w-szukaniu-domow-6-6-futer-75042/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f486/31-chorych-slabych-kociat-z-mordowni-pomocy-u-missieek-122457/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/slodka-czekoladka-z-ol-ma-dt-u-missieek-pilnie-szuka-stalego-128837/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kasztanka-przezyla-w-piekle-stracila-dzieci-cudem-uratowana-u-missieek-126562/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dzika-przerazona-wilczyca-wrocila-do-missieek-pomocy-118364/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/charcikowata-sunia-z-ol-u-missieek-prosi-o-staly-domek-128839/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/foksterierka-z-mordowni-mlodziutka-piekna-u-missieek-128819/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarnulka-wielkosci-kota-zabrana-z-umieralni-teraz-u-missieek-128836/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/terier-walijski-mlody-z-mordowni-pilnie-dt-ds-u-missieek-128817/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/yorkogrzywacz-sprzedany-jako-yorczek-trafil-do-mordowni-pilnie-dt-u-missieek-128818/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarny-terier-nie-ma-jeszcze-roku-zaliczyla-mordownie-czeka-u-missieek-128838/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f486/parszywa-dwunastka-kolejne-koty-znalazly-schronienie-u-missieek-128498/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dalmatek-w-wersji-mini-z-mordowni-szuka-transportu-do-warszawy-128840/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/beauceron-zmieszany-ze-smokiem-starsza-sunia-juz-po-sterylce-szuka-domu-cudo-127701/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-husky-piekna-suka-z-mordowni-u-missieek-128823/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bullowata-mieszanka-bangi-super-sunia-szuka-super-domu-u-missieek-122548/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-joga-wyrwana-z-piekla-szuka-domu-u-missieek-128709/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/7-szczeniat-przezyly-2-finka-szuka-dt-socjalizacji-120484/[/url] ufff... i to nie wszystko - pomóżcie. To też są zwierzęta z mordowni Pałki, lub takie, ktore na pewno by tam trafily.
  8. wczoraj wieczorem wyszło czarno na białym, że Norek nietowarzyski jest, a Mrówka - wprost przeciwnie :p
  9. pomozcie szukac domu dla Dyzia - najmniejszego psa w schronisku... :modla::modla::modla:
  10. goga, napisz koniecznie do Ulaa, ona ma kontakty z bernenczykami.
  11. trzymamy kciuki za adaptacje Jupi w nowym domu!!! :multi::multi::multi:
  12. [quote name='Kafel'] [IMG]http://data.tumblr.com/lWKMlBqR6ie211daqxxC46pko1_500.jpg[/IMG] [/QUOTE] cała Mrówa :lol::lol::lol: Idusiek, co to za aluzje :evil_lol:
  13. [quote name='idusiek']ech ,wszyscy o Tobie zapomnieli biedaku ........:-([/QUOTE] faktycznie :oops:
  14. [quote name='justyna22']I co z psiakami , odnalazły się ? proszę napiszcie czy się odnalazły ?[/QUOTE] wiadomo cokolwiek???
  15. maja602, Sokół na pewno będzie wdzieczny za pomoc...
  16. czy publikacja w prasie miala jakikolwiek (pomocowy czy adopcyjny) odzew?
  17. co to, nikogo tu nie ma??????? nawet wirtualnie? :mad:
  18. koty (na tych zdjeciach) maja wyrazna przewaga nad Gackiem - i liczebna, i... psychiczna :-o:cool3:
  19. [quote name='DIF']Ona po prostu [B]nie lubi[/B] dzieci!!! :shake:[/QUOTE] nie tylko ona :cool3: znajdzie dom bez dzieci.
  20. [SIZE="2"][quote name='ARKA'][B][SIZE=5][COLOR=red]Bardzo uprzejmie prosze aby ten wątek pozostal wątkiem jak w tytule czyli dotyczyl wysylania listów.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=blue]Wątek adopcyjno-organizacyjny znajduje sie tu:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index99.html#post11563166[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE][/SIZE] racja. [SIZE="1"]chodziło mi tylko o to, że - jakby nie liczyć - najwięcej zwierzaków z Olkusza jest u Missieek, tylko, że Ona oczywiście nigdy się nie upomni o pomoc, a bardzo jej potrzebuje. [/SIZE]
  21. najnowsze zdjęcia Homerka prześliczne!!! :loveu::loveu::loveu: zwłaszcza takiego przytulaka na rączkach - no bomba! :lol:
  22. zaraz mnie szlag trafi. dawno temu wkleilam na wszystkie watki dotyczace sprawy olkuskiej watki zwierzakow, ktore ratuje Misseek, ze stosownym wyjasnieniem. zostaly zignorowane. to moze konkretnie - na co pojdzie zebrana kasa? tylko na zwierzeta pozostajace pod opieka fundacji z Chrzanowa?
  23. zapowiadaja ocieplenie, wiec jest nadzieja...
×
×
  • Create New...