Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Już nikt nie zapytał o Lilusię, tym bardziej o innę suczkę. Ale bądźmy dobrej mysli. Lilusia uczy sie chodzic na smyczy! Daje sobie załozyć obrożę, o, taka jest dzielna!
  2. Były zeznania, była sprawa w sadzie, była sekcja psów...coż dalej z tymi osobami, faktami, zdjeciami? Czy jest jakis ciag dalszy? Czy sprawa "w toku", czy już ktoś poniósł konsekwencje? Czy, znajac nasze prawo, bedzie sie wszystko ciagneło latami, czy może już sprawa umorzona?
  3. No piszcie, co z nią.... niech ja ktoś weźmie do domku ...:-(
  4. widzę, ze na wątku transportowym szukasz transportu na Śląsk, to dla Saruni? Coś sie szykuje? :cool3:
  5. Śliczna Korcia! Ma taką zatroskaną mordkę na ostatnim zdjęciu,....
  6. Na tych zdjęciach, ja osoba słabowidzaca, doszukiwałam się kolejnych szczeniąt, a to były kości :oops: Żal i tej mamuśki, i dzieciaczków, i tej suni za karę przebywajacej w schronisku :shake: Nie wiesz, Aniu, po gwoździa ja tu zagladam?! :crazyeye:
  7. Jak tylko się odezwa ci ludzie, napiszę im o Saruni. Bo to było pytanie o suczkę na maila, odpisałam grzecznie i ladnie, wszystko o Lilusi....Wczoraj, po południu. Na razie cisza.
  8. Podobny do mojej Nusi :cool1: Ratlerczyk jak nic, tylko brać i na rękach nosić, i tulić, i całować ten mały pysio ;)
  9. Sunia jest na razie u dogomaniaków o nicku koń trojański, nie oddadzą jej do schroniska, ale szukaja domu stałego. Z tym krwawieniem wszystko wyjaśnione, jest ok.
  10. Aniu, nie martwmy się na zapas :p Myślę o ew. transporcie. Ludzie i tak chyba wola pieski z domow tymczasowych, bo moza o nich więcej powiedzieć, poznać od podszewki, nauczyć wielu rzeczy.... A tak mi ta Sarunia zaszyła się w sercu, ze hej! Najchetniej sama bym ją wzieła, wysterylizowała, podszykowała i dopiero szukała dmmu... Kto wie, kto wie, moze jak Lilusia w końcu znajdzie swój docelowy domek?....
  11. Ale nie wiecie nadal, czy jest po sterylizacji? Mam pytania z Allegro o suczkę z mojego tymczasu, Lilusię, i moge polecić inną, bo Lilusia chyba znajdzie dom w Olsztynie. A były pytania z Pomorza i spod Warszawy.
  12. Po co jej kolczatka?:shake: Skad sie wzieła ta bidusia w schronisku? Z ulicy czy ktoś oddał? Ot, i sobota zaczęła się od takiej biedy i głowa zaprzątnieta mysleniem....
  13. Chyba jednak pojedzie do Olsztyna...Nie ma co bić głowa w mur, na pewne rzeczy trzeba spokojnie poczekać, wszystko samo się ułoży...(jejku, gadam jak nawiedzona....:eviltong: ), ale były telefony inne, moze inną sunię polecac, ale po sterylce. Jo37, pamiętam o Amber.
  14. Cioteczki, Delicja nie jest sterylizowana? Jest w schronisku, czy w domu tymczasowym?
  15. Ja też kibicuję Nortonowi. Kiwi, szalona kobieto, ściskam Cię mocno :cool3: Robisz olbrzymią, dobrą robotę!
  16. Czy Gratka jest sterylizowana? Czy łapki ma długie, czy jamnicze? Pytam, bo moja tymczasowa Lilusia jest na allegro, sa telefony, sunia raczej ma zaklepany dom, to innym chętnym mogę polecić inną sunię. Muszę tylko o niej wiedzieć jak najwiecej.
  17. To sunia jest teraz u koń trojański suwałki? no to można spokojnie zacząć dzień...:cool3: Pogłaszcie suczydło ode mnie, a Was-ludziów, ściskam mocno :loveu:
  18. a mapa pomocy dogo, spis domów tymczasowych? Może jednak znajdzie się dom awaryjny? Rany, Feluś, ale Ty masz życie :crazyeye: Trzymaj sie , kobieto, ściskam Cię mocno! :glaszcze:
  19. a czy wogóle ktoś zaglada do tego schroniska? Daisy, bywasz tam, czy raczej rzadko?
  20. Taaa, te małe suczynki to urodzone diabliczki...:eviltong: .Małe to-to, ale głosne i energiczne i wszystkich sobie podporządkują :cool3:
  21. Kochani, nie wiem co powiedzieć... Co z sunią teraz zrobicie? :cool1: I troszkę niepokoi mnie ta krew na udzie na kubraczku...suczka ma opatrunek? Czy tylko szew opryskany 'sreberkiem"? Po dokładnym zszyciu skóry nie powinna krwawić :shake: Jejooo, a nasz lekarz zaprzyjaźniony w Ostrołęce dla schroniskowców daje duuuuuze upusty....
  22. [quote name='pasja']Witam, chciałabym się zapytac, czy od początku roku do teraz trafił może do Schroniska w Ostrowii Barry. Proszę serdecznie o zerkniecie na zdjecia Barrego w Jego wątku... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4134721&posted=1#post4134721[/URL] Wysłałam też pytanie bezposrednio na email Schroniska. Dziękuję.[/quote] Feluś, popatrzysz jutro w schronisku? Szkoda psiaka....
  23. Są wolontariusze i ogłaszają pieski, np. Jola K.
×
×
  • Create New...