-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Witaj :) To juto się rozstrzygnie los Melci, czy państwo przyjdą, czy się Melka spodoba, czy nam się ludzie spodobają itp -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zdrowa, bo by pewnie pani zadzwoniła :) -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jak się suczyska bawiły, to podpatrzyłam że Mela sama sobie ze dwa supełki wyjęła - w każdym razie nie sterczą z nich niteczki. Zostały 3 do wyjęcia. No i dobrze. Ale Tomka jeszcze bardziej znienawidzi... Przed chwila Tomek wstał z fotela, a Melka spała z metr dalej na podłodze. Jak się nie zerwie, jak da nogę, aż wpadła na donicę z kwiatem! Taki popłoch, jakby diabła zobaczyła... -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Dzielne dziewczyny!! Brawo :) -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Kciuki i dobre myśli jak najbardziej wskazane :) Jutro zdejmujemy Melce szwy. Od wczoraj chodzi bez majtek, bo sobie sama zdjęła koszulinkę nocą, trochę podgryzając troczki. Tyle ze brzuszek nieco zaczerwieniony od lizania. -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Hesia poleca się do adopcji :) -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Może mam dom dla Meli. Ten pan dzwonił wcześniej, w dniu sterylizacji, poprosiłam o ponowny kontakt za jakiś czas. Dziś porozmawialismy - domek pod Ostrołęką, pan i żona plus matka , czasem córka z wnukiem. W domu był pies, odszedł na raka prostaty. Pan bardzo spokojny, grzeczny, sympatyczny. Ma przyjechac z zoną w piatek poznać Melkę. Gdyby się nie spodobała, mam dla niej tymczas na ten mój wyjazdowy tydzień u u mojej znajomej na wsi :) -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Niestety, moja znajoma z Rynku ma u siebie Mamę, staruszkę lat 90 i nie może wziąć psa na tydzień. Mama nie lubi zwierząt i kropka. Nic na siłę. -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To na mnie tak patrzy :) cudak kochany :) -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
free image host adult image hosting free photo upload -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Pozwolę sobie skopiować wypowiedź Irenki z wątku "Serlok pocieszyciel", bo świetnie opisała moje psinki, w tym Hesię: A ja dzisiaj poznałam czeredę Malagos! W tym astralną (chyba) bliźniaczkę mojej Juki. Hesia zachowuje się niemal identycznie: taka sama narwana wariatka pełna pozytywnych uczuć i radości życia, zazdrośnica do kwadratu, żarłoczna jak odkurzacz. Nawet rusza się podobnie, tyle, że nie kuleje, co Juka robi od czasu do czasu, no i jest zdecydowanie mniejsza. Z urody to skrzyżowanie krokodyla z dzikiem: długaśne pyszczydło pełne bielutkich zębów i sierść jak szczotka klozetowa. Sam wdzięk i urok. Mela skromniutka i nieśmiała, ładniutka z pyszczkiem po jednej stronie białym, po drugiej rudym podzielonym na pół równiutką linią. Bardzo się boi mężczyzn (u Malagos chodzi o Tomka, oczywiście), ale podczas mojego pobytu, gdy pańcia wzięła ją na ręce, zaakceptowała kawałeczek arbuza (wegetarianka???) z męskiej ręki i dała się tej samej ręce delikatnie pogłaskać pod brodą. Będą z niej ludzie, myślę. Wszystkie panienki uwzięły się na Rudzika, biedak nie ma szans w tym babskim towarzystwie. Oparł się przednimi łapkami o moje kolano i w tej samej chwili został brutalnie ściągnięty za nogę na ziemię przez zaborczą Hesię. Nie wiedzieć czemu ta właśnie część ciała wywołuje u suczek największe zainteresowanie, ciągle go za te nogi łapią. Moja teoria losu, który postanowił uratować Malagos od smutku, zwalając jej na głowę tę hordę, nabiera rumieńców. Nie sposób się smucić, kiedy cała wataha przetacza się przez dom, pędzi do furtki i, radośnie się kotłując, wykopuje dołki. Uf! 0 -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
uploading pictures picture host -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nasza Heśka kwitnie :) Trochę nabrała ciałka, sierść błyszczy, choć dupka nadal koścista. Szaleje z Melką i Rudzikiem, niezmordowana w zabawie i podgryzaniu. Uwielbia spać na kanapie i z nami w łóżku. Apetyt ma wilczy, ale nie walczy o każdy kęs (jak Kenia labrador). Dałam tekst i zdjęcia do ogłoszeń Kejciu i Ziutce, Czarodziejki wyczarują jej domek :) free upload pictures image hosting 30 mb image hosting over 10mb Ogłosiłam też na MojaOstrołęka z wyróżnieniem na tydzień. Czekamy na telefony. -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
To dziś operejszyn?..... -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Aga, przy karmieniu jest też taki problem, że do podanego z ręki smaczka Mela nie podejdzie nawet do mnie. Cofa się, nie podejdzie. Za to podbiega reszta, 5 pyszczków, nie daje Meli szans na zastanowienie się i przełamanie. Musi i tu mieć złe doświadczenia, ze ktoś ją zwabiał na jedzenie.... -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tak, na smyczy dość ładnie chodzi, ale zapiąć smycz mogę tylko ja. -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wyjeżdżam "na zabranego" autkiem w sobotę rano, ok. 9.00. Jutro pogadam z naszą znajomą, samotną osobą, czy by nie przygarnęła Melki na ten tydzień. Miszka przy rynku w naszej miejscowości. -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To miejsce w naszej sypialni, koło szafy, pod oknem sama wybrała i kładła się tu na gołej podłodze. Stąd pomysł położenia tu koca, bo posłanka mają też dwa w kuchni i jedno duże w holu. Na razie czekamy spokojnie na rozwój sytuacji, nie ma tragedii. Wszystko jakoś się ułoży. -
Irenasie, nic dodać, nic ująć! Opis RE-WE-LA-CYJ-NY!! Bardzo Ci dziękuję za przywiezienie roślinności, jeszcze nie posadziłam tego drzewa, ale już mam miejsce dla niego :) Z Melką o tyle problem, ze nawet szczekała na wchodzącego do sypialni Tomka, co nie spodobało się memu mężowi :( On uważa, że nie da sobie rady podczas mojego wyjazdu, ze nie zapanuje nad stadem, a przecież ma pracę, nie ma go w domu po 7-8 godzin, czasem nocne wyjazdy, musi otwierać i zamykać bramę, by wyjechać autem - wtedy psy powinny być w domu.... Kenia, Nutka i Zulka słuchają go, ale ta tymczasowa trójca ma go w nosie. I nie dziwię się Tomkowi, ze zaczyna się wściekać :( Zostaje jeszcze opcja sąsiadki, czy sie zajmie Melka przez tydzień. Jak nie, to....najwyżej nie wyjadę - trochę naważyłam piwa, biorąc dwie tymczaski, to muszę je wypić.
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Albo "taki mały żarcik" :) -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Mamy jeszcze kilka dni w w zapasie do mojego (mam nadzieję....) wyjazdu. Urlop ten, 7 dni, planowaliśmy z przyjaciółmi od stycznia i bardzo bym chciała, by doszedł do skutku :( Jak nie uda mi się znaleźć miejsca dla Meli na ten tydzień, to plany moje legną w gruzach. Melka nie tylko boi się Tomka, ale nawet szczeka, jak wchodzi do sypialni ( a ona ma swój kocyk pod oknem), co i Tomka zaczyna denerwować. Hesia już jest bardziej do opanowania z przychodzeniem na wołanie, choć to rozrabiara czystej wody. Ostatecznie Hesia na tydzień może wylądować w gminnym kojcu. Nie zostawię Tomka z nieopanowanym stadem, pracą w różnych godzinach, zamykaniem i otwieraniem bramy (trzeba zamknąć psy na chwilę w domu - muszą być posłuszne!), karmieniem, opieką nad żółwiami, podlewaniem ogrodu itp. -
~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dzis przyjechała ekipa z Warszawy: Ania, Michał, Agnieszka i Kenia. Po początkowym psim szoku - jakiś wielki czarny pies wpadł z merdającym ogonem do kuchni, to trzeba go było obszczekać ( a głosiki obie panny mają piskliwe i hałaśliwe!) zgodnie dziadowały przy stole w ogrodzie. w pewnym momencie na ławkę koło Michała przysiadł się Rudzik - nawet wlazł Michałowi na kolana, a zaraz potem Hesia. Super to wyglądało, Michał i dwie psie mordy koło niego. I o dziwo, nawet Mela się go nie bardzo bała - dała się pogłaskać w kuchni. Ale zaraz wszedł Tomek i pies czmychnął pod stół :( Ekipa już wróciła do Warszawy - Aga zabrała kota. Zawsze to Tomkowi będzie lżej, bo Gandzia wymaga codziennego 20-minutowego czesania i pilnowania, by nie wyszła na dwór. Czyli mamy 6 psów i 1 kota. -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Jak urośnie wielki, to powiesz, ze to państwa wina, bo za dobrze karmili :)