Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. o, i tu sie mylisz, droga Jo!:cool3: Zaglądamy, podziwamy, szukamy domu....
  2. taaaaa, te psie dziewczyny potrafią sie ustawić w życiu :evil_lol:
  3. Amisiu, martwimy się o maleńką..... A może sa dobre wiesci?.....
  4. Jak operacja? Jak się czuje sunia? No i jej Pańcia tez? :razz:
  5. Tak mi lezy na sercu ten wyzełek.... Mycha, choć pogłaszcz go od nas.....
  6. No dobra, kobiety! Koniec pochwał i kadzenia, proszę mi tu szukać domu dla suczki! Biegusiem!:razz:
  7. No i po co? Po co wklejać takie ładne zdjęcia takiej ślicznej suni? :mad: Spać spokojnie przez Was nie można :placz:
  8. Jejku, ale ładny :razz: Ogladamy go razem z TŻ i żałujemy, ze nie mamy wolnego miejsca, nawet w kojcu, na tymczas!
  9. No, ciekawa jestem, jak będzie wygladac za tydzień, pięć, dziesieć :evil_lol: Muszę sie poskrżyc, ze Liluś to duży szczeniak i wszystko żre co spotka. 2 pary kapci, wszystkie guziki od pościeli plus pościel przy guzikach, moja komórka....A wczoraj o 6 rano zrobiłam sobie wielką kanapkę, bo bladym świtem nie jem śniadania, a musiałam pojechać 100 km autobusem. Kanapkę schowałam do torebki (i nie zasunęłam zamka...), zakładałam buty i patrzę, ze Liluś coś zajada na fotelu. Moja kanapka!! Nie miałam czasu na zrobienie drugiej, porwałam tę nadgryzioną i dopiero w PKS-ie oszczacowałam straty. Została skórka od bułki i trochę zółtrgo sera. Zżarłam i to ze smakiem :cool3:
  10. Aż sie nie chce wierzyc w takie historie....To cud, ze psiak nie zadusił sie pod ziemią :-( A link do Psiego Anioła warto zapamiętać i pomóc p. Brzezińskiej.
  11. Aż mi głupio...:cool1: Nic nie załatwiłam z tym domem tymczasowym. Chłopak jeździ do pracy daleko, całe dnie poza domem, a matka się nie zgadza na kolejnego psa... Mycha, a jak on sobie daje radę w schronie? Nadal taki chudzieńki i zagubiony?
  12. Oj, niedobrze! Kurcze, antybiotyk nie podziałał, czas mija, sunia coraz słabsza.... No, rozpacz kompletna :shake: Amiśka, a gdzie jest teraz Tunia?
  13. Taaaa, nadal nic, ani telefonu, ani maila :shake: tu są ostatnio zrobione zdjatka: [B][img]http://upload.miau.pl/2/21025.jpg[/img][/B] [B] [img]http://upload.miau.pl/2/21027.jpg[/img] [/B] [B][img]http://upload.miau.pl/2/21028.jpg[/img][/B]
  14. :crazyeye: :crazyeye: Czy ja się wysmiewam?! Po prostu radzę. I juz tu nie zajrzę.
  15. a na spotkaniu w Ostrowi był ktoś z Waszego stowarzyszenia? Bo domyślam się, ze nie wszyscy członkowie mieszkają w Warszawie, ale pewnie niektórzy w samej Ostrowi?.....
  16. Jejku, jejku... Domku nie ma, zdrówko też nie najlepsze...:shake: co to bedzie?
  17. Popatrzcie, cioteczki - Jewka oferuje domek!!! A imię mozna zmienic :cool3:
  18. Co za cudeńko :-o :loveu: Nie ma w pobliżu kogos, kto by przygarnał sunię? choć na czas szukania domu stałego? Moze trzeba ją odpchlić, odrobaczyć, pokazać lekarzowi?
  19. Ja odnośnie spotkania w Starostwie, nie wiecie, kto organizuje je i kto prowadzi? W Makowie też było takie spotkanie z 10 dni temu, byłam jako przedstawiciel naszego gminnego Towarzystwa.
  20. Ja jeszcze nic nie załatwiłam....choruję, nie wychodzę z domku...:oops: A moze te fotki obiecane pomogą?....
  21. Od poniedziałku przypominamy sie Państwu :p
  22. Kiwi, kontaktowałaś sie z Kamilą? Będzie mogła zajrzec do schroniska? Jezooo, niech sie wreszcie wyjaśni ta sprawa!
  23. Ulka18, nie denerwuj się, poczekamy, może "złapiesz" trochę czasu i oddechu, to nadrobimy zaległości...:cool3: Życzę miłego dnia i całego tygodnia... A za sunię trzymam kciuki nieustannie, bo ma gębę ratlerka, a to moja ukochana rasa....:multi:
×
×
  • Create New...