-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Nasza Heśka za to jest akrobatką. Tomek ją wczoraj wypuścił na dwór drzwiami od tarasu i zamknął drzwi. Za moment Heska radosna i mokra (bo lało) w kuchni :) Okno w mojej sypialni było otwarte i sobie wskoczyła. Wiecie co kobietki, złapałam sobie boreliozę. Kleszcz mnie dziabnął na wakacjach, na tym wyjeździe 13 lipca, maleńka plamka, a po 17 dniach miałam obrzęk na udzie wielkości dłoni. Typową białą obrączkę i siny placek! Jestem od niedzieli na antybiotyku przez 6 tygodni.
-
SUZI młodziutka mamusia wyrwana z Chrcynna już w swoim domu.
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
rewelka :) -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
upload png -
Figa. Figa to nic, ale ona to wiele. Wiele emocji, strachu i miłości
malagos replied to elik's topic in Już w nowym domu
Imielin - to super miejsce, nasza Suczynka - też Figunia tymczasowa też tam pojechała :) Eliku, zdrowiej!! -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ta "skórka" z łapach Heśki to resztka wielbłąda z Egiptu - nadal bardzo "rozrywana" zabawka :) -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No właśnie, ja też tak uważam :) free photo hosting -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
i my czekamy... Nie ma wyjścia.... -
Figa. Figa to nic, ale ona to wiele. Wiele emocji, strachu i miłości
malagos replied to elik's topic in Już w nowym domu
No wiecie co! Trochę człowieka nie było na dogo, a tu takie rzeczy se wyprawia1 Zajrzałam na watek (jakiś nowy, sobie myślę, coś elik znów wypatrzyła, sobie myślę), a tu już domek na horyzoncie, już zaraz adopcja! Rewelka! Eliku, szacuneczek :) -
Mam swojego laptopa!! Stary, kochany grat - tyle że informatyk nic nie zrobił, bo "nie warto w niego pieniędzy inwestować". Czyli nadal kabel zasilający muszę trzymać reką, bo nie kontaktuje. Wcześniej mnie to cholernie denerwowało, ale teraz jakoś nie :) Dostałam za to w "czasowe użytkowanie" laptopa po innym pracowniku, w trochę lepszym stanie i z tamtego powinnam korzystać. W wolnej chwili porobię ogłoszenia z wyróżnieniem Rudzikowi i Hesi - dość tego leniuchowania :)
-
SUZI młodziutka mamusia wyrwana z Chrcynna już w swoim domu.
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
To życzę powodzenia Suzince małej :) -
Mój laptop nadal u informatyka, wrrrr.. A drzewko grujecznik posadzilam przed kuchennym oknem w słońcu, Bardzo ładnie wygląda na trawniczku. Pomidory w donicach, miały być zwisające, nie są zwisające. Ale już obsypane małymi pomidorkami, które sobie zrywam i zajadam do kanapek. Żółte butelkowe "yellow pear" są bardzo wysokie i mało z tym mojej skrzyni nie wyjdą , i też obsypane owocami. To tak tylko się chciałam pochwalić swoim ogródkiem. ..
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam wczoraj z Panią Maryla , wieści dobre. Chodzą obie na spacery, w gości. Tyle że Ami potrafi unieść nosem dol siatki i przejść do sąsiada. Raczej to jemu nie przeszkadza ale Pani Maryla myśli o wzmocnieniu ogrodzenia. -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nie mogę wznowić tych ogłoszeń bez komputera...nawet na MojaOstroleka nie umiem dac z komórki. Hesia musi więc poczekać jeszcze z tydzien... Chyba jednak przechwalilam Hesie bo wczoraj zasiadla, małpa jedna, na moim lezaku i obgryzla drewniane poręcze. Tomek nie był zachwycony... -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Jak zdrówko? Ja nadal nie mam laptopa, a pisanie z komórki to nie jest dla mnie łatwe zadanie... -
SUZI młodziutka mamusia wyrwana z Chrcynna już w swoim domu.
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ooo, czyżby z MojaOstroleka?.. -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A ku ku! Wrociłam w sobotę - w domku wszystko ok. posprzatane, kwiatki podlane, psy i kot zadbane. Hesia bardzo się zaprzyjaźniła z Kenią. Nie mogę się napatrzeć na te wariatki, jak się gonią po ogrodzie, bawią w barka, kotłują w salonie. A w Warszawie Kenia idzie pokornie na spcerek, drepcze koło Ani, siada przy pierwszej ąwce odmawiając dalszgo spacerowania. A tu taka odmiana, a to zasługa Hesi - jest zgodna, pogodna, żywiołowa, rozbrykana! Heśka śpi w nogach łóżka, nie niszczy w domu (no, kawałek oderwanej okładziny ze schodków w domu...), garnie się do ludzi, nie jest wycofana. super fajny pies :) Jestem w Warszawie, wracam jutro na wieś. tomek znów sobuie musi radzić dwa dni beze mnie, ale sam zaproponował, bym nawiedziła Agniesię, której marzył się domowy rosołek. Korzystam z komputera Agi, bo mój laptop nadal u informatyka, a z komórki słabo mi idzie pisanie. -
SUZI młodziutka mamusia wyrwana z Chrcynna już w swoim domu.
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Kurcze, mała, śliczna, młoda sunia i nadal bez domu?....... -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Zaglądam z doskoku, bo i ja w urlopie trochę się przemieszczam. Mała suczynka bardzo dzielna :) Z tymi bezdomniakami doopa blada... :( Kiedy wreszcie dotrze do tych urzędasów, zę muszą zajać się bezdomnymi psami?... Miałyśmy z Mazowszanką akcję z potrąconym przez uto psem, to kabaret był z pomocą cierpiącemu psu. Gmina zapłaciła Tomkowi za tę "ostania posługę", ale przecież ma swoich lekarzy... -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wreszcie mogę sie zalogować, ufff... Tyś, ja tak samo myślę, jak Ty, dziękuję za tę wypowiedź. Zadzwonila pani i właśnie tak powiedziała-powalczymy. Mała jet kochna, a to że "szkudna" - cokolwiek to znaczy, to postarają sie z nią popracować i nauczyć wszystkiego. Na spokojnie to przyjmuję, bo suni krzywada się nie dzieje. Jakby co, czuwam.