-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Naz znajomych watkach takie ogłoszenie kopiuję: Mały off topiczek: proponujemy spotkanie w Warszawie, jak zawsze w Starbucksie na Pl.Bankowym w sobotę 7 stycznia. I są dwie wersje: godziny południowe tak ok. 14-15.00 (dojechałaby Irenas i moze konfirm) lub wieczorem, ok 18.00. Kto by co wolał? I czy są chętni? :) Wymiana fantów z bazarków, ploteczki, pogwarki o psach i kotach :)
-
Mały off topiczek: proponujemy spotkanie w Warszawie, jak zawsze w Starbucksie na Pl.Bankowym w sobotę 7 stycznia. I są dwie wersje: godziny południowe tak ok. 14-15.00 (dojechałaby Irenas i moze konfirm) lub wieczorem, ok 18.00. Kto by co wolał? I czy są chętni? :) Wymiana fantów z bazarków, ploteczki, pogwarki o psach i kotach :)
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
malagos replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Mały off topiczek: proponujemy spotkanie w Warszawie, jak zawsze w Starbucksie na Pl.Bankowym w sobotę 7 stycznia. I są dwie wersje: godziny południowe tak ok. 14-15.00 (dojechałaby Irenas i moze konfirm) lub wieczorem, ok 18.00. Kto by co wolał? I czy są chętni? :) Wymiana fantów z bazarków, ploteczki, pogwarki o psach i kotach :) -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Mały off topiczek: proponujemy spotkanie w Warszawie, jak zawsze w Starbucksie na Pl.Bankowym w sobotę 7 stycznia. I są dwie wersje: godziny południowe tak ok. 14-15.00 (dojechałaby Irenas i moze konfirm) lub wieczorem, ok 18.00. Kto by co wolał? I czy są chętni? :) Wymiana fantów z bazarków, ploteczki, pogwarki o psach i kotach :) -
Co do kawki, to trzeba zrobić rozeznanie - bo nie ma sensu, byśmy się tylko we dwie - trzy spotkały w Warszawie, skoro możemy w Krasnosielcu :)
-
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamiętamy... -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ja też jestem tego zdania, im pies starszy, tym gorzej :) -
Nie pomyślałam o południowej kawce, jakoś nigdy nie była w kawiarni w środku dnia :)
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Figa jako jedyna nie przejmowała się Sylwestrowym szaleństwem. To chyba był jej pierwszy nowy rok :) Bardzo zaprzyjaźniła się z Kenią - nie odstępuje jej na krok, wiesza się jej na uszach, na szyi, ciągnie za nogę :) Super to wygląda, taka pchła wisząca na głowie czarnej bestii :). Do tego dochodzi, że jak Ania bierze Kenię na dalszy spacer, po polach, bo obie uwielbiają chodzić, to Figa piszcz pod drzwiami! Nie za ludźmi, ale za swoja przyjaciółką Keniusią. I ogromna radość, jak Kenia wraca! Obie się bawią, tarmoszą, podgryzają. Bardzo dobrze, jakby Figa trafiła do domu z innym psem. Pewnie nie byłoby problemu z zostawianiem w domu. Jedno na razie mi nie wyszło - nauka chodzenia na smyczy.... Obrożą też nadal beee, smycz to strach i siedzenie w krzakach :( -
Zostaliśmy sami, Ania pojechała porannym autobusem do Warszawy, zostawiając nam Kenię. Wróci na długi weekend, a ja mam plan :) chcę pojechać do Warszawy w piątek (nasz znajomy jedzie rano do stolicy) i zostać do niedzieli wieczór. To może jakieś spotkanko w sobotę w Starbucksie? albo w innym miejscu? U Agi na Bankowym od wczoraj mieszka koleżanka od nas ze wsi, która znalazła pracę w Warszawie i szukała kącika do zamieszkania. Zawsze to trochę grosza i nam zaoszczędzi, skoro Aga już nie pracuje ... Tak ze zobaczymy, czy uda nam się posiedzieć w mieszkanku, czy dziewczyny dadzą nam chatę.
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zapytam w gabinecie panią dr, na kiedy możemy zaplanować sterylkę Figuni. Czas zacząć szukać domku :) -
Jak nigdy, i Kenia w tym roku to cykor - ani mowy o wyjściu wczoraj, a i dziś. Dołączyła tym samym do grona Nutki i Dalii, która całe szczęście jest głucha i słyszy co druga petardę. Jak co roku wyszliśmy we trójkę (Ania jeszcze jest u nas do jutra) przed dom z szampanem. Zazwyczaj spotykamy się tu z mieszkańcami wsi, ok. 50 osób, ale w tym roku było nas zaledwie 19 osób. Wypiliśmy szampana, popatrzyliśmy na liczne fajerwerki, bo dużo zabaw się odbywało w okolicy, w każdej świetlicy i remizie, ośrodku kultury w rynku. Nasz sąsiad, rówieśnik naszego Pawła, mieszkający na codzień w Płońsku, wyświetlił na swoim domu życzenia świąteczne dla zebranych :) Dobrego roku!
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Życzymy wszystkim dobrego roku 2017, oby nie był gorszy niż ten mijajacy! -
Dobrego roku wszystkim! a sunia waniliowa śliczna!
-
Na fb na stronce Przystanku pokazana jest niewielka biała sunia, taka wystraszona, ledwie nosek z budy wyściubia... Aż serce się ściska... Kryś, umiesz wstawić tu jej zdjecie?
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Na wsi to tak mniej więcej wiem, kto co ma - i co jest modne. Nadal są w modzie "labki" (takie z pseudo, oczywiście), owczarki i yorki... -
Labradorka wróciła wczoraj do swojej pańci :)
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Uff, akcja z labradorką była rzeczywiście niecodzienna - musiałyśmy ją z siostrą ... wykupić, bo babka nie chciała psa oddać, przywiązała na łańcuchu do szopki... Skłamałyśmy, ze znalazł się właściciel i daje znaleźne, i tak niunia trafiła wieczorem do nas, do naszego kojca przed domem. A potem mnie olśniło, ze mamy znajomą, która często opowiada o swojej labradorce. Zadzwoniłam do niej o 20.00... "Czy nie zginał ci pies?". Tak, zaginęła 3 tygodnie przed świętami, rozpacz w domu, maż do tej pory jeździ po okolicy i jej szuka. "To u mnie jest twoja sunia" - przyjechali po kilkunastu minutach i już jak wysiadali z samochodu, labradorka w kojcu szalała z radości :). Zadbana, wysterylizowana, posłuszna - po tej wycieczce z domu ktoś ją sobie przywłaszczył, bo to takie poczciwe cielę, wziął na łańcuch i czy sama uciekła, czy ją spuścił? nie wiemy, grunt że tym wyjściem na ruchliwą szosę sobie uratowała życie :) A nasza Figunia zaprzyjaźniła się z naszą labką, Kenią. Do tej pory jakoś tak żyły obok siebie, Figa trochę z respektem traktowała tego ogromnego zwierza. Wczoraj zaczęły się bawić w berka przed domem, gonitwy, zakrętasy, zwroty! Rewelacja! Zabawę przeniosły do domu i szalały w salonie. Fajna jest ta malizna :) -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Labka wróciła do właścicielki, po naszej dość desperackiej akcji. -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Kojec gminny zajety od dwóch miesięcy, a zgłoszony kolejny bidak, właściwie suczka: image free hosting -
Zgłoszona suczka labrador, błąka się od niedzieli, teraz u chłopa na łańcuchu. To ten telefon, Irenko, jak byłaś u nas, od sołtyski, ze zabrała suczkę na podwórko, ale jej psy się awanturowały, wiec mąż dał sąsiadce do budy... image free hosting
-
kolejna psinka ze wsi od nas zgłoszona, ale kojec gminny zajęty od 2 mies...