Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Zwacam honor- mam odpowiedź z Krakvetu;" Dziękujemy za informację; kurze łapki zostaną w dniu dzisiejszym wysłane. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Z poważaniem..."
  2. Żeby się nie garbiło, wiesz, takie ogólne zalecenia :D :P
  3. ehhh, no i co tu powiedzieć... To sunia, czy chłopak?
  4. ...i w czasie petardowo-fajerwerkowym.... Aż mam gęsią skórkę na myśl o wybuchach i psich biedakach... U mnie Zulka, która tak bardzo się boi huków, jest coraz bardziej na starosć głucha, i to jej szczęscie.
  5. Nie dodzwoniłam się .... szlag niech to! Krakvetowi mówimy NIE!!! Napisałam mejla z reklamacją. Pani widac nie namówiła rodziny, bo nie dzwoni... A obiecałam, jak przyjedzie, obiad i ciasto. Sama zjem :(
  6. Ależ się człowiek wiele od Was, kochane, nauczy :) Grunt, to wprawa, nie ma innego wyjścia.
  7. Nie wiem...Odpowiem jak ten rolnik Tomkowi: A skąd ja mam wiedzieć? A co ja przezroczysta jestem?? :P :D
  8. Ale super imprezka :) Czekam zatem na jutrzejszy ciąg dalszy :)
  9. Cholera, rzeczywiście ta klatka?... A jakby je złapać do kontenerka i popędzić do Ostrołęki? albo gdzieś, do lekarza?
  10. Wczoraj przyszła paczka z Krakvetu, dziś ją dopiero otworzyłam - nie ma 20 sztuk kurzych łapek. Dzwonię na ich inlfolinię, oczywiscie "wszyscy konsultanci są zajęci, jesteś drugi w kolejce" i to od pół godziny. Co robić?
  11. Pluszaczek w postaci skórki jest fajniejszy, niż nadziewany watą :)
  12. A ja powinnam zabrać z naszego kojca gminnego Sunię, bo przybył drugi pies, bezdomny :(
  13. Ano właśnie, ano właśnie...
  14. Kocie wieści różne - dobre: łaciatka chodzi po kuchni, łasi się, ma apetyt. Złe - dzikusa czarna podrapała panią, bo ta - mimo moich próśb, by przetrzymać ją w osobnym spokojnym miejscu, wypuściła ja w kuchni i spróbowała łapac zza szafki ;) ale złapała, kot siedzi w nieużywanym pokoju, odpoczywa. I dobrze.
  15. Po trzykroć: niechże!
  16. To ja poproszę wersję dla ludzia :) Najlepiej o smaku schabowego z kapustką :)
  17. Uroczy bałwanek: https://www.facebook.com/christmasspirit/videos/850214861741654/ Przed chwilą przyszła pani sekretarz, ze zgłoszony kolejny bezdomniak ze wsi (wieś w środku lasu, dwie chałupy na krzyż) - ponoć młody, energiczny. Tylko ze kojec zajęty przez Sunię...Nie ma rady, muszą w kojcu być dwa, muszą się dogadać....
  18. Ala poprawienia humoru: https://www.facebook.com/christmasspirit/videos/850214861741654/
  19. Będzie dobrze, będzie dobrze .... :)
  20. A wypoczynek należy Ci się jak mało komu :)
  21. Ale to Ty zmieniłaś zakład pracy, czy zakład pracy zmienił siedzibę? Niefajnie tak długo być poza domem, ale ...siła wyższa...
  22. Ja też to mam to w nosie, czy pani zadzwoni ponownie, czy nie. A co tam........
  23. To dobrze, że już lepiej :) A ja pamiętam pytanie któregoś z dzieci w trakcie czytania bajki o kotku, co skradał się chyłkiem: "A gdzie kotek ma chyłek?"
  24. Na te 4 złapane łazienkowce miałam zapisy. W sumie jeszcze jeden by się załapał na dom, bo jedna rodzina wzięła jednego, ale mogą mieć dwa. Zobaczymy, czy nie zmienią zdania, bo wzięli dzikuskę...
  25. Dziękuję, Kochane, ze pamiętacie i nas :) Pani dzwoniła z OLX dziewczyny, popełniłam bazarek! Zapraszam!! Daaawno się w bazarki nie bawiłam, ale mam trochę rzeczy do wystawienia, na szybko: http://www.dogomania.com/forum/topic/334076-taniutko-psie-akcesoria-smycze-obro%C5%BCe-szelki-miski-tanio-do-1612/
×
×
  • Create New...