Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Zdjęcia pogineły, nie widzę i ja...
  2. nie mogę się nadziwić, ze te nasze psy tak przejmują nasze zwyczaje, tak się dostosowują do naszego życia :) I to jest cudne!
  3. Coś cichutko tutaj ...
  4. I jak się ma nasza Zośka z drogi? :)
  5. Dziś czwartek.... Trzymajcie się, dziewczyny!
  6. Przycupnę z Wami i tez poczekam, na te postępy of kors :)
  7. Zawsze tak jest, że jak już coś za spokojnie i normalnie, to zaraz jakaś bomba. Chyba po to, by się nam nie nudziło
  8. To jak radzisz, Elik? Bo ja sama już nie wiem :(
  9. "Niezły wyrok" w tymczasowaniu, Marysiu :)
  10. Bo chyba wśród zwierząt są takie porządnickie i takie flejtuszki - jedne od razu załapują, gdzie ich kibelek, z innymi gorzej. Na wsi często gospodarze tak mówią o krowach :)
  11. Przykro... Musimy opłakiwać te nasze odchodzące, i życ dalej, i pomagać kolejnym :(
  12. Andziu, pozostaje nam czekać i mieć nadzieję - bo cóż innego...
  13. Udanej i spokojnej wizyty, Konfirmie :)
  14. Ma w sobie coś ten pies, ze tak się ludziom podoba. W weekend były moje dzieci (bez Pawła jednak...) i najpierw zapytanie "a co to za nowy piesek?" i to głosem mało przyjaznym, a po niedbałym moim rzuceniu: "a, ten biały?...to tata przyniósł od chłopa, razem ze sznurkiem, na którym pies dyndał pół roku" było: "o, dobrze zrobił, a piesek fajny nawet". Po godzinie Bianka właziła wszystkim na kolana, pokazywała brzuszek, przynosiła pluszaki - no rewelacja!! I Michał żałował, ze jego kumpel wziął już psa tydzień temu, 3 letnią borderkę po zmarłej sąsiadce, bo by zawiózł mu Biankę :) I Kuba - kolega mojej Agi tez ją brał na kolana, całował nosek i żałował, ze nie moze mieć psa...
  15. Uff, cudowni ludzie :) Ale i suczynka niczego sobie, he, he!
  16. To dziś to badanie? .. Trzymajcie się Dziewczyny!
  17. Szkoda, że moja Ania nie może mieć dwóch psów - to niewiarygodne, jak Kenia z Ami się zaprzyjaźniły. Na spacery brała je Ania razem - dwie smycze do jednej ręki i szły obok siebie, bark w bark przez cały spacer! W drugiej ręce smycz Bezi - ale to psiątko trochę ciągnie, trochę zostaje w tyle, trochę zbacza z trasy. Ami nigdy!
  18. Ale mają niesamowite umaszczenie, prawdziwie "wilczaste" :)
  19. To Ziutka nie ma dywanu latającego, tylko szmatę??
  20. Rany, to tam jest dużo tego zwierza w potrzebie :(
  21. Trzymamy kciuki w czwartek :)
  22. To i ja się dołączam do życzeń
  23. Nasza Nuteczka - taki siwiutki ryjek... image hosting over 10mb
×
×
  • Create New...