-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Biedny, kochany psiak [*] Współczuję Ci serdecznie, shiris
-
Czaruś bardzo się cieszy na widok psów, ale i kota - mało jej ogon nie odpadnie, i aż nie da przejść Borysowi z pokoju do kuchni, po całodziennej drzemce :), tak go wita :) Ostatni psy nie śpią z nami, jedynie Czarusia :). Ta jak wskoczy wieczorem na pościel, tak ostatnia z niej wstaje, jak już my jesteśmy w kuchni :)
-
~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
W weekend odwiedzi nas Majeczka :) Czeka ją operacja ... wypada często trzecia powieka i krople pomagają tylko na jakiś czas. Na 20 listopada umówiony zabieg chirurgiczny w warszawskiej lecznicy naszej koleżanki ze studiów. -
-
Donoszę uprzejmie, że żyjemy sobie bez zmian. Czaruś w wersji dziennej jest zupełnie inna od wersji nocnej, to dwa różne psy. W nocy śpi między Tomkiem a mną, daje się głaskać, pokazuje brzuszek, nawet sama podgryza i zaczepia do zabawy, nawet poliże po twarzy. W dzień - dzikus, z podkulonym ogonem, biegająca nerwowo po ogrodzie, albo przemykająca po domu pod ścianami. Nie ma mowy, żeby podeszła na dworze do ręki, czy weszła do domu, jak się ją woła. Zwłaszcza rano, po pierwszym spacerze (no, takim wypuszczeniem wszystkich suczek do ogrodu i razem ze mną spacerujemy 15 min) za chińszczaka nie wejdzie. Wszystkie psy wracają ze mną, nawet niecierpliwie mnie wyprzedzają i czekają pod drzwiami, bo tu tu za długo łazić, jak jest taka pogoda, ale nie Czarusia. Im bardziej ją wołam, tym szybciej zaszywa się w krzakach. I tak zostaje na dworze pod naszą nieobecność...Często Tomek, jak ma czas, przychodzi do domu około południa i wypuszcza psy. Zdarza się, że wraca z nimi i Czarusia, pod warunkiem, że Tomek po prostu otwiera drzwi do domu i się chowa w kuchni, żeby go nie widziała. No cyrk! Na weekend przyjadą moje dzieci i odwiedzi nas Majeczka :). Ciekawe, co powie :) Zrobi się bardziej psiowo, to będzie 6 sztuk.
-
To jeszcze skopiuję tekst Havanki: Długonoga psia dama, szuka swojej ukochanej pani ! Aksa, jest długonogą, psią damą, o gładkiej, błyszczącej sierści. Ma około 3 lat i waży 16 kg. Mimo młodego wieku, jest bardzo mądra i pojętna. Wiek szczenięcy ma już za sobą: wyciszyła się i nie jest już absorbująca. Szybko uczy się nowych rzeczy. Pięknie chodzi na smyczy. Nie jest agresywna w stosunku do innych psów a nawet kotów. Ignoruje je. Aksa to niezwykle sympatyczna suczka, bardzo lgnie do swojej tymczasowej pani. Lubi się przytulić i być blisko niej. Jest zaszczepiona, wysterylizowana i gotowa do adopcji. Obecnie mieszka w domu tymczasowym pod Warszawą. Jeżeli chcesz poznać tą przemiłą istotkę i dać jej dom, zadzwoń i umów się na wizytę. tel. 692 781 745 (Małgorzata) a to link do mojego ogłoszenia na OLX, od dziś podbiłam na górę, do 22 listopada https://www.olx.pl/nowe-ogloszenie/edit/378361113/?bs=myaccount_edit&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=index
-
poszukuję dużej stojącej lampy do czytania :) oraz kupię koszulkę bawełnianą dośc długą, do ćwiczeń, rozmiar 44-46
-
~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pamiętamy, wspominamy....... -
Dalii już nie ma tak dawano, a jest nadal jej ulubiona gumowa piłeczka. Nikt się nią nie bawił, teraz dopiero znalazła ją nasza owczareczka Diana.
-
Zostanie na zawsze w Waszej pamieci i sercu...