Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Śmieszne są te nasze stworzenia z tym gromadzeniem rzeczy :) to takie wzruszające - spanie na przytarganej chustce, ubraniu...
  2. czyli jak to mówią, urody nienachalnej :) ale przez to jest jedyna niepowtarzalna, cudna istotka :)
  3. Bo te małpiatki kochane zawsze chcą być z nami. Jak się rano ubieram w sypialni, to tez całe stado czeka na moim łóżku, a potem wszyscy przenosimy się do kuchni - i na posłaniu kuchennym czasem i trzy dupki zacumują, jedna obok drugiej, by na podłodze nie czekać na śniadanie. Wczoraj przyszła przesyłka od Ziutki - Sandry :) 4 zgrzewki po 6 puszek karmy 400 g Selection w różnych smakach (nawet gęś z bażantem...) Moje psie bezdomniaczki serdecznie dziękują :)
  4. a tak to jest, jak kanapę zajmie Dianka, a dla Czarusi tylko tyci-tyci miejsca zostało :)
  5. Zamówiłam w Zooplusie 15 kg Fitminu i 50 sztuk łapek kurzych na smaczek :) za 110, 60 zł :)
  6. I jest kolejna wpłata na karmę, 20 zł od kejciu - dziękuję!
  7. Eh, i pewnie niejedna czeka w tej kolejce. U mnie dwie dziewczyny na dt zaległy, i nie zanosi się na domy mimo ogłoszeń :(
  8. Mam książkę z wierszami Barbary Borzymowskiej. Nie da sie ich czytać bez wzruszenia, bez łez.
  9. Co mu jest, coś z brzuszkiem, tak? Biedne te koty, wszystkie powinny spać na podusiach w ciepłych domach :(
  10. Majeczka ma najcudowniejszy dom na świecie, u nas czeka na dom Czarusia i Sabcia :)
  11. Raczej wszystkich panów. Dziś był hydraulik, poczciwy chłopina, ale Czarusia nie wiedziała, gdzie się schować :( I w nowym domu musi być pies - to jej dodaje odwagi, pewności siebie, no i uwielbia się bawić z psami.
  12. Kiedyś w radiu mówili, że jak w parku w jednym z miast służby miejskie zawiesiły słoninkę, to ją zjedli...bezdomni :(
  13. Ja też zaglądam i martwię się Waszym i pieskowym zdrowiem... Co z Filipkiem będzie?...
  14. Wpłynęło 50 zł od Dulskiej - dziękuję! Zamówię worek Fitminu, bo bardzo się sprawdza jako karma, a i cena jest ok :)
  15. no właśnie... Takiego dzikusa trudno komuś oddać :( Z tymczasów została u nas dzika Zulka, to już 10,5 roku jak jest u nas. Mała, niekłopotliwa, ale nadal niereformowalna. Ma swoje życie, obok nas, nie z nami :( Mamy 3 swoje psy (bo jeszcze Nutka lat 14 i Diana lat 9) i nie chce kolejnego psa na stałe ... Ale nie ma co płakać, moze jeszcze choć trochę Czaruś się zmieni :)
  16. Ale jakieś obrażenia odniósł Szerlok, i Żabka? Czy tylko tak wymienili poglądy z zębami?
  17. Nie da się zrobić zdjęcia Czarusiowi - zaraz niespokojne spojrzenie, panika, lęk. Nie mam pomysłu, jak z nią pracować :(
  18. Dziękuję serdecznie Pokerku za wpłatę 20 zł na karmę dla Sabusi :)
  19. Po 4 dniach nieobecności wrócił Tomek. Rano wyszłam z psami, wybiegały się mimo deszczu. Ale żeby wrócić do domu?... Wszystkie grzecznie (najszybciej Saba, żeby tylko o niej nie zapomniano...), ale Czaruś...skąd :( zostawiła drzwi otwarte, weszłam do kuchni, grzechotałam pudełkiem z chrupkami, rozsypałam na podłodze trochę. Zajrzała do kuchni, chwyciła chrupkę i dała nogę na dwór. Nie zdążyłam wybiec z kuchni i zamknąć drzwi wejściowych, choć próbowałam. Teraz pewnie Czarusia wcale nie wejdzie do domu, do wieczora... Tak boi się Tomka i mężczyzn w ogóle. Została przed domem, mimo takiej psiej pogody, niestety.
×
×
  • Create New...