-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Takie awantury się czasem, niestety, zdarzają. I co ciekawe, suki narobią strasznego jazgotu i harmideru, ale szkody są raczej małe. Kenia z Heśką tak zaprzyjaźnione, liżą się po mordkach, bawią się cudnie, a też się raz pogryzły o szmacianą zabawkę. Nie mogliśmy ich z Tomkiem rozdzielić, tak się za skórę obie paszami trzymały. I tylko Kenia maiła małe zadrapanie na łapie.
- 198 replies
-
- suczka
- d.ługowłosa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Tomek zajrzał do suczynki przed chwilą (i napisał mi do pracy sms) - radosna jak zawsze, w swoim twarzowym błękitnym ubranku.
-
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tak właśnie Maryla ma zrobić, póki solidniejszego ogrodzenia nie zrobi. Moje dzieci wracały w połowie sierpnia z Ostródy z rege-festiwalu, i zajrzały po drodze do Amiśki i pani Maryli, bo miały Jej do przekazania obraz (malowany przez Tomka na zamówienie pani Maryli) Nie zrobiły zdjęć, gapki! Ale Ami bardzo się ucieszyła, została wygłaskana i poprzytulana. I ten nowy dom bardzo się moim chłopcom podobał, i ogród i samo miejsce - nad jeziorem :) -
Przyjechała wczoraj w kubraczku, wybudzona. Dziś zajrzymy do niej po pracy.
-
Irenasku, a co ze sterylką Juki? Czy to nie odpowiedni czas akurat?
- 198 replies
-
- suczka
- d.ługowłosa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
malagos replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Dobrze, ze ten guz nie złośliwy. Sama drżę na myśl, ze moja ukochana ratlereczka się starzeje i co będzie dalej?... ponad 13 lat... i Zulka, ponad 14 lat. No cóż, tak już jest. -
O, to i nasz Rudzik jest ONkiem :) To jego ukochane miejsce, pod furtką albo tuż obok, pod iglakiem.
-
Wczoraj wieczorem wyszłam z nią na dłużej - nie zrobiła ani razu siusiu, nie wie, po co wychodzi. Zabraliśmy z kojca tę miskę z lidlowskimi chrupkami, dałam gotowany ryż z mięsem i zostawiliśmy kartkę na kojcu, by nie karmić suni dziś, w środę. Kojec czyściutki, wysprzątany. No, wola boska, jak to mówią, ale trochę się niepokoję tym dzisiejszym dniem.
-
Z tym nadeptywaniem łap i ja słyszałam, ale nie próbowałam :( Dziś po południu zawiozę Szarej miskę jedzenia, zabiorę inne jedzenie z kojca i powieszę kartkę "Nie karmić" - jakby komuś do głowy przyszło dać jej jakieś żarełko jutro rano. Pewnie tak zaraz po 12,00 pracownik ją zawiezie do Ostrołęki.
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
To czekamy dalej, nie tracąc nadziei :) -
Taaaa, a mówią, że posiadanie psa to taaaaka przyjemność.......
- 198 replies
-
- suczka
- d.ługowłosa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Takie ogłoszenie znalazłam na MojaOstrołęka, może się przyda komuś: Witam! Wykonam budy dla psów. Wielkość, wymiary, kolor, wg uznania nabywcy. Przykładowo buda ukazana na zdjęciu: wymiary 50x55x85 (szerokość/wysokość/długość) kolor palisander nieocieplana - cena 90zł. Napis z imieniem psa i odbiciem łapy jest polakierowany lakierem bezbarwnym, możliwość wykonania dowolnego imienia, lub pozostawienie deski w kolorze całej budy. Wszystkie elementy, łączenia malowane są drewnochronem, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Możliwość ocieplenia budy styropianem Ceny do ustalenia Lokalizacja: Wykrot gm.: Myszyniec *możliwość dowozu -
Upewniłam się, w lecznicy są duze koszulki :) Szkoda, ze sunia będzie musiała po sterylizacji być w kojcu, ale musi jakoś sobie poradzić...
-
Sterylizacja umówiona na prośbę pani sekretarz na środę, na popołudnie. Zapomniałam tylko zapytać, czy dać koszulinkę, czy lecznica ma na stanie?...
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
no to rewelacja :) -
Jestem popołudniami w domu - zapraszamy :)
-
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Agat, wracasz mi Dziewczyno cudna wiarę w ludzi!!