Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. relacja-rewelacja!!!!!!!!!!!! rufusek ma wreszcie cos swojego - bude! :multi:
  2. [quote name='Neris']Od lutego dolaczyl do naszej rodziny maly Roman i musze powiedziec ze wielka przyjazn sie miedzy nimi nawiazala : Dudus nad nim czuwa i musi go ze wszystkich stron wylizac a Romek szuka najpierw psa a potem rodzicow. Raz nawet, nie zobaczylam ze zagalopowal sie w swoim foteliku na kolkach i byl nad stromymi schodami, gdy dudus, tak jak w filmach, zaczal bardzo glosno szczekac i warczec.[/QUOTE] rewelacja!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='iwop']Ares został dzisiaj zaprowadzony do tej szkoły... płakał i wył z rozpaczy:placz: To nie jest dla niego dobre miejsce, bo będzie w dzień siedział w kojcu a wieczorem będzie miał tylko kontakt ze stróżem. Ares to pies, który wyjątkowo potrzebuje człowieka.:placz:[/QUOTE] biedny Ares; z deszczu pod rynne :shake:
  4. [quote name='Kamila_s']idusiek zorbilam wlasnie mega extra ogloszenie dla Jupiterka...:evil_lol:;) tym razem musi ktos sie odezwac!!!!!!! niech ten zaklety telefon sie rozdzwoni!!!!!!!!!!;)[/QUOTE] mysle, ze tel. milczy, bo wiekszosc ludzi gania w przygotowaniach swiatecznych...
  5. tu jest watek pomocowy akit i akitowych mixow: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f110/akity-ich-mixy-w-potrzebie-daj-dom-akicie-aktualizacja-1-strona-watku-74840/index54.html[/url] zrobcie mu lepsze zdjecia i wyslijcie info o nim do Kacedy, Iwony&Wiki albo Izis.
  6. Marlena, jakos separujesz Rufusia i Soneta??
  7. biedaczek. zaczyna przystosowywac sie do schroniska...
  8. oby. oby. zaciskamy kciuki!!!!!!!!
  9. jaka ładna kartka swiateczna z Sokołem!
  10. tak, jest gdzies wgłąb wątku (chyba dostałam od Ciebie). zryczałam się jak bóbr.
  11. temat Taks z kubraczkami: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zimowe-psie-kubraczki-szyte-na-miare-122825/[/URL] i propozycja dziewczyn z Lodzi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/smycze-obroze-kubraczki-buciki-dla-podopiecznych-fundacji-fpr-zwp-125973/[/url]
  12. jej! dziękuję za tak ciepłe każdemu dogo- i koto-lubnemu słowa!!! :oops::lol:
  13. jej, znalazł sie, i nadal bezdomny... musi byc madry, ze tyle czasu radzi sobie sam.
  14. ogłaszać. nie ma na co czekać. a może komuś się spodoba taka, jaka jest? w sprawie ubranka - zrób wg rady Bazyliah (wystarczy stary sweter lub polar) lub skontaktuj się z Taks (jest z Krakowa, a na bazarku są jej rzeczy), szyje ubranka dla zwierzaków, kosztuje to dużo taniej niż w sklepie a jest dobrej jakości.
  15. są foty!!! a jak zdrówko??
  16. fizia, fajne te ptaszeta; moze wiecej osob odwiedzi tem watek?... :cool1:
×
×
  • Create New...